Autor Wątek: Tytus, Romek i A'tomek  (Przeczytany 185132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #165 dnia: Kwiecień 17, 2010, 04:14:39 pm »


Tytus coming soon   :)

Offline w3kij

Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 15, 2010, 02:40:58 pm »
Witam

Jestem szczęsliwym posiadaczem 21 tomów Tytusa Romka i Atomka. Kilka z nich to prawdziwe perełki z lat 70. W związku z tym mam pytanie. Ile cala serie 21 tomów może być warta? Patrzyłem na Allegro, że niektóre z tomów (chodzi mi o te z lat 70) są warte nawet 250 zł. Czy mógłby mi ktoś podać przybliżoną wartość całej serii?
Podaje numery ksiąg i roczniki: Księga I (88), Księga II (90),Księga III (92), Księga IV (76), Księga V (78), Księga VI (75), Księga VII (90), Księga VIII (88), Księga IX (75), Księga X (91), Księga XI (86), Księga XII (89), Księga XIII (87), Księga XIV (80), Księga XV (82), Księga XVI (84), Księga XVII (84), Księga XVIII (90), Księga XIX (92), Księga XX (92), Księga XXI (94).

Offline Spik

Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 16, 2010, 12:20:11 am »
Gratuluję kolekcji :)

Tytusów mam sporo z różnych edycji – z czego niestety część z tych które były narysowane „na nowo”, a zatem słabsze... Ale co się martwić? Tytusy raz na kilka lat i tak są wznawiane, więc pozostaje czekać, aż wyjdzie jakaś ładna edycja kolekcjonerska [np. w twardej oprawie] i kolejno sobie kupić wszystkie ...

Offline Mefisto76

Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 16, 2010, 12:24:49 pm »
Jestem szczęsliwym posiadaczem 21 tomów Tytusa Romka i Atomka. Kilka z nich to prawdziwe perełki z lat 70. ...

Rozumiem, ze Twoje pytanie podyktowane jest chęcią sprzedaży i uzyskaniem odpowiedzi na pytanie:"Jak bardzo obłowię się na mojej kolekcji?".
Niestety - muszę Cię zmartwić, nie posiadasz ani jednego pierwszego wydania, nawet te z lat 70 (chyba, że Księga IX, ale ona  wyszła pierwszy raz w 1974 roku gwoli ścisłości), za wszystkie inne dostaniesz po kilka złotych, choć pewnie nie znajdzie się na nie kupiec, bo skoro wszystko leży w kiosku za rogiem, to po co ?

Nawet Twoim zdaniem księga IV z 1976 to rarytas - otóż musisz wiedzieć, że trzecie wydanie tej księgi wyszło w 1973 roku, a w wymienionym przez Ciebie takiego wydania nie było - proponuję dobrze posprawdzać stopki.

Pomijam już oczywiście stan Twoich wydań - jak są idealne to jeszcze być może ktoś kupi, ale ja bym nie wypatrywał tłumu chętnych...

A co do zawrotnych cen, to dobrze słyszałeś - choć Tytusy potrafią sprzedać się dużo wyżej, a pierwsze wydanie pierwszej księgi z 1966 roku, to wydatek nawet rzędu 2000 zł...
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline w3kij

Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 16, 2010, 07:33:14 pm »
Dzięki wielkie za informacje. Jednak mam nadzieje, że te Tytusy za parę naście lat przedstawią jakąś wartość. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam.

Offline jef.costello

audiobook
« Odpowiedź #170 dnia: Listopad 23, 2010, 11:16:53 am »
http://kulturalnysklep.pl/TRA/pr/-tytus--romek-i-a-tomek-.html
czy ktoś już słuchał tego i może się podzielić opinią?

Offline Spik

Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #171 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:49:33 pm »
A owszem ale recenzja będzie dopiero na ramach kolejnego Kazetu... :wink:

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 24, 2011, 10:08:25 pm »
Drugie wydanie 30. księgi przygód Tytusa, Romka i A'Tomka pt. Wyprawa po owoce chichotu, które poprzednio ukazało się nakładem Księgarni Prawniczej, będzie miało zmienioną okładkę. Pierwszą wersję możecie obejrzeć tutaj zaś nową, wydaną przez Egmont znajdziecie tutaj.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Spik

Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 25, 2011, 09:30:02 am »
Swoją drogą jak się prezentuje XXX księga Tytusa? Jest z czego się "pochichotać" czy raczej słabo?

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 08, 2011, 03:25:05 pm »
Na oficjalnej stronie   Tytusa, Romka i A'Tomka zaprezentowano projekt laleczki, która być może   powstanie jako gadżet nadchodzących Mistrzostw Świata Euro 2012. Więcej...
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline krakers

Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 03, 2011, 10:01:13 pm »
Nawet ciekawe te figurki tylko czemu z Romka Chińczycy zrobili rudzielca ...->http://www.tytusromekiatomek.pl/

Offline starcek

Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 04, 2011, 09:28:08 am »
I dlaczego Papcio Chmiel zamienił się w profesora T. Alenta w notce na Gildii? Mała wtopa.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 09:31:31 am wysłana przez starcek »
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Spik

Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 01, 2012, 06:35:46 pm »
Piosenka nagrana przez fana o Tytusie Romku i A'tomku (nie wiem czy już znane/tu umieszczane) :
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nq5EjBlsC3U#!
 
Jakoś dało mi to dziwnie nostalgicznego kopa by i sobie stare Tytusy odświeżyć i podyskutować trochę o nim z fanami ;)


Swoją drogą jakiś czas temu koleżanka wspominała, że znienawidziła najnowsze księgii "Tytusa Romka i A'tomka" nie dla tego, że były słabsze ale ponieważ (jej zdaniem) obecna seria to "Jedna wielka pro-prawicowa propagandówka"... Ktoś czytał ostatnie tomy i może potwierdzić albo zaprzeczyć?

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 01, 2012, 07:36:24 pm »
Ja tak nie odbieram Tytusa, choc niewatpliwie Papcia poglady sa coraz bardziej widoczne, ale nie sadze, zeby to jakos wplywalo na czytanie Tytusa. Ostatniego w sumie jeszcze nie znam, ale poprzednie tak.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Dembol_

Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 01, 2012, 08:48:15 pm »
Pierwsze były komunistyczne, więc wychodzi na zero :)