Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16  (Przeczytany 172182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miranda

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« dnia: Styczeń 07, 2009, 09:09:43 pm »
Zaczynamy numerek 16 :)

Tradycyjnie:

Cytat: Dread
Ten temat nie służy do bezsensownego nabijania postów. Temat służy wzajemnemu poznawaniu się, przedstawianiu się nowych userów oraz luźnym dyskusjom i innym sprawom, których nie da się załatwić w inny sposób.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o anime i mangach, bo od tego są odpowiednie, poświęcone owym anime tematy. Jak nie ma, to wypada takowy założyć, nie ma strachu, najwyżej poprawię.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o grach komputerowych, kompach, bitewniakach, grach RPG, muzyce itp, bo od tego są odpowiednie Gildie. Małe dygresje są w porządku, ale kilkustronnicowe dyskusje już nie.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o sprawach, które nie dotyczą ogółu użytkowników, w sensie takie, które można załatwić poprzez PW, mailem, komunikatorem, telefonując, czy odwiedzając osobiście. Nie każdego obchodzi to kto komu wisi jakieś płyty, czy nawołuje do wspólnego picia kawy.

Proszę Was, nie róbcie z tego tematu czatu. Nikomu nie będę sprawdzał ilości znaków w poście, ale czasami warto się zastanowić, czy warto wysyłać posta złożonego z jednego wyrazu, czy emoty, albo lakonicznego "ja też". Nie jest to bezwzględny zakaz, ale umiar jest wymagany.
Dodam do tego jeszcze apel o używanie mózgu i czytanie ze zrozumieniem, bo cos ostatnio umiejętność ta zanika.

Uprzejmie Was proszę, aby starać się mieścić w 2 stronach dziennie. Jest to jedynie zalecenie, nie obłożone jakimikolwiek sankcjami, poza tym, że będzie mi smutno (;)). Zamordyzmu wprowadzać nie będę, gdyż zamordystą nie jestem - liczę na Waszą współpracę.

Cytat: Wilk Stepowy
Nie flejmić się za bardzo.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2009, 04:00:49 pm wysłana przez Miranda »
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:12:28 pm »
No  to moje biurko... słaba jakość zdjęcia ale sam nie bawię się aparatami a nie chce mi się lecieć do siostry żeby sfotografować biurko :P


Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:16:37 pm »
No to zobaczcie moje biurko. Wszystko dla komfortu oglądania anime i oczywiście obsługa pilotem, a nie jakąś myszką w trakcie oglądania anime. Zdjęcie sprzed miesiąca więc jeszcze bez głośników Logitech Z-5500, które obecnie mam.






« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 09:41:36 pm wysłana przez anfan »

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:24:03 pm »
Ja tam do PS3 ładuje płytke i tez jest wypas tylko ze nie mam takiego fotela.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:27:15 pm »
Fajny ten twój kącik wyspa, taki przytulny się wydaje.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:27:39 pm »
moje:

:P

Offline steelie

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:29:02 pm »
Anfan, przygotuj się do startu! 3, 2, 1, liftoff! GRRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUMMMM! :shock:



Gdzie te czasy, gdy z góry płynęły ograniczenia ilości postów do 2 stron dziennie? Gdzie Ryba?

"c**j", nie "huj". Poza tym - Tatra? :?

Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:30:27 pm »
O, miałam w libiąskim pokoju identyczne zasłony jak @ :)

Anfanie, miniaturki z tych zdjęć zrób, ale już.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 09:35:37 pm wysłana przez Miranda »
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:32:20 pm »
O, miałam w libiąskim pokoju identyczne zasłony jak @ :)
Kradzione czyli? :P

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:35:00 pm »
Cytuj
Uprzejmie Was proszę, aby starać się mieścić w 2 stronach dziennie. Jest to jedynie zalecenie, nie obłożone jakimikolwiek sankcjami, poza tym, że będzie mi smutno. Zamordyzmu wprowadzać nie będę, gdyż zamordystą nie jestem - liczę na Waszą współpracę.

Odkąd taką posuchę mamy na forum to raczej martwy przepis...

Swojego 'Szpiegowskiego Centrum Dowodzenia' nie pokażę, wiem jak reagujecie na cokolwiek by Bere i nie chce mi się specjalnie tego czytać.

Walnę sobie coś z procentami i spać, nie było chyba dziś godziny w której nie walczyłbym z zamykającymi się oczami.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:36:05 pm »
No wszystko w zasięgu ręki... po obu stronach monitora Kuwety z papierami za monitorem sam nie wiem co bo wrzucam tam wszystko co ma być koło kompa ale używam raz na jakiś czas... a kiedy już ma być użyte nie chce mi się po szafkach grzebać :D. na górze płyty w jako takim porządku i poukładane tematycznie po prawej stronie za subbuferem na kuwecie 2 CD Case z Anime i książka Pratcheta którą czytam. Głośniki na półce z płytami choć widać tylko jeden... mam tez jescze system 5.1 z kina domowego ale nie chce mi się kabli rozwieszać... co prawda mógłbym głośniki podmienić ale tamte są większe i mi się nie zmieszczą kolo płyt a ja i tak praktycznie ciągle w słuchawkach.
Ale najbardziej u innych przeszkadza mi miejsce na klawe... tutaj moje wysunięte do połowy, dugie jest na całą głębokość biurka do tego widać jakie szerokie i jak wysunę na maxa mogę spokojnie umieścić tam 2 obiady... klawe, Joya i słuchawki z myszką :D.
Tak więc tak przyznam iż całkiem przytulny kącik :P.
A jak widać nad głową po prawej TV a nad płytami jeszcze mam szafki z wszystkim od pudełek po sprzęcie, jak i samym starym sprzęcie po czapkę marynarską i zapasy papieru do drukarki :D, całe toto nie jest widoczne bo sięga do sufitu ^^

Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:53:26 pm »
Kradzione czyli? :P
Hm, niekoniecznie, chyba tylko z jednej rodziny, bo wzorek troszkę inaczej wygląda.
Za to miałam jeszcze narzutę na łóżko :]

A kącik Wyspy zaiste przytulny :)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:57:14 pm »
Posprzątałem naczynia  :oops:



Zasadniczo na krześle leżę z nogami na łóżku

 Za monitorem wisi cholerstwo, przez które ciągle mam te pierdziawki Creative'a zamiast eleganckich JBLów :S
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 07, 2009, 10:02:18 pm »
Mówiąc ogólnie mam biurko i fotel przystosowany do wielogodzinnego oglądania głównie anime. Ponieważ nie oglądam po I czy II odcinkach dlatego muszę mieć warunki żeby nie odczuwać zmęczenia itp.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 07, 2009, 10:10:19 pm »
Zasadniczo na krześle leżę z nogami na łóżku
Tak jak i ja. Ale to tylko wtedy, gdy napisy są zbyt małe aby dało się je komfortowo czytać z łózka. Od poduszki do ekranu mam jakieś 4 metry, a monitor to tylko stara 17".
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything