Autor Wątek: Developing Gier  (Przeczytany 4826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pronoob

Developing Gier
« dnia: Maj 12, 2008, 03:04:43 pm »
Witam!

Poszukuję ludzi chętnych do tworzenia gier na konsole PSP, PS3, X360 oraz Wii.
Jezeli ktos jest zainteresowany prosze o post ponizej.

***ADD***
Zeby nie bylo watpliwosci, szukam ludzi ktorzy potrafia juz pisac programy, robic grafike lub muzyke, a nie ludzi ktorzy chca sie dopiero tego uczyc. :P
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2008, 06:03:46 am wysłana przez Gabriel »

Offline JAPONfan

Odp: Developing Gier
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2008, 07:48:09 pm »
Oooostro, a jaka firma zatrudnia mozna wiedziec? czy to tajemnica?

Offline pronoob

Odp: Developing Gier
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2008, 11:06:16 am »
Pewna firma (tajemnica :P) szuka teamu ktory by tworzyl gry na konsole.
Dajemy narzedzia, biura i przyzwoita pensje.

Moze przedstawi ktos swoje portfolio?

Offline JAPONfan

Odp: Developing Gier
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 13, 2008, 11:46:34 am »
nadal nie kumacie? PeopleCanFly wiadomo gdzie ma siedzibe, CityInteractive tez, nawet firma oglaszajaca sie ponizej (Localsoft) podala swoja strone. A wy wyskakujecie z tekstem "hello hello potrzebujemy dobrych programistow ktorzy potrafia dobrze programowac na nextgeny ale nic poza tym nie powiemy"

Offline DARKMAN

Odp: Developing Gier
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 13, 2008, 03:49:10 pm »
No i najwazniejsze co to za ta "przyzwoita" pensja :P

Offline Esse

Odp: Developing Gier
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2008, 12:27:58 am »

;D

a tak już całkiem na serio
osoby, które potrafią programować na w/w konsole raczej trudno spotkać poza istniejącymi już biurami developerskimi/firmami. narzędzia kosztują kupę kasy i raczej ciężko znaleźć kogoś z doświadczeniem kto byłby ot tak wolny do przejścia. nie mówiąc już o tym, że cała ta oferta wygląda mało wiarygodnie i to chyba nie tylko moje zdanie :)

Offline JAPONfan

Odp: Developing Gier
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 14, 2008, 07:24:49 am »
WAR ale mi to wyglada na kogos kto sobie mysli ze lal zrobi sobie gry na w/w konsolei bedzie sprzedawal. Jak zin komiksowy w empiku.
I ten strasznie profesjonalny mejla na o2.

Offline pronoob

Odp: Developing Gier
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 15, 2008, 07:48:13 am »
Sie ma sie wie :P

Tyle, ze PCF oferuja zarobki rzedu 1500-3000zl, a ja poszukuje ludzi na stanowiska kierownicze, za pensje n razy wieksza, do firmy ktora ma dopiero powstac. W sumie jaka jedna z niewielu w Polsce ktora by pisala gry na konsole.
Poszukuje ludzi, ktorzy sa napaleni na prace w branzy developerskiej, ale chyba nie rozumie pojecie "OMG! On moze dac mi prace moich marzen! Musze do niego napisac na maila!"

Skucha.

Dodam tylko, ze firma, ktora reprezentuje, ma kapital ok. 9mln zl i bardzo mi przykro ale nie moge podac jej nazwy z oczywistych przyczyn.

A moj nick wymiata.

Offline JAPONfan

Odp: Developing Gier
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 15, 2008, 09:27:28 am »
Sie ma sie wie :P

Tyle, ze PCF oferuja zarobki rzedu 1500-3000zl, a ja poszukuje ludzi na stanowiska kierownicze, za pensje n razy wieksza, do firmy ktora ma dopiero powstac.

bardzo mi przykro ale nie moge podac jej nazwy z oczywistych przyczyn.



Wow szukasz grafika na stanowisko kieownicza za kilka tysiecy? Zawsze myslalem ze takie wazne zadania powierza sie wyspecjalizowanym firmom.


Oczywista przyczyna to taka ze nikt nie wie jaka firma bedzie ma produkowac w polsce gry na wii? liczycie ze utrzymacie to w tajemnicy przez ile? dwa trzy tygodnie?


Offline Esse

Odp: Developing Gier
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 15, 2008, 02:16:29 pm »
Cytat: pronoob
szukam ludzi ktorzy potrafia juz pisac programy, robic grafike lub muzyke
ja poszukuje ludzi na stanowiska kierownicze, za pensje n razy wieksza, do firmy ktora ma dopiero powstac.
to szukasz programistów czy managerów? ;p

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Developing Gier
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 17, 2008, 05:35:19 pm »
:) Uwielbiam "prowokacje"...miło się czyta ^_-
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline JAPONfan

Odp: Developing Gier
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 17, 2008, 05:58:28 pm »
:) Uwielbiam "prowokacje"...miło się czyta ^_-


I trzeba bylo zrobic wzor ogloszen o prace :P wtedy mozna by bylo takie "bajery" wycinac w pien :P

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Developing Gier
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 18, 2008, 08:23:05 pm »
Nie wycięliśmy bo uznaliśmy ten wątek za zabawny ;). Odrobina "relaksu" też czasami nie zaszkodzi :). Szablonów i wzorów zaś robić nie potrzeba. Żadna szanująca się i sensowna firma nie wymyśliła by tak niedorzecznej treści :)
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2008, 08:26:32 pm wysłana przez Gabriel »
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Girwan

Odp: Developing Gier
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 18, 2008, 08:52:39 pm »
Klient napisał, że szuka ludzi zainteresowanych pracą w firmie developerskiej przy tworzeniu gier na konsole a nie programistów, choć z pierwszego postu wynika, że szuka osób już piszących

bez obrazy  z mojego doświadczenia wiem, że dobry programista nie będzie dobrym managerem (są wyjątki)

Z drugiej strony, dziwią mnie fakty:
- firma z kapitałem 9 mln szuka managerów po forach a nie przez profesjonalne firmy headhunterskie?
- totalnie nie rozumiem tajemnicy - jeśli firma jest znana to ludzie będą chcieli w niej pracować, tym bardziej jeśli oferuje godziwe zarobki a wg tego co pisze pronoob na to wygląda

W sumie to dziwię się, że facet miał odwagę pisać coś takiego. Na miejscu jego szefa już przy pierwszym poście przestałbym mu wypłacać pensję a jakiekolwiek zobowiązania o prace rozwiązałbym ze skutkiem natychmiastowym.




 

anything