trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1387977 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3825 dnia: Sierpień 22, 2016, 07:55:44 pm »
Literacka pakuje lepiej.

Offline Jaxx

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3826 dnia: Sierpień 22, 2016, 08:12:43 pm »
Każdą księgarnię internetową stać na firmową taśmę klejącą z nazwą, ale żadnej już nie stać na bąbelki. Wszyscy pakują tak samo - w karton i strecz. Na szczęście Marvel Now przyszły nieuszkodzone.

https://www.youtube.com/watch?v=MO5bUEhtK1M&feature=youtu.be



Nie wypowiadaj się, jak nie masz o czymś pojęcia. Chociażby Fantastyczne światy wsadzają przesyłki w folię bąbelkową, narożniki dodatkowo zabezpieczają kątownikami z tektury, a wolną przestrzeń wypełniają woreczkami z powietrzem. Dopiero taka całość jest wsadzana w karton. No ale nie możesz znać wszystkich sklepów, co i tak nie przeszkadza Ci pisać o nich jako o całości.

Tak więc zostaw swoje uogólnienia dla siebie.

Offline Cringer

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3827 dnia: Sierpień 22, 2016, 08:51:48 pm »
Każdą księgarnię internetową stać na firmową taśmę klejącą z nazwą, ale żadnej już nie stać na bąbelki.

wybieraj najtańszy dyskont z komiksami, miej pretensje że WSZYSTKIE księgarnie pakują tak samo źle. Masakra.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3828 dnia: Sierpień 22, 2016, 09:05:48 pm »
Jak już pisałem, w przeciągu roku kupowałem w 8 (ośmiu) księgarniach internetowych. I wszędzie było takie samo pakowanie. I ja osobiście nie narzekam. Mi karton i strecz nie przeszkadza. To mgnesium szukał tutaj księgarni która pakuje lepiej.

Offline krakers

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3829 dnia: Sierpień 22, 2016, 09:26:44 pm »
8azyliszek Twój ?
https://zapodaj.net/5a061427b5f86.jpg.html
Jeśli to Twój to musi być bardzo słabe skoro sprzedajesz ...

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3830 dnia: Sierpień 22, 2016, 09:28:18 pm »
O, nie zauważyłem, że tam jest kolejny filmik. Jako wierny fan twojej twórczości mam kilka porad jak zrobić, żeby filmiki o komiksach były jeszcze lepsze.

- Rób unboxingi w jakimś wcześniej przygotowanym miejscu. Unikniesz tej całej szarpaniny.
- Nie dysz.
- Opowiadaj coś o tym co robisz, taka cicha szamotanina z opakowaniem nie jest sama w sobie ciekawa.
- Kamerkę umieszczaj w jakimś miejscu, nie trzymaj jej w ręku. Machanie kamerką wywołuje u mnie bóle głowy, a Tobie utrudnia proces szamotaniny z pudełkiem (bo masz do tej szamotaniny tylko jedną rękę).
- Dbaj o paznokcie.

Mam nadzieję, że pomogłem i czekam na kolejne filmiki!

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3831 dnia: Sierpień 22, 2016, 09:39:42 pm »
Trzy unboxingi były tylko dla ciekawości jednego użytkownika, który pytał czy ktoś, gdzieś pakuje lepiej. Jak nie będę kupował w kolejnych nowych sklepach, to nowych nie będzie. To jest tylko przykładowy filmik na szybko i nie będę robił jakichś ceregieli. Zwłaszcza, że nikt inny tu unboxingów nie robi. Polecam ci też okulary, żebyś linki lepiej widział.

@krakers
Tak to moje ogłoszenie. Myślałem, że Thanos Powstaje jest lepszy niż inne originy, ale niestety się myliłem. Także odstępuję po kosztach, jakby ktoś był zainteresowany.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2016, 09:46:39 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3832 dnia: Sierpień 22, 2016, 11:37:14 pm »
akurat za tydzien bede w Pradze - jak to cenowo wychodzi? I jaki adres sklepu.
Bo znam tylko jeden w galerii - i tam to niezbyt korzystnie bylo. Ale wejsc do takiego sklep to przyjemnosc.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3833 dnia: Sierpień 23, 2016, 10:10:29 am »
https://www.youtube.com/watch?v=MO5bUEhtK1M&feature=youtu.be
Jako wierny fan twojej twórczości mam kilka porad jak zrobić, żeby filmiki o komiksach były jeszcze lepsze.

- Rób unboxingi w jakimś wcześniej przygotowanym miejscu. Unikniesz tej całej szarpaniny.
- Nie dysz.
- Opowiadaj coś o tym co robisz, taka cicha szamotanina z opakowaniem nie jest sama w sobie ciekawa.
- Kamerkę umieszczaj w jakimś miejscu, nie trzymaj jej w ręku. Machanie kamerką wywołuje u mnie bóle głowy, a Tobie utrudnia proces szamotaniny z pudełkiem (bo masz do tej szamotaniny tylko jedną rękę).
- Dbaj o paznokcie.

Mam nadzieję, że pomogłem i czekam na kolejne filmiki!

Oj, Blaskowitz, pozwolę sobie sie z Tobą nie zgodzić. Czyzbys nie słyszal o Dogmie 95 - Trier, Kopenhaga i te sprawy? Sam zaś filmik uznaje za arcydzieło w dziedzinie obrazów unboxingu, coś na kształt miksu "Przelamujac fale" z "Blair witch project", definiujący nowy gatunek, który okreśłbym jako horror filozoficzny i to na dodatek zrealizowany w duchu przywolanego wyżej manifestu.

Trzeba byc naprawde slepym i nieczulym, zeby nie dostrzegac zatrwazajacej glebi przedstawionego obrazu: Mamy oto platonski swiat idei (symbolizowany przez karton z odpowiednim napisem), ktorego delikatna, acz wielowarstwowa tkanka rozpruwana jest bezwglednie przez łapy dyszącego z poządania materialisty przy uzyciu ordynarnego i rownoczesnie pospolitego narzędzia; gwalt na swiecie idei, poprzez plugawe wybebeszenie Logosu nożyczkami, moze oczywiscie skutkowac tylko jednym: u kresu dyszący materialista znaduje śmierć w osobie Thanosa. Piekne i ohydne zarazem, czyli to, czym winna być prawdziwa Sztuka.

I jesli moge cos doradzic, to moim skromnym zdaniem, aby zwiekszyc moc wyrazu prezentowanego obrazu, dyszący Ripper powinnien mieć o wiele bardziej brudne paznokcie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2016, 12:21:45 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3834 dnia: Sierpień 23, 2016, 10:43:27 am »

Cytat: Wikipedia
Bazyliszek występuje też w serii książek fantasy Zapomniane Krainy. Przedstawiony jest tam jako wielki gad, polujący za pomocą kłów, pazurów, trującego oddechu i petryfikacji za pomocą spojrzenia (za pomocą bezpośredniego spojrzenia może nawet zabić). Spotkać go można m.in. w rozległym Podmroku, gdzie jako jeden z nielicznych potworów nie musi ukrywać swojej obecności.

Offline Antari

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3835 dnia: Sierpień 23, 2016, 10:43:52 am »
@8azyl: Ja czekam na filmik obrazujący "epickość" Husha z WKKDC w wykonaniu największego polskiego fana kolekcji. Na swój egzemplarz pewnie przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3836 dnia: Sierpień 23, 2016, 11:18:30 am »
Żebym później nie słyszał Antari jak to przez 2 tygodnie nie miałeś czasu zajść do kiosku, a potem jeszcze będziesz narzekać, że musisz dzwonić do BOKu i zamawiać archiwalia przez telefon.

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3837 dnia: Sierpień 23, 2016, 11:28:55 am »
(...) Trzeba byc naprawde slepym i nieczulym, zeby nie dostrzegac zatrwazajacej glebi przedstawionego obrazu (...)

Piękna, otwierająca oczy recenzja. Dzieło sztuki rodzi się w interpretacji.
Dziękuję!
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline Malibu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3838 dnia: Sierpień 23, 2016, 12:59:05 pm »
Trzy miesięczne zakupy ;)



« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2016, 01:03:10 pm wysłana przez Malibu »

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3839 dnia: Sierpień 23, 2016, 01:16:02 pm »
Bardzo ładne Malibu. Kiedy zamawiałeś? Czemu wziąłeś Flashpoint?

Tymczasem ja, po dzisiejszej dostawie z Allegro, wreszcie skompletowałem wszystkie Komiksy Giganty od 1/92 do 3/2015. Jestem zadowolony, bo te panoramy pięknie wyglądają. Brakujące numery z ostatniego roku skompletuję sobie z czasem, jak mi jakieś dodatkowe pieniądze wpadną do kieszeni.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2016, 01:35:03 pm wysłana przez 8azyliszek »