Autor Wątek: Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008  (Przeczytany 8606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« dnia: Marzec 29, 2008, 05:47:33 pm »
Do przeklętego miasta przybywały tłumy śmiałków. Niektórzy mieli swój cel w tępieniu gnębiącego je zła. Inni wręcz przeciwnie - przybyli, by oddać cześć mrocznym bogom. Niektórzy pewnie szukali przygód, lecz najważniejszym powodem był kamień. Ten kamień, tajemniczy zielony kamień, który tak łatwo było zdobyć, który wszędzie niemal leżał, tak pospolity, a tak cenny. Tłumy zbierały cenne kamienie i szukały okazji, by zamienić je na jeszcze cenniejsze złoto. Dla każdego wojownika marzeniem było odnalezienie jeszcze większej ich ilości, aby być jeszcze bogatszym. Bo zbyt bogatym być przecież nie można...

Mało kto wspominał o śmiałkach, którzy nie mają swoich grobów, lecz o których mówi się jak o zmarłych. Niektórzy wrócili do domu, lecz kryją się do dziś przed światem. Inni pozostali w Mordheim lub jego okolicach, obawiając się reakcji bliskich lub swych dowódców. Było czego się obawiać. Ci, którzy dotykali drogocennego kamienia, mieli niejednokrotnie wiele złota w sakiewce, lecz równie często zauważali po paru dniach, że coś jest nie tak. Ich ciało zmieniało się, dusza zaczynała żywać dziwne tęsknoty. Jedni dostrzegali zrogowaciałą skórę na plecach, która szybko zmieniała się w coś o wiele gorszego. Inni z przerażeniem próbowali ukryć wielkie szpony, rosnące w ogromnym tempie na ich dłoniach i stopach. Nikt nie mówił bowiem, że choć kamień jest cenny, to ma zdolność przemiany tego, kto go dotyka. Nikt nie uprzedzał, bowiem każdy chciał ten kamień zdobyć, każdego poganiała chciwość.

Teraz nadszedł czas, byście i Wy poznali tych, którzy nie zginęli, lecz nie mogą wrócić. Uważajcie, by do nich nie dołączyć...


Klub Dębowa Tarcza oraz Klub Twierdza & Staromiejski Dom Kultury zapraszają wszystkich odważnych graczy na turniej do Warszawy. Turniej będzie w klimatach wyrdstonowo-mutacyjnych, więc jeśli szukacie pomocnej dłoni, możliwe, że znajdziecie ją któregoś ranka... wyrastającą z czoła ;)

Termin: 26 kwietnia 2008 [sobota], godzina najprawdopodobniej 10.
Miejsce: Staromiejski Dom Kultury w Warszawie.
Cena wejściówki: 15 zł.

Regulamin oraz scenariusze dostępne pod tym LINKIEM

Zapraszamy!

Lista zgłoszonych:
1. Wojtek "Inkq" Szerląg, Oświęcim / Oświęcimski Klub Fantastyki, Witch Hunters, rating 137
2. Piotr "Sn@jk" Witkowski, Dębowa Tarcza, Warszawa, Skaven Clan Eshin, rating 96.
3. Konrad "Kadzik" Brzozowski, Dębowa Tarcza, Warszawa, Reikland, rating 92.
4. Robert "Ulryk" Młotkowski, Warszawa, Klub Dębowa Tarcza, Orc & Goblins, rating 152
5. Paweł "Motor" Fiutka, Lublin, KGB Moria, Skaven Clan Eshin, rating 96
6. Mecenasik, Warszawa
7. Kuba "Gumol" Czarnowicz, WKW Kraków, Orcs&Goblins, rating 136
8. Karol Leniec, Królowa Mórz, Poznań, Krasnoludy, rating 55
9. Paweł Höffner Łodź WH 128
10. Krzysztof "Gonzo" Badowski, LSF CS, Lublin, Marienburg, rating 108
11. Konrad Kuźmiński, Błonie
12. Michał "Pizystrat" Hara, Warszawa, WH, rating 111
13. Michał "Telchar" Kloss, Warszawa
14. Daniel "Leszczu" Leszczyński, Warszawa, WH
15. Michał "M.T." Tybuś, Dębowa Tarcza, Brwinów, Undead, rating 95
16. Maciej "Wiesiek" Wierzchowski, Poznań, Middenheim, rating 96
17. Maciek "Krzysiek" Dziaduch, Lublin, KGB Moria
18. Sławomir Magoska, Kraków, Marienburg lub Undead

I gra 10.00 - 11.20
II gra 11.30 - 12.50
III gra 13.00 - 14.20
przerwa obiadowa 14.20-15.00
IV gra 15.00 - 16.20
V gra 16.30 - 17.50

A tu prezent specjalnie dla Was :)
Mapka dojazdu na turniej.

Sponsorami nagród na turnieju będą:


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2008, 07:00:05 pm wysłana przez Skavenblight »
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Motorek

Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 29, 2008, 06:21:49 pm »
Termin mi wybitnie nie pasuje, pokrywa się z dwiema innymi imprezami, z których jedną i tak muszę wybrać :?  Nie da rady przesunąć na długi weekend majowy 1-3?

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 29, 2008, 06:28:29 pm »
Cytat: "Motorek"
Termin mi wybitnie nie pasuje, pokrywa się z dwiema innymi imprezami, z których jedną i tak muszę wybrać :?  Nie da rady przesunąć na długi weekend majowy 1-3?

No niestety :?
Robimy w SDK, Twierdza ma swoje turnieje i swoje plany.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline MK

Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 29, 2008, 09:51:18 pm »
A w maju później tzn 10.V nie dałoby rady? Wtedy Leszczu ma czas i pewno moglibyśmy zabrać samochodem nasze makiety.
ww.najmita.net - serwis społeczności Mordheim

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 29, 2008, 09:58:33 pm »
Wtedy jest długi weekend, tj. 3 dniowy [Juwenalia].
Poza tym była ankieta, no... większość odpowiedzi to 26, sporo jest "obojętne". Po to była robiona, żeby zadowolić większość.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Motorek

Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 29, 2008, 10:32:47 pm »
Nic to w takim razie powodzenia i czekam na obszerną relację z imprezy;)
Mam nadzieję, że na kolejny Wasz turniej wpadnę o ile termin nie będzie z niczym mi kolidował.

Offline MK

Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2008, 08:26:27 am »
Cytat: "Skavenblight"
Wtedy jest długi weekend, tj. 3 dniowy [Juwenalia].


O faktycznie, zapomniałem, w juwenalia to turniej nie bardzo :D. Pewno ostatni raz mam okazję być na nich jako student... ehhh
ww.najmita.net - serwis społeczności Mordheim

Offline Wercyngetoryks

Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2008, 09:25:24 pm »
Turniej goni turniej, miło, że Morka nie umrze nigdy;)

Jak się kiedyś wydarzy czas kiedy ekipa z Wawki (która jeszcze u nas nie była;P) i Lublina bedzie w stanie wpaść do Krakowa to zapraszam. Jak zbierze się duża ekipa to na taką okazje jestem skłonny turniej przygotować;)

Powodzenia. :D

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 04, 2008, 09:26:57 pm »
Cytat: "Wercyngetoryks"
Turniej goni turniej, miło, że Morka nie umrze nigdy;)

Nie w Warszawie ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Wercyngetoryks

Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 04, 2008, 09:31:01 pm »
No w Krakowie zostały same dinozaury, które posiadają jeszcze kompletną bande, i pamiętają zasady hehe :roll:

Ale jak bedziecie kiedyś w Krakowie to piszcie, chętnie zagram ;)

Offline Skavenblight

Odp: Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 13, 2008, 10:14:30 pm »
Regulamin i scenariusze JUŻ SĄ!
W pierwszym poście.

Zapraszam do wysyłania zgłoszeń!
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline aniollech

Odp: Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 20, 2008, 06:52:19 pm »
Są miejsca na "trybunie zniszczenia" :?:
niollech, Biały, Wilk

Offline Bej Man

Odp: Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 01, 2008, 10:08:25 am »
no naprawde jak mogliscie mi to zrobic.... kurde dopiero wrocilem z wojazy dalekich i nie moglem sie doczekac ze turniej bedzie 10 a tu byl juz...

trudno, kiedy indziej
Defender of Warsaw

Offline MiSiO

Odp: Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 02, 2008, 12:56:20 pm »
Z tego co widziałem to turniej wypadł kapitalnie - na następnym muszę się pojawić. Teraz wypadła mi kampania DBA ale mam taki głód grania, że następnego Wam nie odpuszczę!

Offline Ushabti

Odp: Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 02, 2008, 05:43:29 pm »
Cytuj
Jak się kiedyś wydarzy czas kiedy ekipa z Wawki (która jeszcze u nas nie była;P) i Lublina bedzie w stanie wpaść do Krakowa to zapraszam. Jak zbierze się duża ekipa to na taką okazje jestem skłonny turniej przygotować;)
Nie żeby reszta miast mogła poczuć się dyskryminowana, co to to nie ;) Jakżeby śmiała ;)
I jak rozumiecie określenie "duża ekipa" bo póki co planowany jest turniej 25+ ;)
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]