Autor Wątek: Strażnica w ferdok!!!  (Przeczytany 1756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kacza

Strażnica w ferdok!!!
« dnia: Grudzień 27, 2008, 08:30:18 pm »
Jestem w ferdok bylem u straznika i dowiedzialem sie o zabójstwie.Ten straznik kazal mi isc do takiej laski w straznicy.Ale nie wiem jak dotrzec do niej.Niech ktos napisze mi szybko gdzie to jest.Z gory dzieki.

Offline venceslas

Odp: Strażnica w ferdok!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2008, 09:09:09 pm »
Pojawia ci się na mapie znak zapytania idź tam, jak jej nie ma to najprawdopodobniej masz pirata, gra wykrywa crack było już o tym kilka tematów poszukaj na forum najpierw, a nie rób syfu

Offline kacza

Odp: Strażnica w ferdok!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2008, 11:17:49 am »
To co kurde orginala mam sobie kupić już kurde lece do sklepu i biorę na zapas jeszcze z 5 wrazie czego.Nie da sie tego rozwiazac w inny sposób????????!!!

Offline Yaevinn

Odp: Strażnica w ferdok!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2008, 05:23:35 pm »
To co kurde orginala mam sobie kupić już kurde lece do sklepu i biorę na zapas jeszcze z 5 wrazie czego.Nie da sie tego rozwiazac w inny sposób????????!!!

Hmm... Poczekać aż inni złodzieje zrobią patch do pirackich wersji? Bo ściąganie i korzystanie z nielegalnych kopii gier, programów itd. to nic innego jak kradzież. Ktoś tyra nad produkcją gry parę lat, po czym jacyś frajerzy ściągają z torrentów. Powinieneś mieć na sumieniu kradzież. Nie rozumiem, czemu pisałeś jak gdybyś był oburzony tym, że gry można kupić. Ja bogaczem nie jestem, ale spośród paru gier które mam na oku, wybieram jedną i na nią oszczędzam.

 

anything