Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1392489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4020 dnia: Wrzesień 17, 2016, 09:00:20 pm »
Ano widzisz, ja uwielbiam Animal Mana, a teraz siedzę nad omniakiem Doom Patrol i nie jestem zachwycony jak tym pierwszym tytułem, ale wciąż bardzo, bardzo mi się podoba. No i znam też sporo innych rzeczy od Morrisona (All-Star Superman, Batman: Gothic, Zenith, Flex Mentallo), wszystkie na plus. Jedynie "Azyl Arkham" przy drugim czytaniu mnie zmęczył, przez pierwszy zeszyt JLA też jakoś przebrnąć nie mogę.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4021 dnia: Wrzesień 17, 2016, 09:26:30 pm »
Doom Patrol jest z każdą kolejną historią coraz lepszy (zresztą w sumie jak Animal Man). Blood of the lamb, origin Flexa Mentallo, Candlemaker, zeszyty skupiające się na Crazy Jane czy mój ukochany Nobody for president to czyste złoto. Kocham miłością szczerą i prawdziwą.

Offline Blackwood

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4022 dnia: Wrzesień 19, 2016, 02:00:36 pm »


Sierpniowo/Wrześniowe zakupy zarówno ze sklepów, jak i prywatnych osób za co bardzo dziękuje.

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4023 dnia: Wrzesień 19, 2016, 05:42:45 pm »
Sierpniowo/Wrześniowe zakupy zarówno ze sklepów, jak i prywatnych osób za co bardzo dziękuje.
Wieczna Wojna - świetny komiks. Zazdroszczę jeśli nie znasz i będziesz czytał po raz pierwszy.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline Blackwood

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4024 dnia: Wrzesień 19, 2016, 06:13:31 pm »
Wieczna Wojna - świetny komiks. Zazdroszczę jeśli nie znasz i będziesz czytał po raz pierwszy.
Mój pierwszy raz :wink: Wszyscy tak zachwalali, że aż skorzystałem z promocji w Arosie.

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4025 dnia: Wrzesień 19, 2016, 06:43:45 pm »
Też zazdroszczę, że będziesz to czytał po raz pierwszy!

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4026 dnia: Wrzesień 19, 2016, 06:49:52 pm »
Wieczna Wojna - świetny komiks. Zazdroszczę jeśli nie znasz i będziesz czytał po raz pierwszy.

Mówisz? Czytałem niedawno po raz pierwszy. No i .. ok.. fajne, ale nie żebym umarł z wrażenia. :)
Wydaje mi sie, że na przestrzeni lat trochę więcej mitu narosło na tym komiksie, niż jest w stanie udźwignać. No ale przyjemna rzecz, na pewno wrócę.

Offline Epekeina

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4027 dnia: Wrzesień 19, 2016, 06:53:57 pm »
Mówisz? Czytałem niedawno po raz pierwszy. No i .. ok.. fajne, ale nie żebym umarł z wrażenia. :smile:
Wydaje mi sie, że na przestrzeni lat trochę więcej mitu narosło na tym komiksie, niż jest w stanie udźwignać. No ale przyjemna rzecz, na pewno wrócę.
Tak samo miałem - pierwszy raz czytałem w te wakacje. Bardzo dobry komiks, ale żeby wybitny czy arcydzieło... Chociaż rozumiem, że innym może aż tak się podobać.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4028 dnia: Wrzesień 19, 2016, 07:10:20 pm »
Blackwood powykupywał wszystkie powiększone komiksy, które będą w WKKDC. Ktoś tu prenumeraty nie wykupił. :)
Ale za Punishera to szacun.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2016, 07:30:45 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Blackwood

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4029 dnia: Wrzesień 19, 2016, 07:17:43 pm »
Blackwood powykupywał wszystkie powiększone komiksy, które będą w WKKDC. Ktoś tu prenumeraty nie wykupił. :smile:
Po prostu podobają mi się wydania Deluxe :wink:
Do WKKDC podchodzę wybiórczo.

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4030 dnia: Wrzesień 20, 2016, 07:30:11 am »
Tak samo miałem - pierwszy raz czytałem w te wakacje. Bardzo dobry komiks, ale żeby wybitny czy arcydzieło... Chociaż rozumiem, że innym może aż tak się podobać.
Czytałem będąc gówniarzem w Komiksie-Fantastyka, czytałem jak Egmont wznowił w miękkiej okładce ze skrzydełkami, przeczytałem niedawno w twardej. Kurcze... wciąż arcydzieło. Nic się nie zestarzał - kosmos dalej zimny i niegościnny, statki kosmiczne wielkie i działające na wyobraźnię, antywojenny przekaż dalej żre, a pewne zachowania międzyludzkie aktualne wciąż. Nie chcę chryzantem na grobie, chcę egzemplarz WW.

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4031 dnia: Wrzesień 20, 2016, 07:29:06 pm »
To i ja się pochwalę ostatnią przesyłką!


Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4032 dnia: Wrzesień 20, 2016, 08:18:10 pm »
Misiokles, daj znać pliz jak przeczytasz Spotkanie w Phoenix

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4033 dnia: Wrzesień 20, 2016, 08:22:14 pm »
To i ja się pochwalę ostatnią przesyłką!
20 Kozio - ja nie nadążam już z kupowaniem nowych komiksów. Kozio mam dopiero 9.
Za dużo na mój budżet do kupienia miesięcznie...
Staram się miesięcznie zmieścić w 100zł ale wydaję często ponad 200zł a nie mam wszystkiego co bym chciał...


Dzisiaj dostałem drugą część cyklu Krucjaty:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2016, 08:29:51 pm wysłana przez anx239 »
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline Funny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4034 dnia: Wrzesień 21, 2016, 09:25:26 am »
Ostatnie zakupy i uzupełnianie skromnej kolekcji: