trawa

Autor Wątek: Zmiana warty  (Przeczytany 1875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PanZenek

Zmiana warty
« dnia: Grudzień 27, 2008, 11:22:01 pm »
-Spoiler-
Po rozproszeniu bariery otaczającej ruiny, wróciłem do Ferdok, do Cytadeli Hrabiowskiej. Tam strażnik prosi mnie żebym postał za niego na warcie, i podaje mi 3 osoby których mam nie wpuszczać do miasta. I nigdzie nie mam odpowiedzi w której mogę odmówić komuś wejścia do miasta, więc daję to co jest. Okazuje się że wpuściłem przestępcę do miasta (bo nie miałem jak nie wpuścić), i zadanie jest zawalone. Wie ktoś co należy z tym zrobić?

Offline Antaran

Odp: Zmiana warty
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:28:58 pm »
Strażnik podaje Ci dokładne rysopisy potencjalnych "niegrzecznych" co chcą wejść.
Nie wiem czy zawsze jest tak samo, ale ja miałem trzech - gbura robiącego burdy z rudym wąsem, kolesia z wąsem udającego cieślę a obrabiającego domy, oraz jakąś tam oszustkę blondynę.
Pomaga tutaj bardzo zdolność natura ludzka, masz podpowiedzi co za delikwent przed Tobą stoi. U mnie było tak: gość podobny do gbura był OK, gość podobny do cieśli z wąsem był OK, blondyna co wchodziła była właśnie oszustką i ją trzeba było zatrzymać. Tyle, cała filozofia. :)

EDIT: Możliwe, że nie masz możliwości zatrzymania bo nie ma wystarczającej zdolności natura ludzka... spróbuj komuś dodać z wcześniejszego save'a, może zaskoczy...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2008, 11:34:52 pm wysłana przez Antaran »

Offline berengar

Odp: Zmiana warty
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2008, 09:56:56 am »
Spoiler
Dwóch pierwszych masz przepuścić, po wcześniejszym rzuceniu na nich podejrzeń. Trzecią osobą będzie kobieta, ją masz zawrócić, czyli nie może wejść do miasta. Ja użyłem zdolności natura ludzka.

Offline PanZenek

Odp: Zmiana warty
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2008, 09:19:30 pm »
Też już to zrobiłem ^^, miałem za mało natury ludzkiej, ale dałem czar który pozwala postaci wyczuwać uczucia drugiej osoby (nazwa zaklęcia jest skomplikowana, ale było coś z empatią, do nauczenia w Ferdok koło laboratorium na Placu Praiosa ).

 

anything