Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1396038 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Funny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4110 dnia: Październik 04, 2016, 07:06:13 pm »
A tutaj moje malutkie i skromne "conieco"  :biggrin:



Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4111 dnia: Październik 04, 2016, 07:10:23 pm »
Ale Garf - piąteczka za Kaczory Donaldy z 1995. Klasyka. Ja mam cały ten rocznik w mojej skrzyneczce. Gorzej z 94 - nie mam numeru jeden i jeszcze paru, ale za to podwójny 6/7 i 17/18. Do większości mam najlepsze dodatki, bo uwielbiałem wtedy te kartonowe gry.

fragsel

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4112 dnia: Październik 04, 2016, 07:14:12 pm »
Tą historyjkę ze Spider-Manem, Sable i Paladinem mam - chociaż tyle. Brakuje mi za to wszystkiego innego. :smile:

Taka ciekawostka:
gdy Paladin mówi Chakane że w hotelu jest
Spoiler: pokaż
Czerwona Głowa
i chciałby się spotkać, to tak naprawdę wbrew moim dziecięcym wątpliwościom nie przewiduje wcale kim jest
Spoiler: pokaż
główny przeciwnik
dwa odcinki przed wielkim ujawnieniem, ale po prostu tłumacz zawalił.
Paladinowi chodziło o
Spoiler: pokaż
rudzielca - "redhead"
i miał na myśli
Spoiler: pokaż
Mary Jane

Pewnie wszyscy się dawno domyślili a ja jestem głupcem, ale rozbiło mnie to
Już nie pamiętam czy Peter to słyszał, ale jak to niedawno czytałem było bardzo zabawne...


A historyjka niczego sobie. Świetnie ją pamiętam z dzieciństwa... Uwielbiam grę słów w oryginalnym tytule...

Offline fragga

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4113 dnia: Październik 04, 2016, 09:18:20 pm »
kilka rysografów z mfk:






Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4114 dnia: Październik 04, 2016, 09:41:06 pm »
Rozumiem, że wszyscy szczęśliwcy również koczowaliście nocą w kolejce po swój numerek?

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4115 dnia: Październik 04, 2016, 09:49:08 pm »
Niektórzy autorzy byli też na stoiskach wydawców, chociaż nie jestem pewien, którzy dokładnie.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

fragsel

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4116 dnia: Październik 04, 2016, 09:56:33 pm »
wszyscy od Screama (sam zdobyłem tak dedykację od Manary, mogłem też resztę bez problemu i jakiegoś specjalnie dłuższego stania gdybym chciał, włącznie z rysunkami Ingo Romlinga i Joel Alessandra)

Widziałem też że bez problemu u Timofa (Joan Cornella bez większej kolejki, polscy twórcy też)

Chyży u Kurca to już w ogóle (jedyny wrys, na jaki się zdecydowałem i jest super)
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2016, 10:00:38 pm wysłana przez fragsel »

Offline Garf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4117 dnia: Październik 04, 2016, 10:10:33 pm »
Piękne rysografy tu się pokazują!

Ja do Toma Grindberga wszedłem w ogóle bez numerka, bo nie było akurat do niego kolejki. Pewnie jakby w programach przy jego nazwisku dodrukowali "ten, co rysował Batmana z DC Deluxe", tak łatwo by nie było :)

Bardzo miły facet. Dzięki niemu moje koczowanie przy strefie w oczekiwaniu na autorów, którzy w ogóle się nie pojawili, nie poszło na marne... (Miałem najniższe z moich numerków na Leśniaka+Skarżyckiego w sobotę i Rybarczyka w niedzielę i w obu wypadkach musiałem obejść się smakiem...).
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4118 dnia: Październik 04, 2016, 10:10:45 pm »
wszyscy od Screama (sam zdobyłem tak dedykację od Manary, mogłem też resztę bez problemu i jakiegoś specjalnie dłuższego stania gdybym chciał, włącznie z rysunkami Ingo Romlinga i Joel Alessandra)

Widziałem też że bez problemu u Timofa (Joan Cornella bez większej kolejki, polscy twórcy też)

Chyży u Kurca to już w ogóle (jedyny wrys, na jaki się zdecydowałem i jest super)


Zgadza się.
Kurc - Andrzej Chyży
Egmont - rysownicy i scenarzyści Obłędu Hegemona
Mucha Comics - Tyler Crook
KG - KRL i chyba Prosiak
Sporo polskich twórców na stoiskach: Bazgrolle, ATY itd.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2016, 10:17:51 pm wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Lesiok

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4119 dnia: Październik 04, 2016, 11:21:22 pm »

Mateusz Skutnik.
A to moja mała zdobycz.  Udało się zdobyć na stoisku Timofa.

Offline lsr

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4120 dnia: Październik 05, 2016, 12:40:20 pm »
Hejka!
Mały (a może raczej spory) update do mojej kolekcji. Co prawda zazwyczaj skupiam swoją uwagę na komiksach z Silver Age (1955/1970), tak ostatnio nadarzyła się całkiem niezła okazja i upolowałem dwa zeszyty z Golden Age (1938/1955): Action Comics #33 z lutego 1941r. (kupiłem go głównie ze względu na piękną okładkę, ponadto zadebiutował w nim niejaki Mister America); oraz Batman #5 z marca 1941r. (w którym po raz pierwszy pojawił się ikoniczny Batmobile). Stan zeszytów daleki jest od ideału (na moje oko: Action Comics ~3.0 G/VG, zaś Batman ~3.5 VG-), ale cóż; to jest Golden Age – kluczowe komiksy w dobrym stanie osiągają tu ceny niezłego samochodu. No i w końcu posiadam oryginalne komiksy Jerry’ego Siegela i Boba Kane’a :wink:
Pzdr!


« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2016, 12:50:15 pm wysłana przez lsr »

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4121 dnia: Październik 05, 2016, 12:44:54 pm »
Co Isr wrzuci fotkę, to zawsze powoduje opad szczeny. A gdzie jest ten Batman?

Offline lsr

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4122 dnia: Październik 05, 2016, 12:47:20 pm »
W formatowaniu coś mi się pochrzaniło, pracuję nad tym :wink:
EDIT: gotowe
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2016, 12:50:32 pm wysłana przez lsr »

Offline Funny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4123 dnia: Październik 05, 2016, 12:55:03 pm »
kluczowe komiksy w dobrym stanie osiągają tu ceny niezłego samochodu.


Czyli mam rozumieć, że mieszkasz w Stanach??


I gratuluję kolekcji, nie jestem fanem zeszytówek, ale jak wspomńiałem kiedyś - popieram takie hobby  :biggrin:

Offline Pan

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4124 dnia: Październik 05, 2016, 12:59:58 pm »
lsr w końcu od kilkudziesięciu stron tematu jakiś post warty uwagi, miło oglądać takie nabytki aniżeli pojedyncze zakupy jakiś polskich egmontowskich czy też tym podobnych wydań komiksów.

 

anything