Autor Wątek: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II  (Przeczytany 227667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline żadna małpa

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #195 dnia: Październik 07, 2013, 04:45:41 pm »
rysownik
 
styl od "komiksowego" do realistycznegoo.. surrealistyczny abstrakcjonizm ekspresyjny też,  jeśli ktoś przekona mnie do swojej wizji

najbliższa mi twórczość: urasawa, moore, europejski komiks niezależny (gipi,peeters,satrapi,pedrosa) seria blacksad


portfolio http://mstrychowska.com/

kontakt mail albo http://www.facebook.com/mstrychowska


Oczywiście nie kładę się do łóżka bez drgawek prawej kończyny wywołanych całym dniem kreślenia rysunków, a ponad wszystko chcę robić komiksy. Tyle w kwestii zaangażowania.

Offline Grim Knight

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #196 dnia: Październik 07, 2013, 06:23:44 pm »
SZUKAM RYSOWNIKÓW DO PIĄTEGO ZESZYTU "CZŁOWIEKA BEZ SZYI".

Jestem jednym ze scenarzystów humorystycznej serii komiksowej o superbohaterach "Człowiek Bez Szyi" - http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/czlowiek_bez_szyi

Rozpoczynamy właśnie prace nad piątym zeszytem i poszukujemy chętnych do współpracy rysowników o każdym stylu.

Gwarantujemy wydanie i zachowanie pełni praw autorskich do narysowanych plansz.

Proszę o kierowanie ofert na adres rafal6kolsut@gmail.com , na facebooku https://www.facebook.com/profile.php?id=100001606815102 oraz na numer GG 7831378.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2013, 08:45:31 pm wysłana przez Grim Knight »
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Offline piotreklenartowicz

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #197 dnia: Październik 21, 2013, 11:57:05 am »
Ostatnim razem udało się, więc próbuję jeszcze raz.

Szukam rysownika do ośmiostronicowego komiksu o bezdomnym.

Komiks jest ponury i przedstawia człowieka w sytuacji bez wyjścia. Świat przedstawiony jest nieprzyjazny i brutalny. Dialogów jest niewiele, narratora nie ma. Rysunki są głównym nośnikiem historii. Dużą rolę odgrywa nastrój. Najlepiej w czerni i bieli.

Dla zainteresowanych, mój mail to: piotreklenartowicz@wp.pl

Offline KubaR

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #198 dnia: Listopad 01, 2013, 10:12:00 am »
Dzień dobry, Nazywam się Kuba Ryszkiewicz i jestem początkującym scenarzystą. Mam na koncie wygraną w konkursie na scenariusz serialu organizowany przez HBO, jestem w trakcie rozmów z jedną z telewizji o moim nowym projekcie i pracuję nad scenariuszem, który wydaje mi się być idealny do komiksu. Konwencja to mroczny western, miejsce i czas dwudziestolecie międzywojenne, Polska i Ukraina (w czasach wielkiego głodu). Komiks nie ma być realistyczny - sporo nawiązań do wierzeń ludowych, magii itd. Ma być historią krwawej zemsty - czymś między Kill Billem a wiedźminem. Mam napisany pierwszy akt i szkic drugiego i trzeciego. Zainteresowanych zapraszam na moją stronę, gdzie można znaleźć inne moje teksty. http://kubaryszkiewicz.wix.com/powyzejuszu Zainteresowanych proszę pisać na mail kuba.ryszkiewicz@gmail.com lub gg 337470

Offline Lukaszyzm

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #199 dnia: Listopad 12, 2013, 05:15:59 am »
Cześć
Szukam przyjaciela do konkursu Komiks Wierszem. Mam zarezerwowany wiersz i jakiś pomysł na realizację, ale brak mi kogoś, kto rysuje lepiej ode mnie (warunek bardzo łatwy do spełnienia) oraz będzie miał czas by do końca miesiąca narysować dwie - trzy strony (robi się trudniej) i podejmie decyzję dość szybko - do czwartku muszę wysłać deklarację, inaczej wiersz przepadnie (najtrudniej).
Chętnych zapraszam do kontaktu na:
lukaszmuniowski@o2.pl

EDIT:
już nieaktualne
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2013, 06:54:22 am wysłana przez Lukaszyzm »

Offline modli

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #200 dnia: Listopad 25, 2013, 09:58:52 pm »
Witam,
 Chętnie nawiążę współpracę z rysowniczką/rysownikiem. Mam już jeden gotowy scenariusz, a teraz jestem w trakcie pracy nad kolejnym (jakaś 1/4 za mną), ale gdyby ktoś był zainteresowany, to już teraz jestem w stanie podać opis całej historii. Obie opowieści łączą w sobie elementy horroru i obyczajówki. Staram się, by moje opowieści nie były płytkie, ale jednocześnie chcę , żeby stanowiły dobrą rozrywkę (bardzo się staram, by nie było możliwości, żeby ktoś je odebrał jako pretensjonalne).
 Doceniam kreatywność i zaangażowanie, co oznacza, że jestem otwarty na wszelkie propozycje zmian/ulepszeń - po prostu chciałbym, żeby była to współpraca w pełnym tego słowa znaczeniu. W moich scenariuszach jest czasami sporo szczegółów(co do kąta widzenia,itd), jednak większość z nich można traktować jako moje luźne sugestie - do obejścia.
 I PRZEDE WSZYSTKIM BARDZO CHĘTNIE NAPISZĘ SCENARIUSZ/E NA ZLECENIE (oczywiście nieodpłatnie). Polega to na tym, że jeśli lubisz rysować...hm... krokodyle, to ja chętnie napiszę coś, gdzie jest dużo krokodyli :smile: (oczywiście jednocześnie skupiając się na wszystkim, co ważne w fabule, no i dopilnowując, by całość miała jakiś sens poza krokodylami). Kręcą kogoś westerny?  Damy radę. Bez względu na temat, obiecuję dać z siebie wszystko. Jedyne ''ale'' to to, o czy już mówiłem: jeśli dajmy na to będę miał napisać coś o, na przykład, aborcji, to będę chciał napisać to tak, jak nie napisaliby tego inni, niesztampowo i niepretensjonalnie (może się nie udać, ale próbować będę :wink:  ).
  Więc zapraszam. Nie jestem jakiś super zapatrzony w siebie, wciąż się uczę, ale jest we mnie uczciwy zapał, trochę kreatywności  i chętnie poznam kogoś podobnego :wink:
Chętnych zapraszam na mail'a : adrianoo1991@vp.pl , prywatne wiadomości na forum też spoko.


PS: Jestem z okolic Łodzi i nie ukrywam, że byłoby miło pracować z kimś stąd, ale to nie jest mój wymóg.
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2013, 10:13:31 pm wysłana przez modli »

Offline valgodeskom

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #201 dnia: Listopad 28, 2013, 11:38:39 am »
Witam.
Szukam rysownika do komiksu.
Rzecz dzieje się podczas II Wojny Światowej i opowiada o losach drużyny polskich komandosów. Ma być przedstawiona w lekkiej, humorystycznej formie, z elementami S-F i ma być skierowany dla młodzieży. Na początek tylko kilka stron. Projekt ma się rozwinąć dalej jako większy komiks oraz gra FPS (a kto wie co dalej).

P.S.
Mieszkam w Warszawie i Lublinie, a więc najlepiej jeśli rysownik też byłby z tych rejonów.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2013, 11:48:26 am wysłana przez valgodeskom »

Offline Długi6

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #202 dnia: Grudzień 01, 2013, 10:38:57 pm »
Witam,


Nazywam się Marek Dubieński.  Rysuję komiksy od prawie roku. Chciałbym wziąć udział w konkursie  [size=78%]http://www.januszchrista.pl/[/size]  ale brakuje mi scenarzysty ze scenariuszem :wink: Jestem otwarty na inne projekty w klimatach sci-fi, czy komiksu superbohaterskiego.

Zainteresowanych proszę o kontakt na adres e-mail: marek.dubienski@o2.pl
http://markdubienski.blogspot.co.uk/

N.N.

  • Gość
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #203 dnia: Grudzień 14, 2013, 11:22:37 am »

Dla rysowników:

http://www.kurnik.pl/misc/karty/


Rzecz niezwiązana z komiksem, ale wydaje mi się, że warto spróbować. I że ludzie robiący komiksy mają szczególne predyspozycje do robienia takich rzeczy.

Offline Lukaszyzm

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #204 dnia: Styczeń 20, 2014, 12:53:07 pm »
Cześć.
Szukam rysownika chętnego do współpracy nad komiksem o Jacku Kerouacu. Może niekoniecznie musi się pasjonować Beat Generation, ale miło by było gdyby wiedział kim byli Burroughs, Corso czy Ferlinghetti.
Scenariusz jest gotowy, łącznie jest tego 99 stron. Szukam kogoś, z kim mógłbym przygotować propozycję wydawniczą - od 8 do 10 stron. Niestety, do momentu przyjęcia propozycji - jeśli takowy w ogóle nadejdzie - inicjatywa non-profit. Ale dużo rysunków pijaństwa i brodaczy!
Pozdrawiam,
lukaszmuniowski@o2.pl
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2014, 06:26:03 am wysłana przez Lukaszyzm »

Offline lukast1983

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #205 dnia: Styczeń 24, 2014, 09:10:46 pm »
Witam.
Szukam kogos, kto moglby mi pomoc w przerobieniu moich pomyslow na komiksy(ok kilkunastu) na scenariusz z prawdziwego zdarzenia. Ja przy probach poleglem. Sam rysuje wiec "reszte" juz powinienem pociagnac. W wypadku opublikowania pracy (taki jest ogolnie cel  :biggrin: oczywista sprawa zyski beda do podzialu.

Mala aktualizacja.
Na moje oglosznie odpowiedzialo kilka osob, za co jestem im bardzo wdzieczny i powoli zaczynamy wspolprace aby zrobic i opublikowac kilka komiksow. Moja kreska nie pasuje jednak do wszystkich pomyslow wiec bylby mile widziany artysta z lekko mroczna kreska, jezeli moge to tak nazwac. Adres mailowy ten sam, wieczapraszam wszystkich zainteresowanych.

Ponizej zamieszczam linki, jak ta "moja kreska" wyglada, zeby wiedziec o co nam chodzi z ta mroczna kreska.






Kazdy odzew bedzie mile widziany.
Pozdrawiam.

lukast1983@o2.pl
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2014, 09:52:57 pm wysłana przez lukast1983 »

Offline HacullaArt

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #206 dnia: Styczeń 26, 2014, 10:21:19 am »
Szukam rysownika do projektu "Haculla ART. Project".
Oferujemy także współpracę nad scenariuszem komiksu. W przypadku zysków dzielimy się po połowie.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt:
hacullaartpro@gmail.com

Offline sztukarysowania

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #207 dnia: Styczeń 26, 2014, 04:37:18 pm »
Witam
 Jestem rysownikiem.   Rysuje,maluje w różnych technikach tj; akwarela ,akryl, ołówek, kawa,   flamastry , cienkopisy i techniki łączone. Ostatnio także w programach. Szukam zleceń rysunkowych.   Mój styl rysowania można obejrzeć na moim blogu rysunkowym   http://sztukarysowania.blogspot.com/ czekam na ciekawe propozycje :smile:

kontakt ; sztukarysowania@gmail.com

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2014, 04:42:39 pm wysłana przez sztukarysowania »

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #208 dnia: Luty 13, 2014, 08:54:36 pm »
Pilnie szukam rysownika do realizacji zlecenia na 12 plansz komiksowych. Scenariusz po mojej stronie, chodzi tylko o rysunek. Styl cartoonowy, kolor. Szczegóły na priv. albo yossa_rian@op.pl.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2014, 10:16:30 pm wysłana przez YohnJossarian »

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #209 dnia: Luty 13, 2014, 10:19:06 pm »
Nikt nie chce zarobić paru złotych?