Autor Wątek: Uwięziony kapitan orków w zamku Srebrnego Wodospadu  (Przeczytany 2004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline topcat

Uwięziony kapitan orków w zamku Srebrnego Wodospadu
« dnia: Grudzień 19, 2008, 10:04:57 am »
Co prawda ten etap gry mam już za sobą, ale ciekawi mnie, czy ktoś zdołał tego gościa uwolnić? Chodzi o kapitana orków w jednej z cel więziennych, zamkniętego przez podwładnego, który bawił się dźwigniami.

Są 4 dźwignie i ŻADNA kombinacja nie otwiera cel. W solucji na jakiejś niemieckiej stronie autor też nie rozwiązał tego problemu. Na forum tamtej strony również nikt nie wiedział, co zrobić i podejrzewano, że to kolejny bug w grze.

Może jednak komuś się udało?

Offline Niemłody

Odp: Uwięziony kapitan orków w zamku Srebrnego Wodospadu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2008, 04:38:08 pm »
Witam,

  Mi się udało, więc bug to nie jest... jednak szkoda zachodu, bo nic specjalnego się nie dzieje - ork po prostu Cię atakuje, a Ty go zabijasz... tyle:).

pozdrawiam

Offline Foris

Odp: Uwięziony kapitan orków w zamku Srebrnego Wodospadu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2008, 04:04:58 am »
Ale to bardzo proste każda dźwignia odpowiada jednym drzwiom wystarczy tylko sprawdzić czy dźwignia na dole czy na górze otwiera celę ;) A dokładnie to była chyba pierwsza dźwignia od strony cel.

Offline topcat

Odp: Uwięziony kapitan orków w zamku Srebrnego Wodospadu
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2008, 04:22:03 am »
U mnie żadna dźwignia nic nie robiła. Sprawdziłem też wszystkie kombinacje i nic. Czytając inne posty z nietypowymi problemami, których ja sam nie miałem, sądzę, że mnie akurat mógł się przytrafić taki oto bug. Ktoś zostaje przeniesiony do celi w więzieniu w Ferdok i nie może wyjść a ja do innej celi nie mogę wejść.  :-?

Offline Antaran

Odp: Uwięziony kapitan orków w zamku Srebrnego Wodospadu
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2008, 11:08:13 am »
U mnie żadna dźwignia nic nie robiła. Sprawdziłem też wszystkie kombinacje i nic. Czytając inne posty z nietypowymi problemami, których ja sam nie miałem, sądzę, że mnie akurat mógł się przytrafić taki oto bug. Ktoś zostaje przeniesiony do celi w więzieniu w Ferdok i nie może wyjść a ja do innej celi nie mogę wejść.  :-?

Niemożliwe. Na ścianach po prawej stronie są 4 dźwignie. Dwie pierwsze odpowiadają za drzwi przed kratą w przejściu, dwie następne za drzwi w celach za kratą. Żeby kratę otworzyć trzeba mieć klucz. Ogólnie, nie ma się czym podniecać, w celi siedzi kapitan orków, taki sam jak spotykani czasem w zamku czy przy podejściu do warowni.