trawa

Autor Wątek: Teleport 2003  (Przeczytany 9854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sivy

Teleport 2003
« dnia: Czerwiec 17, 2003, 08:54:04 am »
Mam pytanie czy ktos z Was jedzie na Teleporta?
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline DaG

Teleport 2003
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2003, 02:02:49 pm »
No nie wiem... bede musial sie zastanowic.... ale jest Grzyb jedzie to ja tez :P
ominik [DaG] Gorący
----------------------------
If people don't want me,
why did they create me ?

Offline Yarmus

Teleport 2003
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2003, 07:46:21 pm »
w sumie podobno z 2 czy 3 osoby maja jechac nie wiem moze sie wybiore jak nie bede mial juz nic kompletnie do roboty i bede sie cholernie w suie nudzil
p.s ten topic powinien byc w sumie w dziale konwenty aleeeee cio tam czepiam sie szczegolow za prawde
zczescie mi miglo, miglo jak smiglo.

grzybek

  • Gość
Teleport 2003
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2003, 07:46:47 pm »
Hi!

Ja bede tam jak bedzie sens.. Na razie sie zastanawiam bo kupa ludzi chce sie tam pojawic a ja wiekszosci nie znam :)

Dobra - koniec zartow :) Czesc z nas jest organizatorami i byc musi. Mamy nadzieje, ze teraz bedzie Teleport lepszy choc co chwile pojawiaja sie jakies problemy.

Jakies sugestie zwiazane z konwentem ? Piszcie... POstaramy sie je uwzglednic ...

pozdrawiam w imieniu szalonych organizatorow
Grzybek

Offline Sm00k

Teleport 2003
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2003, 09:18:21 pm »
Sugestie? oby było warto telepać się z za Odry :>

Offline Nathaniel

Teleport 2003
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2003, 04:03:10 pm »
ja zamierzam jechac... raczej w celu bitewnym ale jak trafie na cos z M&A to na pewno wpadne na salke...
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

grzybek

  • Gość
Teleport 2003
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 26, 2003, 04:25:55 pm »
Hmm. Zza Odry ? Specjalnie na ten konwent czy tylko tak okazyjnie ?

pozdrawiam
Grzybek

Offline Sm00k

Teleport 2003
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 27, 2003, 05:53:25 pm »
Specjalnie :D

Offline Kura

HEJA HEJA i po TELEPORCIE
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 08, 2003, 02:15:23 pm »
Nyo i jak tam po Teleporcie? Jeszcze wszyscy odsypiają, że tak Cicho OvO

Me się bawiło przednio *v*

Mam pytanko - kto się wybiera na SSN???

Ko ko
ww.ureshii.prv.pl
doushite doushite suki nan darou...

Anonymous

  • Gość
Teleport 2oo3 - opinie
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 08, 2003, 05:35:27 pm »
Jak Wam się podobało? Według mnie konwent byl trochę zbyt mangowo-animowy, a za mało erpegowy. A tak pozatym było naprawdę fajnie:)

Offline adiego

Teleport 2oo3 - opinie
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 08, 2003, 05:59:19 pm »
Mi sie zajebiscie podobalo. Naprawde dobra organizacja...
Nie mam nic do zarzucenia.
No moze troche za slaby program filmowy, ale mysle, ze jakby sie wziasc za rok - da sie to naprawic;-) Juz ja sie tym zajme!!!;p
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Anne

Teleport 2oo3 - opinie
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 10, 2003, 08:44:52 pm »
Rzeczywiscie manga i anima krolowala, ale mi i tak sie podobalo :) Mam jednak uwage co do ukladania planu konwentu, to fajnie, ze sie tak duzo dzialo, ale nie moglam wziac udzialu w niektorych punktach programu, poniewaz za duzo rzeczy dzialo sie jednoczesnie :( Tymczasem zakonczenie oficjalne konwentu mialo byc (bo go nie bylo) o 19tej w poniedzialek, w ktory bylo juz niewiele punktow programu, wydaje mi sie, ze mozna to bylo rozlozyc bardziej rownomiernie.
nne

Offline Valarauko

Teleport 2oo3 - opinie
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 12, 2003, 02:57:31 am »
Teleport mi osobiście bardzo się podobał. Nawet czekanie na wejscie nie bylo zbyt uciazliwe a ochrona nie byla natretna co czaem moze sie zdarzyc.
 :arrow: Bardzo kulturalna impreza i nawet mało alkoholu bo organizatorzy skrupulatnie dbali o to by niepowołane osoby  :wink: nie mogly go spożywać, przyanjmniej na terenie konwentu.
 :arrow: Program niby pełny, a jednak wiele w nim brakowalo, czasme mozna bylo sobie usiasc, przez dwie godziny i przespac sie, lub odpoczac gdyz nic nie bylo ciekawego  chyba ze doliczyc sekcje mangowo animową tam zawsze mozna bylo obejrzec najnowsze serje anime... no i  w sali filomowej ciekawe filmy w przerwie pomiedzy prelekcjami
 :arrow: Jak ktos stal pod tablica przy recepcji to nawet mial szanse zalapac sie na sesje z konwentowym MG, trudno bylo znalezc jakas grupke graczy z MG chetnych bys mogl sie do nich dolaczyc... Niedobór mistrzów to chyba globalny problem :(
 :arrow: Wszystko bylo dopilnowane i wiekszosc prelekcji sie odbyla... no moze program poniedzialkowy troche sie nie powiodl ale i uczestnikow nie bylo za wiele, nawet prelekcje na ktorych nie znalezli sie prowadzacy w jakis sposob potrafiono zorganizowac;
 :!: Tu uklon w strone RAJa, ktory z braku prowadzacego o 10:26 rano (bo to wtedy byl jeszcze konwentowy ranek) i to jeszcze w Poniedzielek (ktorego poprzedzajaca noc byla pradziwym sprawdzianem wytrzymalosci organizatorow)  :)  poprowadzil osobiscie owa prelekcje i nawet zamienila sie ona w ciekawa dyskusje mimo iz bylo na niej nispelna 6 osob w tym dwie strasznie spiace (ja jedna z nich po sesji nocnej, bez kawki, bo bufet dopiero otwierali)
(Jakby ktos sie pytal prowadzacym byl Silipion i nie przyszedl) :evil:
alarauko

Offline DoomHammer

Teleport 2oo3 - opinie
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 12, 2003, 07:14:36 pm »
IMHO Teleport sk3 był najlepsza imprezką tego typu na jakiej byłem. Fakt, że dużo mangowców w niczym nie przeszkadzał - nasza ekipa skłądała się pół na pół z RPGraczy i Animrówek, a mimo wszystko graliśmy w Yądra Chaosu (autorski erpeg), czciliśmy Żabę i dobrze się bawiliśmy. Na pewno przyjadę w przyszłym roku. Takich wspaniałych ludzi nie poznałem dawno!

Anonymous

  • Gość
Teleport 2oo3 - opinie
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 13, 2003, 01:01:12 pm »
Widzę zgubny wpływ Teleportu, żeś tu trafił:)

A jeżeli o mnie chodzi to do animowców nic nie mam, tylko jakoś ciut nie ten klimat panował.