Autor Wątek: KEY - Air, Kanon, Clannad  (Przeczytany 26929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 20, 2009, 08:11:50 am »
wie ktoś może co  się dzieje, bo jakoś nie wychodzi 14 epeke after story  od SS-Eclips jedynie rawy są? zaprzestali subować?

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 20, 2009, 02:30:45 pm »
Na razie po prostu trzeba czekać.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline PanCiacho

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 20, 2009, 09:14:03 pm »
Skończyłem właśnie Clannad'a z OVA ale bez filmu.

I mogę powiedzieć że bardziej podobała mi się ta seria niż Air, było już powiedziane: w Air za dużo magicznej otoczki, a Clannad bardziej komediowy ale też było trochę smutów dobrze połączone, dla mnie wzór w takich produkcjach to Love Hina ;P

Dwie bohaterki które najbardziej przypadły mi do gustu, Tomoyo (IMO chyba najładniejsza i taka najnormalniejsza kobita z tych anime co oglądałem, potem może jeszcze Shizune z Naruto ^^) i Kyo, ta pierwsza zachwyciła mnie, jak haael'a, z początku myślałem że się z nią zejdzie, no ale... bywa. OVA, alternatywna historia wydarzeń podobała mi się, choć robili to już chyba temu że na fanowskich forach domagali się zejścia Okazakiego z przewodniczącą :P

Ktoś tam rozkładał na czynniki pierwsze sytuację Kotomi, gdybyś chciał takim sposobem to zobaczyłbyś że 3/4 anime jest bez sensu. A myślenie skąd ona miała kasę i czemu nie przyszli do niej z opieki społecznej, to wybacz.

Clannad After Story jest 18 epek, mam nadzieję że szybko zrobią resztę bo lubię oglądać mając już całość.

Offline Jackal

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 20, 2009, 09:26:34 pm »
pierwsza osoba która uważa podobnie co ja  ;-) (w tej kwestii)

Offline Shirosama

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 21, 2009, 04:43:01 pm »
Clannad After do 4 odcinka to DNO, DNO i DNO. Szczególnie 4 odcinek. Jaki SZTUCZNY, jaki GŁUPI, jaki DENERWUJĄCY. Wnerwiają mnie osoby, które wbrew komuś interesują się jego sprawami. To nie przyjaciele lecz idioci. Tym bardziej że w taki denerwujący sposób to pokazali pozwalając sobie na tak wiele upokorzeń. Żałosne.
Ocena 2/10

Offline Frey Ikari

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 25, 2009, 07:59:40 pm »
Mnie osobiście tez ten odcinek nie przypadł do gusty.
Tak z innej beczki wieśc niesie że będzie  remake AIR...

Offline Shirosama

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 25, 2009, 08:28:24 pm »
Mnie osobiście tez ten odcinek nie przypadł do gusty.
Tak z innej beczki wieśc niesie że będzie  remake AIR...
Przydało by się inne zakończenie. Choć wtedy to już by nie był ten Air.

Offline Frey Ikari

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 25, 2009, 10:55:13 pm »
Cytuj
Przydało by się inne zakończenie. Choć wtedy to już by nie był ten Air.
Niby tak ale taki happy end by mnie nie zasmucił.

Offline Jackal

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 26, 2009, 10:15:53 pm »
Clannad After do 4 odcinka to DNO, DNO i DNO. Szczególnie 4 odcinek. Jaki SZTUCZNY, jaki GŁUPI, jaki DENERWUJĄCY. Wnerwiają mnie osoby, które wbrew komuś interesują się jego sprawami. To nie przyjaciele lecz idioci. Tym bardziej że w taki denerwujący sposób to pokazali pozwalając sobie na tak wiele upokorzeń. Żałosne.
Ocena 2/10
Przestań. Właśnie obejrzałem te cztery epy i powiem tyle: podchodząc do tego miałem nastawienie, że będzie to ten sam styl co w pierwszej części(chodź zapomniałem jak to wogule wygląda). I tak właśnie było po pierwszym epie nic innego nie można było stwierdzić jak: "to właśnie ten stary dobry Clannad". Więc nie rozumiem czego się tu spodziewałeś?

Offline Shirosama

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 26, 2009, 10:22:28 pm »
Przestań. Właśnie obejrzałem te cztery epy i powiem tyle: podchodząc do tego miałem nastawienie, że będzie to ten sam styl co w pierwszej części(chodź zapomniałem jak to wogule wygląda). I tak właśnie było po pierwszym epie nic innego nie można było stwierdzić jak: "to właśnie ten stary dobry Clannad". Więc nie rozumiem czego się tu spodziewałeś?
Największą zaletą nowego Clannada jest to iż od połowy coraz mniej przypomina starego Clannada. Co prawda Air to nie będzie choć przez chwilę kojarzył mi się z tym anime.
Już to pisałem, ale najgorsze w Clannadzie są scenki komediowe i te udawane sztuczne dramaty przez większość anime (szczególnie I połowę).
W Air nic nie było udawane ani w Kanon.

Offline Jackal

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 26, 2009, 10:34:49 pm »
Największą zaletą nowego Clannada jest to iż od połowy coraz mniej przypomina starego Clannada. Co prawda Air to nie będzie choć przez chwilę kojarzył mi się z tym anime.
Już to pisałem, ale najgorsze w Clannadzie są scenki komediowe i te udawane sztuczne dramaty przez większość anime (szczególnie I połowę).
W Air nic nie było udawane ani w Kanon.

humor jak humor w pierwszej części był lepszy tu na razie jest taki sobie(może potem będzie lepszy). A co do sztucznych dramatów to nie wiem, nie zauważyłem może później w dalszych losach coś się odkryję bo po 4 wszystko w normie.

Offline Shirosama

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 26, 2009, 10:40:56 pm »
humor jak humor w pierwszej części był lepszy tu na razie jest taki sobie(może potem będzie lepszy). A co do sztucznych dramatów to nie wiem, nie zauważyłem może później w dalszych losach coś się odkryję bo po 4 wszystko w normie.
Obejrzyj wątek o blondynie i napisz, że to były naturalne, życiowe reakcje oddanych przyjaciół martwiących się o niego :lol:
Bo czytam takie teksty i naprawdę wielu fanów daje się na to nabrać.

Offline Jackal

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 26, 2009, 10:48:51 pm »
To o ten moment ci chodzi co oni biegali do tego klubu z to jego siostrą by go z powrotem przyjęli? Jeśli tak to jeśli pominę fakt, że to anime i spojrzę na to od tak sobie pominę jeszcze scenę z podawaniem piłek to jest to normalnie nic w tym dziwnego często się to spotyka (by najmniej ja spotykam) w życiu codziennym. Co więcej dodam takie rzeczy nie tylko przyjaciele robią, a zwykli znajomi, kumple itd.

Offline Shirosama

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 26, 2009, 11:02:12 pm »
To o ten moment ci chodzi co oni biegali do tego klubu z to jego siostrą by go z powrotem przyjęli? Jeśli tak to jeśli pominę fakt, że to anime i spojrzę na to od tak sobie pominę jeszcze scenę z podawaniem piłek to jest to normalnie nic w tym dziwnego często się to spotyka (by najmniej ja spotykam) w życiu codziennym. Co więcej dodam takie rzeczy nie tylko przyjaciele robią, a zwykli znajomi, kumple itd.
Tylko widzisz ja zwracam uwagę na najdrobniejsze szczegóły zawsze i jak mnie reakcje czy zachowanie postaci zaczynają denerwować i stają się bardzo bzdurne w anime takiego rodzaju to najczęściej oceniam to negatywnie.
Poza tym dziewczyna o nadnaturalnych, NIE WYJAŚNIONYCH mocach to też porażka Clannada. O tym już był I sezon, ale nie przypominam sobie żeby wyjaśnili o co w tym chodzi.
Oczywiście że w tym anime występuje magia itp lecz jeśli jest to pokazane w zły sposób to staje się wadą, a nie zaletą.

Offline Jackal

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 26, 2009, 11:11:54 pm »
Tylko widzisz ja zwracam uwagę na najdrobniejsze szczegóły zawsze i jak mnie reakcje czy zachowanie postaci zaczynają denerwować i stają się bardzo bzdurne w anime takiego rodzaju to najczęściej oceniam to negatywnie.
Poza tym dziewczyna o nadnaturalnych, NIE WYJAŚNIONYCH mocach to też porażka Clannada. O tym już był I sezon, ale nie przypominam sobie żeby wyjaśnili o co w tym chodzi.
Oczywiście że w tym anime występuje magia itp lecz jeśli jest to pokazane w zły sposób to staje się wadą, a nie zaletą.

hmmmmm ja raczej największa uwagę zwracam na to co mówią i nie wiem po co analizuje to dość dogłębnie. Raz nawet zdarzyło mi się 20min epek oglądać półtora godziny . No często tak też bywa, że nie które postacie są bzdurne i denerwujące(choć mają i te dobre strony) no ale tak to już chyba musi być.  A co do dziewczynki z magiczną mocą to jeśli chodzi o Fuko to było wyjaśnione, chyba że chodzi o to dziewczynkę z nie wiadomo skąd z tym jej robotem.