Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1389637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3510 dnia: Lipiec 22, 2016, 11:37:30 am »
Co do Andreas'a to zastanawiam się nad zachwalanym tutaj Rorkiem, ale to z czasem :smile:


Proponuję nie czekać. Tom 1 Rorka (zbiorczy) to końcówka nakładu. Polecam Coutoo i Cyrrus -Mil oraz Koziorożca.
Osobiście liczę na wznowienie ARQ po premierze części trzeciej.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Mawer

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3511 dnia: Lipiec 22, 2016, 11:54:06 am »

Dziękuję. Sandmana nadrobię, już w całości w sierpniu, wraz ze skromnym pakietem Egmontu. Wcześniej bylem sceptycznie nastawiony do tej serii. Dostałem "Preludia i Nokturny" w prezencie, przeczytałem i się zakochałem, hehe. Co do Andreas'a to zastanawiam się nad zachwalanym tutaj Rorkiem, ale to z czasem :smile:


Ja od tygodnia rozkoszuje się lekturą Sandmana (wstyd się przyznać, że dopiero teraz zacząłem czytać :oops: ). Dzisiaj w pracy właśnie skończyłem czytać 5 tom i muszę przyznać, że z każdym następnym tomem jest lepiej. Świetna historia, czyta się bardzo przyjemnie i o dziwo nie muszę wracać do poprzednich tomów ,,bo jakiś wątek mi umknął, albo czegoś nie zrozumiałem''. Póki co scenariusz jest jest bardzo płynny, nie wkradł się chaos do niego, oby było tak dalej.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3512 dnia: Lipiec 22, 2016, 01:31:51 pm »
rozpusty ciąg dalszy



Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3513 dnia: Lipiec 22, 2016, 01:53:18 pm »
widzę, że L&R mocno Ci się załączyło. ciekawe jaka jest szansa, że wyjdzie to w Polsce ?

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3514 dnia: Lipiec 22, 2016, 02:14:24 pm »
widzę, że L&R mocno Ci się załączyło. ciekawe jaka jest szansa, że wyjdzie to w Polsce ?

haha, no jak tak, mam, jak już zaskoczy to natychmiastowa obsesja... nie wiem, pewnie miałem nieszczęsliwe dzieciństwo :D

Byłoby świetnie gdyby ktoś to wydał. Byłby przy okazji pretekst by to jakoś uporządkować, bo w wydaniach FB lekki chaos jest. Niestety jesli mam byc szczery to nie wróżyłbym temu jakiegoś mega komercyjnego sukcesu na naszym rynku bo w sumie to specyficzne (np poczatek Palomar nie jest aż tak porywajacy, zeby się od razu zakochać, trzeba jednak trochę nasiąknąć) i nie wiem jak by to grało po tłumaczeniu. Ale może zadziałoby zagranie na kokcjonerskich ciągotach, i niedowiarki po sięgnieciu bo 10 integral zaczęłyby wykupywac pierwsze  i jakoś by się to rozkręciło. Kto wie... Nie zmienia to faktu, że byłoby super, gdyby ktoś zaryzykował. Ja na razie sam właściwie większość mam przed sobą i mam, jak to się mówi w TV, mega fun. ;)

Offline silent.bob

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3515 dnia: Lipiec 22, 2016, 02:42:27 pm »
Aha czyli przyznał się do własnego błędu i wznowił druk z poprawną okładką. Good.
Mistrz...

No nic. Ja jakbym zbierał Batmana i otrzymał taki egzemplarz to od razu bym im go odesłał. Ciekawe czy mieli sporo zwrotów.
Mieli zero zwrotów, ale byłby jeden.


Ciekawe ile będzie zwrotów:
https://www.sklep.gildia.pl/komiksy/310587-kapitan-zbik-54-piec-blekitnych-gozdzikow-wersja-c

Offline buczanova

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3516 dnia: Lipiec 22, 2016, 02:54:36 pm »


Ten Batman Śmierć Rodziny z białym brzegiem to chyba największa wpadka Egmontu, ciekawe czy ktoś beknął.

Trollować też trzeba umieć, Tobie to nie wychodzi, więc daruj sobie na przyszłość.   ;-)
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3517 dnia: Lipiec 22, 2016, 02:56:30 pm »
haha, no jak tak, mam, jak już zaskoczy to natychmiastowa obsesja... nie wiem, pewnie miałem nieszczęsliwe dzieciństwo :biggrin:

Byłoby świetnie gdyby ktoś to wydał. Byłby przy okazji pretekst by to jakoś uporządkować, bo w wydaniach FB lekki chaos jest. Niestety jesli mam byc szczery to nie wróżyłbym temu jakiegoś mega komercyjnego sukcesu na naszym rynku bo w sumie to specyficzne (np poczatek Palomar nie jest aż tak porywajacy, zeby się od razu zakochać, trzeba jednak trochę nasiąknąć) i nie wiem jak by to grało po tłumaczeniu. Ale może zadziałoby zagranie na kokcjonerskich ciągotach, i niedowiarki po sięgnieciu bo 10 integral zaczęłyby wykupywac pierwsze  i jakoś by się to rozkręciło. Kto wie... Nie zmienia to faktu, że byłoby super, gdyby ktoś zaryzykował. Ja na razie sam właściwie większość mam przed sobą i mam, jak to się mówi w TV, mega fun. :wink:


ogromnie Ci zazdroszczę. L&R to jedna z naprawdę niewielu rzeczy, o które mam ból dupki, że nie wyszło u nas. niestety w oryginale poległem językowo - trochę zbyt wysoki poziom jak dla mnie :sad:

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3518 dnia: Lipiec 22, 2016, 04:18:25 pm »
Okładki Love and Rockets zdecydowanie zachęcają by zobaczyć co jest w środku. Fajne komiksy gobender.

Offline juras9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3519 dnia: Lipiec 22, 2016, 07:22:49 pm »




Zaraz, zaraz, flashpoint to DC Deluxe? Kurdebele, a ja to przeoczyłem.

Offline Carr

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3520 dnia: Lipiec 22, 2016, 08:53:24 pm »
Zebrane zakupy z kilku miesięcy:

Egmont


Multiversum :smile:


Gildia

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3521 dnia: Lipiec 23, 2016, 09:58:44 am »



Offline Wolf85

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3522 dnia: Lipiec 23, 2016, 10:00:45 am »
Czym ty robiłeś te zdjęcia, ziemiakiem? :)
Ogólnie kolekcja łądna, ale te WKKM - Andrzej to j**nie !!
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3523 dnia: Lipiec 23, 2016, 10:03:14 am »
Drży mi ręka od tych win a nie mam stabilizacji obrazu w tym moim ziemniaku, co go kupiłem 7 lat temu. A nie stać mnie na nowy ziemniak, bo całą wolną kasę wydaję na komiksy. ;)

Widać, że mi Egmont specjalnie krzywo drukuje S&B.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2016, 10:08:37 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3524 dnia: Lipiec 23, 2016, 10:22:59 am »
Czemu tylko pierwszy tom Lodu Dukaja?

 

anything