trawa

Autor Wątek: Euro 2009 - raport z przygotowań  (Przeczytany 44391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zly

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 16, 2009, 11:19:30 am »
Napisz to na forum ETC ogólnym na GV to dostaniesz dostęp do inner circle;-)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Angron

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 16, 2009, 10:23:24 pm »
Chlopaki tez kurde nie przesadzajcie w druga strone. Chlopak sie straal, jest 6 lidze, zalezalo mu, pokazal skilla w sezonie, a zostal pominiety. Jasne ze nie mogl liczyc na to ze zostanie wziety, bo pierwsza trojka mogla wziasc tez chlopakow z podbeskidzia do druzyny. Ale mogl miec nadzieje, w zwiazku z tym 6 mijscem i staraniami, ktora zostala stlamszona imho bez wiekszego uzasadnienia. Czepiacie sie imho zupelnie nieslusznie.

Jak rok temu Piszczu zrobil awanture ze zostal pominiety to jakos nikt nie pisal ze ma przerost ambicji. Widac opinie zaleza od upooban a nie od obiektywnej oceny czyjegos zachowania:/:/:/

vladdi

Mimo tego, ze niejako ja jestem przyczyna sporu to zgadzam sie w 101%. Wosho mial bardzo dobry sezon, z reszta dwa poprzednie tez byl o dlugosc przednich zebow od druzyny z tego co pamietam. Prawda jest taka ze wyluzowal juz jakis czas temu a skill mu nie spadl, jest to czolowka krajowa. Jestem pewien ze jest lepszym graczem ode mnie. Nie powiem ze zaluje ze zostalem wybrany i ciesze sie ze chlopaki docenili rowniez moje malutkie starania, ktore trwaja juz od poczatku EURO. Mam nadzieje Wosho ze nie masz zalu do mnie ani do chlopakow i wpadniesz na zgrupowanie podnosic mi skilla.  :) I rowniez pamietaj, ze to nie ostatnie EURO, czasem waro byc cierpliwym.  8)
pozdro.
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."

Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 18, 2009, 09:26:45 am »
Tak zeby wzbudzic troche polsko-niemieckiej milosci. Fragment maila ktory dostalem niedawno od Pierra, sedziego glownego z zeszlego roku.

I dont believe we had a chance so far to come back to what happened on sunday evening in Modena last year. Maybe I did make allusions, but I want to make sure we went through the details of this. I didnt want to get into the details on the day in order not to spoil your well deserved victory, but I feel you should know and probably share it with your team, at least partly.

It turned out that Mr Kayu gathered other captains influence to trigger an extraordinary captains council before round 6 in order to penalize the Polish team for an allegedly 'collective bad behaviour' on the tables.

I was surprised, to say it with english understatement...I immediatly confered with Stefano and Alberto on the matter, and our answer to this plea was a collective and unanimous 'No way'. Out of diplomacy, I checked this with the other captains and explained to them what was going on and what our decision was.To smoothen things with Kayu who was pretty pissed off and seemed to have received strong backup amongst captain, I seeked out the help of Felix aka General Grundmann to explain to him the position of the referal corp and the smelly implications and schemes behind such a plea. He bravely proceeded to explain that to his psychotic captain that he shouldnt push the matter,and so we had a much smoother sunday evening than we could have fear to have at one time in the afternoon...

If I'm sharing this with you, it is because of the amount of grumbles I received from other captains. I dont doubt that most of it was kinda say...opportunistic grumbling tantamount to insurgency and deserving immediate execution for heresy :d Kayu will be black listed from now on for this and his laughingly despisable temper (still one detail I'm reserving for Munster, very funny how such a fool the guy behaved then). Most of the other captains involved will be black listed for other reasons, Austria because he has too big a mouth when he adressees referee, Kommissar because he is a slow-playing snake, and my dear comrade Kuwanan (who cant seem to be able to shake my hand any more) because he grossly ignored fair play in round 6. I cannot remember exactly who else complained, but believe me there was a frightening majority. The spanish I tend to believe did complain more our of kindof cultural shock. Jocke supported you of course when I quietly asked for his opinion.

Yet if you managed to gather so many grumbles against you, there is probably something you can do about it to avoid it next year. The referal corp watched you as closely as the others, and maybe a bit more as you were clearly and soon shooting for the top. We found nothing important really, hence our position. I believe what annoyed a lot of other players, was the tendency you guys had to gather around the still playing tables when the games were finished. I dont doubt the referees in Munster will pay more attention (and hopefully with more manpower too) to avoid the interferences this can gather, but of course, you can prevent it by making your team aware of the importance of their behaviour on AND off their own games. I dont doubt you will and will as such set an example of playing competitivly but with the fun of your opponents in mind, and winning with a low profile

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Eman

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 18, 2009, 10:19:22 am »
Heyka !!!
Bardzo brzydko napisze, takze jak ktos ma slabe serce, to niech dalej nie czyta ;)
ale ten sqrwiel (Kał Orieliana) tak mi cisnienie podniosl, ze glowa mala  :-? Nie to, ze ten syn sprzedawcy kebabow jest mega-dupkiem, nie potrafi zachowac sie przy stole, to jeszcze gnoj nie potrafi jak mezczyzna przyjac porazki ... mam nadzieje, ze bede mial okazje w tym roku powiedziec mu pare cieplych slow, na ta okazje az odswieze sobie swoja znajomosc jezyka naszych sasiadow ...
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Yedli

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 18, 2009, 10:20:46 am »
Turcy źle przeżywają porażki. Pod Wiedniem też mieli pretensje. Ja ze swej strony postaram się mieć oko na germańskich janczarów (oczywiście poza bitwami gdzie grają nasi - tam nie powinienem się zbliżać).  8)

Y.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2009, 10:32:46 am wysłana przez Yedli »
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline jachu_ka

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 18, 2009, 11:01:00 am »
a kto to w ogóle jest/był ten pan?

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Eman

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 18, 2009, 11:03:44 am »
Heyka !!!
a kto to w ogóle jest/był ten pan?
To jest ten sniady kebab, co to z Mariosem gral na pierwszy ETC (gral Tau'ami). Ten od tekstow "odejdz stad, bo zabierasz moje powietrze".
Z jego typowych zagran - na ETC we Wloszech - na prosbe Skarka o rozpiske (zeby sprawdzic podliczenie punktow) - wydarl sie i pierdyknal rozpiska na stol; jak okazalo sie, ze z nami przegrali - to oczywiscie reki Vladdowi nie podal ...
 i tak dalej i tak dalej ...
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline jachu_ka

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 18, 2009, 11:08:07 am »
hmmm, dalej nie kojarzę typa. szkoda, bo widać że barwna postać :lol:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Marios

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 18, 2009, 11:23:34 am »
Heyka !!!To jest ten sniady kebab, co to z Mariosem gral na pierwszy ETC (gral Tau'ami). Ten od tekstow "odejdz stad, bo zabierasz moje powietrze".
Z jego typowych zagran - na ETC we Wloszech - na prosbe Skarka o rozpiske (zeby sprawdzic podliczenie punktow) - wydarl sie i pierdyknal rozpiska na stol; jak okazalo sie, ze z nami przegrali - to oczywiscie reki Vladdowi nie podal ...
 i tak dalej i tak dalej ...
Cze !!!
Nie wiedziałem, że aż tak potrafię podnieść cięnienie ;)
Eman, Kału dostał już raz wpi****l od BA. Na najbliższym ETC będziesz mógł pokazać mu, że z czerwonymi czarnuchami nie należy zadzierać.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Wosho

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 18, 2009, 12:32:57 pm »
Widzę że Eman rozważa mój wałek ze strzykawką, nieładnie  :p

Offline sokles

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 18, 2009, 12:34:30 pm »
Widzę że Eman rozważa mój wałek ze strzykawką, nieładnie  :p

Strzykawa w landka - mina przeciwnika bezcenna :lol:

Offline Marios

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 18, 2009, 01:19:29 pm »
IMHO, Eman nawet nie powinien próbować używać strzykawki na landka (chyba, że uzasadni to w ten sposób, że leczy załogę ;P).
Wystarczy jak będzie leczył piechotę samemu będąc w transporterze.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Josef Knecht

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 18, 2009, 06:26:42 pm »
Lekki off-top:

Cytat: Vladdi na GV
Degustibus non disputantum est.

Może na GV nikt nie zauważył, ale ja bym Ci zaliczenia z łaciny nie dał.  :p
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Yedli

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 18, 2009, 06:38:37 pm »
Ego sum rex Romanus et supra grammaticam.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2009, 06:41:38 pm wysłana przez Yedli »
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 18, 2009, 06:47:32 pm »
Cytuj
[Może na GV nikt nie zauważył, ale ja bym Ci zaliczenia z łaciny nie dał.  :p
[/quote]

Oj nie czepiaj sie czlowiek na 5 sekund na napisanie wiadomosci w pracy wiec idzie jak idzie, gorsze wtopy mi sie zdarzalao po polsku robic.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.