trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1392089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3495 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:23:46 am »
Choć nie jestem fanem franchise'u całego, to najbardziej mi się podobają te Transofrmersy

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3496 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:23:55 am »
W jakim sensie wpadka? Tak samo jest w oryginale. Pierwsze wydanie ma biala okladke + przezroczysta obwolute.


Sugerujesz, że ludzie w Egmoncie nie używają mózgu i tylko kopiują bezmyślnie ?







Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3497 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:31:35 am »
Patrzac na wiekszosc polskich komiksow z N52, to w tym wypadku, tak - kopiuja. Czy bezmyslnie i czy uzywaja mozgu to twoja sugestia. Ja sie tylko pytam - gdzie tu widzisz wpadke?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3498 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:34:03 am »
Patrzac na wiekszosc polskich komiksow z N52, to w tym wypadku, tak - kopiuja. Czy bezmyslnie i czy uzywaja mozgu to twoja sugestia. Ja sie tylko pytam - gdzie tu widzisz wpadke?


Tu :



Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3499 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:35:27 am »

Imponująca kolekcja Essentiali. Choć nie jest to wydanie, które cenię (ogólnie format), to ta ilość robi wrażenie. :shock:

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3500 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:36:24 am »
Ale to jest wersja limitowana z podwójną okładką!

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3501 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:37:57 am »
No tak, to okladka drugiego wydania. Egmont zrobil dokladnie to samo - pierwsze wydanie biala, drugie czarna. Czy to jest ta "największa wpadka Egmontu"?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3502 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:41:24 am »
No tak, to okladka drugiego wydania. Egmont zrobil dokladnie to samo - pierwsze wydanie biala, drugie czarna. Czy to jest ta "największa wpadka Egmontu"?


Czekaj, czekaj, są 2 wydania Egmontu tego komiksu ? Nie rozumiem.


Aha czyli przyznał się do własnego błędu i wznowił druk z poprawną okładką. Good.

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3503 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:42:25 am »
Tak, limitowana i zwykła. Jak w DC.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3504 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:43:00 am »
Tak. Pierwsze i drugie wydanie. W pierwszym jest biała obwoluta, w drugim nie ma.
Aha czyli przyznał się do własnego błędu i wznowił druk z poprawną okładką. Good.
Weź już odpuść te marne prowokacje.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3505 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:45:54 am »
No nic. Ja jakbym zbierał Batmana i otrzymał taki egzemplarz to od razu bym im go odesłał. Ciekawe czy mieli sporo zwrotów.

Offline Mawer

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3506 dnia: Lipiec 22, 2016, 10:46:17 am »
Aha czyli przyznał się do własnego błędu i wznowił druk z poprawną okładką. Good.


Ty tak na poważnie? :roll:  Jaki błąd??
Dla mnie akurat białe wydanie z obwolutą jest najlepsze ze wszystkich New52 od Egmontu. Szkoda jedynie, że historia w komiksie nie zalicza się do najlepszych.


No nic. Ja jakbym zbierał Batmana i otrzymał taki egzemplarz to od razu bym im go odesłał. Ciekawe czy mieli sporo zwrotów.

Przecież to było wiadome, że tak będzie wyglądać komiks. Jak się komuś nie spodobał to nie zamawiał.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2016, 10:53:18 am wysłana przez Mawer »

Offline AntekSocjalny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3507 dnia: Lipiec 22, 2016, 11:24:30 am »
Całkiem fajny zalążek kolekcji. Podoba mi się różnorodność. Widzę kilka fajnych pozycji: komiksy Tadeusza Baranowskiego, Crepaxa, Andreas (namawiam do zapoznania się z innymi tytułami), Indiańskie lato Manary i Pratta, Wieczna wojna, Black hole, V jak Vendetta, Strażnicy, Sin City, Black Kiss, Sandman (rozumiem , że do uzupełnienia), mój ulubiony Conan.


Dziękuję. Sandmana nadrobię, już w całości w sierpniu, wraz ze skromnym pakietem Egmontu. Wcześniej bylem sceptycznie nastawiony do tej serii. Dostałem "Preludia i Nokturny" w prezencie, przeczytałem i się zakochałem, hehe. Co do Andreas'a to zastanawiam się nad zachwalanym tutaj Rorkiem, ale to z czasem :smile:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2016, 11:36:39 am wysłana przez AntekSocjalny »

Offline AntekSocjalny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3508 dnia: Lipiec 22, 2016, 11:29:25 am »
Imponująca kolekcja Essentiali. Choć nie jest to wydanie, które cenię (ogólnie format), to ta ilość robi wrażenie. :shock:


Dzięki :smile: Brakuje pierwszego Wolverine'a, kiedyś zdobędę. Czytam tylko polskie wydania, ot taki patriotyzm :wink: Chociaż jak widzę zamieszczane tutaj, omnibusy czy inne amerykańskie wydania, to kusi by coś takiego zakupić. Wszystko przede mną.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2016, 11:38:10 am wysłana przez AntekSocjalny »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3509 dnia: Lipiec 22, 2016, 11:34:26 am »

Dzięki :smile: Brakuje pierwszego Wolverine'a, kiedyś zdobędę. Czytam tylko polskie wydanie, ot taki patriotyzm :wink: Chociaż jak widzę zamieszczane tutaj, omnibusy czy inne amerykańskie wydania, to kusi by coś takiego zakupić. Wszystko przede mną.


Akurat Essentiali też na początku nie lubiłem bo uważałem, że to taka forma wydania dla ubogich ale dopiero po czasie się przekonałem, że w tych wydaniach najlepiej można przeanalizować kreskę danego rysownika. Czasami kolor potrafi wiele zepsuć i nie widać wtedy genialnego nakładania cieni w niektórych kadrach.