trawa

Autor Wątek: Yans  (Przeczytany 85448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Yans
« Odpowiedź #180 dnia: Grudzień 12, 2014, 10:14:19 pm »
tak mnie nastraszyliscie z tym znikajacym nakladem yansa, ze bez wahania grabnalem ten integral :biggrin: :razz:
pzdr
Ps tez mialem poczekac do swiat :lol:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Yans
« Odpowiedź #181 dnia: Grudzień 12, 2014, 11:08:45 pm »
Ach tam, najwyżej kupię za pełną cenę w srajpiku.

Offline Holsten

Odp: Yans
« Odpowiedź #182 dnia: Grudzień 13, 2014, 09:30:19 am »
Drugi tom właśnie dotarł do mnie. Świetna robota.

Offline Belzebiusz

Odp: Yans
« Odpowiedź #183 dnia: Grudzień 16, 2014, 04:30:20 pm »
z newslettera Gildii:

Yans tom 2 - nakład u wydawcy i naszych dostawców się skończył, zatem kto pierwszy ten lepszy...
Nie chce mi się pisać...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Yans
« Odpowiedź #184 dnia: Grudzień 16, 2014, 05:16:33 pm »
z newslettera Gildii:

Yans tom 2 - nakład u wydawcy i naszych dostawców się skończył, zatem kto pierwszy ten lepszy...
Założę się, że Yans, podobnie jak Thorgal, ma "nieskończone nakłady" i jeśli się nawet nakład skończył, to jest to tylko stan przejściowy.

Offline Holsten

Odp: Yans
« Odpowiedź #185 dnia: Grudzień 16, 2014, 05:29:19 pm »
To świadczy tylko o tym jak dużym sukcesem okazało się wznowienie Yansa. Oby tak dalej.

Offline maximumcarnage

Odp: Yans
« Odpowiedź #186 dnia: Grudzień 16, 2014, 05:30:41 pm »
To świadczy tylko o tym jak dużym sukcesem okazało się wznowienie Yansa. Oby tak dalej.

A znasz nakład?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Yans
« Odpowiedź #187 dnia: Grudzień 16, 2014, 05:33:50 pm »
Dobre pytanie. Na postawie szybkości "zejścia" szacuję, że nakład był porównywalny z twardym Sandmanem 7.


EDIT: A tak swoją drogą, to, jak dla mnie, sytuacja robi się nieco niezdrowa z tymi komiksami. Rozumiem jeszcze, że ekstremalnie szybko schodzą niewielkie nakłady tak niszowego wydawnictwa jak S.Lain, ale w przypadku Egmontu, to dziwne jest jakieś.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2014, 05:41:47 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline Ty_draniu

Odp: Yans
« Odpowiedź #188 dnia: Grudzień 16, 2014, 05:57:00 pm »
Magia Rosińskiego zadziałała, wyraźnie zbyt ostrożnie oszacowali wzięcie jakie będzie miał Yans i nakład był zdecydowanie za mały.
Patrzę na Arosa i wychodzi na to, że nie tylko Yans się kończy. Dzisiaj zeszły ostatnie sztuki Dziewczyny z Panamy, Tatsumi też na dniach się u nich skończy. Tak więc kupować jeśli ktoś nie ma, bo nie wiadomo jak będzie z dodrukami (Tatsumiego podobno ma nie być).
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline burberry

Odp: Yans
« Odpowiedź #189 dnia: Grudzień 16, 2014, 06:28:31 pm »
Ktoś wyżej pisał, że Yans t. 1 wznowienie w przyszłym roku w kwietniu - czy to jest gdzieś potwierdzone? Niestety nie załapałem się ;-) podobnie z Sandmanem, ale tu akurat nie rozumiem, dlaczego 7 tom tak szybko zszedł - zmniejszyli nakład? Pozostałe są wciąż dostępne.
Bóg Cię kocha

Offline Spheres

Odp: Yans
« Odpowiedź #190 dnia: Grudzień 16, 2014, 06:33:56 pm »
Magia Rosińskiego zadziałała, wyraźnie zbyt ostrożnie oszacowali wzięcie jakie będzie miał Yans i nakład był zdecydowanie za mały.
Patrzę na Arosa i wychodzi na to, że nie tylko Yans się kończy. Dzisiaj zeszły ostatnie sztuki Dziewczyny z Panamy, Tatsumi też na dniach się u nich skończy. Tak więc kupować jeśli ktoś nie ma, bo nie wiadomo jak będzie z dodrukami (Tatsumiego podobno ma nie być).

masz rację :)
co do yansa, jedynki nie wziąłem jak była, a tyle razy w literackiej miałem już w schowku ale zawsze wybierałem coś innego ( co niektóre są do dzisiaj więc trzeba było zmieniać priorytety)
no ale na dwójkę bez jedynki się nie skuszę też, jak ładnie się sprzedadzą to zrobią i dodruk dwójki
więc zbiorę swoje integrale z rocznym prawie opóźnieniem :)

swoją drogą tylko się cieszyć, że komiksy mają takie zainteresowanie - egmont będzie ich wydawał więcej :)

Offline Ty_draniu

Odp: Yans
« Odpowiedź #191 dnia: Grudzień 16, 2014, 06:42:05 pm »
Ktoś wyżej pisał, że Yans t. 1 wznowienie w przyszłym roku w kwietniu - czy to jest gdzieś potwierdzone?

Kołodziejczak napisał w odpowiedziach na alei, że będzie: "Yans – ukaże się 3. tom i dodruk pierwszego (zapewne kwiecień)" Liczę również na dodruk tomu 2 z poprawieniem błędów pierwszego wydania.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline burberry

Odp: Yans
« Odpowiedź #192 dnia: Grudzień 16, 2014, 06:43:14 pm »
Dzięki za odpowiedź. Wszystko jasne.
Bóg Cię kocha

Offline misiokles

Odp: Yans
« Odpowiedź #193 dnia: Grudzień 16, 2014, 06:44:14 pm »
podobnie z Sandmanem, ale tu akurat nie rozumiem, dlaczego 7 tom tak szybko zszedł - zmniejszyli nakład?
Szybko zszedł z dyskontów i sklepów z większymi zniżkami, gdyż wciąż jest dostępny z 10% upustem na stronie Egmontu.

Offline mummu

Odp: Yans
« Odpowiedź #194 dnia: Grudzień 16, 2014, 08:05:03 pm »
Moja niczym niepodparta teoria.
Większość nakładu idzie do Empiku, tam poleżakuje i wróci w za pare miesięcy jako dodruk

 

anything