Autor Wątek: Centrum sesji RPG  (Przeczytany 1994 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thomas

Centrum sesji RPG
« dnia: Czerwiec 20, 2003, 08:28:05 pm »
Witam wszystkich.
Ja, Saberhagen i kilka innych osób prowadzimy PortalRPG (rpg.bazuka.pl). Postanowiliśmy stworzyć coś nowego, coś bardziej nowatorskiego, przekształcając część Portalu. Zapewne większości wam pomysł ten może wydać sie głupi, bądź śmieszny, niemniej jednak nasza idea jest szlachetna ) i być może właśnie czegoś takiego brakuje w naszej erpegowej braci. Na pewno są wśród was gracze bądź MG , którym ciągle jest mało sesji prowadzonych wspólnie z przyjaciółmi, wciąż nie możecie doczekać się kolejnych spotkań, aby choć na chwilę stać się ulubionym bohaterem. Postanowiliśmy więc przekształcić część naszego portalu w "Centrum gier RPG na Forum" (jest to narazie nazwa robocza i może wzbudzać uśmiech, ale...). Chodziło by mniej więcej o to, że w naszych zasobach było by mnóstwo przygód, rozszerzeń, pomysłów na przygody i kampanie, rozszerzeń systemów, opisów i ogólnie materiałów dla MG i graczy. Wiem, że niektórym z was gra, lub prowadzenie gry na forum nie odpowiada i wydaje się to bezsensowne. Mimo to podaje ta wiadomość dla zainteresowanych, Z doświadczenia wiem, że na kilku forach (m.in. na forum D&D, jak i bazuka.pl ) są rozgrywane sesje, a także wiele portali udostępnia rozgrywkę PBEM, i my chcemy stworzyć coś na kształt właśnie PBEM. Chcemy uzyskać własne miejsce na prowadzenie sesji, tzn. własne forum (i wszystko jest na dobrej drodze... ;o) ), i podzielić je na poszczególne działy. Podział działów jest jeszcze w fazie omawiania (jak i cała reszta projektu). Powodem jakim zamieszczam tą wiadomość w tym miejscu jest następująca rzecz : czy jest ktoś z was chętny do uczestniczenia w tym projekcie ??? Chodziło by mniej więcej o podrzucanie nowych pomysłów, materiałów, a także o prowadzenie sesji, uczestnictwo w nich itp. Na forum.bazuka.pl w dziale Sesje RPG możecie zobaczyć jak jest prowadzona przeze mnie sesja. Być może nie jest to coś specjalnego, niemniej jednak na tym by to polegało. Poszukujemy ludzi, którzy CHCĄ faktycznie uczestniczyć w tym projekcie, a nie tylko zajmować miejsce (takie osoby były jush u nas w portalu i nie wniosły do niego nic praktycznego) Jeśli jest więc ktoś, kto jest zainteresowany tym co zamierzamy zrobić, chce w tym uczestniczyć i być częścią, wnosić coś co można by wykorzystać w przyszłości zapraszamy na GG albo na maila. Zamierzamy i stworzymy miejsce w którym każdy miłośnik RPG (fantasy, sci-fi, horror itd.) będzie mógł zagrać w swój ulubiony system, porozmawiać na jego temat i dowiedzieć się różnych ciekawostek. Prace nad tym projektem są we wczesnej fazie, ale zapewniam że dotrwamy do końca.

Czekam więc na Wasze wypowiedzi. Piszcie to co uznacie za stosowne.

See ya
img]http://republika.pl/strefawfrp/msh.jpg[/img]