Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1394066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3735 dnia: Sierpień 14, 2016, 02:19:39 pm »
Witam. To mój pierwszy post i w taki sposób chcę się przywitać, ale raczej nie będę zbyt aktywnym użytkownikiem forum. Ale czasem coś naskrobię :smile:
Witamy.  :biggrin: Fajna kolekcja. W tych segregatorach na dole są jeszcze jakieś zeszytówki?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2016, 02:23:01 pm wysłana przez BlaskowitzPartTwo.rar »

Offline Inuki

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3736 dnia: Sierpień 14, 2016, 02:32:12 pm »
Również witam :-)

Bardzo fajna kolekcja. Też jestem ciekaw tych dolnych segregatorów. No i nie ukrywam, że kolekcja Thorgala bardzo mi się spodobała. Ładnie to wszystko wygląda obok siebie.

Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3737 dnia: Sierpień 14, 2016, 03:07:44 pm »
Foliowanie, kurka rurka, ja juz tak dawno komiksów nie foliowałem ze majac kilkoletnie zaległosci łapie sie za głowe by zacząc, swietna kolekcja ,jak widze nie tylko ja mam zaległości z Dragon Ballem

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3738 dnia: Sierpień 14, 2016, 03:15:53 pm »
Witam. To mój pierwszy post i w taki sposób chcę się przywitać, ale raczej nie będę zbyt aktywnym użytkownikiem forum. Ale czasem coś naskrobię :smile:
http://pokazywarka.pl/e9yju8/

Najlepsza jest figurka Robot Chicken. :)

Jak zaczniesz pisać więcej, to mi się będziesz mylić. Bo Graf/Garf podobnie brzmi. :D

Offline Mati29

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3739 dnia: Sierpień 14, 2016, 03:42:14 pm »
Część zbiorów już na półkach.
Większość wciąż schowana w kartonach na czas remontu.










Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3740 dnia: Sierpień 14, 2016, 03:47:37 pm »
@UP
Trzecie zdjęcie z omniakami jest najlepsze. Ech - jak ja bym chciał Dark Avengers wydanych po polsku.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3741 dnia: Sierpień 14, 2016, 03:53:08 pm »
Fantastyczna kolekcja. Fear Agent, Stray Bullets, Daredevil, Powers... yay! Btw. nie wiedziałem że Deadly Class jest takie ogromne.

Offline Graf Orlok

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3742 dnia: Sierpień 15, 2016, 08:09:01 am »
Również witam :-)

Bardzo fajna kolekcja. Też jestem ciekaw tych dolnych segregatorów.

No panowie, w tych dolnych segratorach żadnych cudównie ma :) Żbiki od ongrysa, Klossy od muzy, i wszelakie polskie i frankofonskie z lat 80-ych i 90-ych. Niemal każdy można dostać po kilka zł. No ciekawa jest według mnie seria "Historia świata w obrazkach" niestety u nas nie dokończona.

Offline Inuki

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3743 dnia: Sierpień 15, 2016, 12:13:12 pm »
Foliowanie, kurka rurka, ja juz tak dawno komiksów nie foliowałem ze majac kilkoletnie zaległosci łapie sie za głowe by zacząc, swietna kolekcja ,jak widze nie tylko ja mam zaległości z Dragon Ballem

Z Dragon Ballem to akurat jest tragedia u mnie. Mangę kupowałem na bieżąco, co 2 tygodnie w osiedlowym kiosku (wtedy było tego pełno) i miałem pełen komplet. No, ale kiedyś sąsiadowi z góry kaloryfer puścił, i mnie zalało. Pech chciał, że akurat na samej górze półki miałem mangi. Niby mocno nie ucierpiały, ale złapały wilgoć i zaczęły się rozklejać. Sprzedałem je i powiedziałem sobie, że dokupię nowe egzemplarze. I tak je dokupuję już dobre 10 lat :-/ W tym roku liczę, że JPF zrobi znowu promocję gwiazdkową, to może wreszcie braki uzupełnię.

Offline Mati29

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3744 dnia: Sierpień 16, 2016, 07:36:43 am »
Fantastyczna kolekcja. Fear Agent, Stray Bullets, Daredevil, Powers... yay! Btw. nie wiedziałem że Deadly Class jest takie ogromne.


Dla mnie to też niespodzianka była :) Liczyłem na zwykły OHC a to jest naprawdę duże :)

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3745 dnia: Sierpień 16, 2016, 07:39:50 pm »
Mam wreszcie Elektrę. :)



Jeszcze raz - jakie ten komiks zawiera numery Daredevila?
Nie wiadomo czy Sideca albo Egmont wydadzą całą Elektrę Sagę od Daredevila 168. Bo jeśli nie wydadzą to Elektra z MMH jest dopiero od 174 numeru. Także ten pierwszy polski Miller chociaż trochę wypełni tą lukę, jeśli nie wyjdzie nic poza Hachette. Elektra Assasin dzieje się już po millerowskich numerach Daredevila.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2016, 08:04:48 pm wysłana przez 8azyliszek »

fragsel

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3746 dnia: Sierpień 16, 2016, 07:57:25 pm »
jeszcze raz:
"Pp. 1-8, 35-46 from Daredevil #168 (from pp. 4-22), pp. 9-20 from Daredevil #190 (from pp. 1-12), pp. 21-25 are new here, and pp. 26-34 are from Bizarre Adventures #28."

zapisz gdzieś sobie. byle nie długopisem w komiksie...


A Elektra Assain choć wydana później dzieje się przed Millerowskimi numerami


Ta seria to flashback. więc dzieje sie gdzieś pomiędzy flashbackami a współczesna historią z runu Millera
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2016, 08:01:01 pm wysłana przez fragsel »

Offline Danio237

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3747 dnia: Sierpień 16, 2016, 08:23:27 pm »
Ostatnia i największa porcja nadrabiania zaległości, teraz można powiedzieć, że będę już na bieżąco. :biggrin: Wszystko z literacka.pl, pakowanie bardzo dobre, na moje oko wszystko w porządku.



Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3748 dnia: Sierpień 16, 2016, 08:26:37 pm »
Na bogato Danio. Naprawdę miło popatrzeć. Avengersów z Marvel Now też masz?

Offline Danio237

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3749 dnia: Sierpień 16, 2016, 08:41:44 pm »
Nie mam, bo większość z nich z tego co widzę zbiera takie opinie "A no se można przeczytać, acz nie polecam", a jakoś nigdy szczególnie do tej grupy superbohaterów nie pałałem zbytnią sympatią, np. tak jak do X-menów czy do Spidermana. Plus z tymi Avengersami, jeśli dobrze zrozumiałem, to jest chyba tak, że nie za bardzo warto kupować jedną serię np. New Avengers, nawet jeśli jest dobra, bo one wszystkie się ze sobą przeplatają, zmierzają do jednego eventu itd. A skoro większość jest raczej "meh", to nie będę kupował wszystkiego po to by zrozumieć jeden, nawet bardzo dobry tomik lub jedną serię.