trawa

Autor Wątek: Dodawanie punktów umiejętności (problem!)  (Przeczytany 2278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lanky

Dodawanie punktów umiejętności (problem!)
« dnia: Grudzień 27, 2008, 02:05:34 pm »
czy wy tez tak macie? czy to bug? Nie zawsze udaje mi się dodać punkty umiejętności!. gdy wybieram postać i chcę jej dodać umiejętności np. leczenie ran z 2pkt. do 8pkt to po zamknięciu postaci i ponownym zobaczeniu jej znowu mam 2pkt, jednak dopiero po kilku próbach udaje mi się jej zwiększyć punkty,czasami po 3 próbach czasami po 5 a czasami od razu ,juz mnie to powoli wnerwia,prosze o jakąś odpowiedz.PS mam wersje org PL.

Offline Muradin

Odp: Dodawanie punktów umiejętności (problem!)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2008, 03:00:51 pm »
Roziwiazanie jest proste. Po nacisnieciu na czerwony przycisk ktory rozpoczyna mozliwosc zwiekszania punktow umiejetnosci dzieli sie on na dwa przyciski "x" w gornej czesci (anulowanie przydzialu punktow) i "V" w dolnej czesci czyli akceptacja przydzialu punktow. Po prostu po rozdzieleniu punktow kliknij na dol czerwonego przycisku.

Offline lanky

Odp: Dodawanie punktów umiejętności (problem!)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2008, 06:00:29 pm »
Muradin dzięki wielkie bardzo mi pomogłeś. następnym razem udam się do okulisty zanim coś napiszę :)

Offline NiBl

Odp: Dodawanie punktów umiejętności (problem!)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2008, 10:48:41 am »
Też miałem ten sam problem jak w demo grałem, ale udało mi się zorientować :-).

Offline PanZenek

Odp: Dodawanie punktów umiejętności (problem!)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2008, 09:31:17 pm »
Ja też mam ten problem lanky, daję "zwiększ wartość", potem rozdaje, i zamiast "zatwierdź zmiany" pisze "anuluj", i nie dodaje mi statów. Ale robię "zwiększ wartość", dodaje, i za którymś razem cechy które wcześniej nie były akceptowane, dodają się. To jest chyba jakiś bug, że raz akceptuje mi statystyki, a raz nie.

Offline Girwan

Odp: Dodawanie punktów umiejętności (problem!)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2008, 10:26:34 pm »
zwróć uwagę w którym miejscu tej czerwonej pieczęci klikasz, może klikasz na granicy i wtedy Ci nie łapie?



Offline Tuomas

Odp: Dodawanie punktów umiejętności (problem!)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2008, 10:32:07 pm »
Hehe też byłem na poczatku tym zaintrygowany ;-) Powinni to troche wyraźniejsze zrobić, albo 'ptaszka' zielonego ;-)

 

anything