trawa

Autor Wątek: Komentarze do "Szukam rysownika..."  (Przeczytany 11571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mefisto76

Odp: Komentarze do "Szukam rysownika..."
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 08, 2009, 09:50:36 pm »
Maciek, takie rzeczy to na PW. Bo szkoda wymieniac nazwę tego mocno zasłużonego zespołu na forum :(

A znasz go? Ja nie, a chętnie się dowiem. Czy to aż taka tajemnica?...
6 płyt w 20 lat, hmmm.... Faktycznie ktoś miał "małą" przerwę  8)
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2009, 09:56:29 pm wysłana przez Mefisto76 »
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Archie

Odp: Komentarze do "Szukam"
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 08, 2009, 11:08:27 pm »
trochę szacunku dla swoich kręgosłupów i oczu. żaden muzyk w tym kraju czy inny ktoś nie jest wart waszego zdrowia. ani fachu. ani... wstydu.
Ja rozumiem jak to rysownik wychodzi z propozycją, że za darmoszkę zrobi jakąś okładeczkę, bo szaleńczo mu się podoba twórczość zespołu/muzyka. Natomiast jeśli jakiś zespół/muzyk proponują robotę za friko to już zakrawa na śmieszność, bo oni hajs za koncerty i płyty biorą. No chyba, że to ma być okładka do jakiegoś mixtape'u, który jest wypuszczany do Internetu.

Kiedyś rozmawiałem z Eldo - a facet na scenie muzycznej ma juz pewien status - że raperzy nadal są traktowani jak debile, choćby mieli w kieszeni po 2 dyplomy. I on nadal się z tym spotyka.
Dokładnie ludzie patrzą przez stereotypy i wątpię czy to się zmieni. Dodam jeszcze, że każdy myśli, że wykonawca hip-hopowy musi mieć sportową furę. A wystarczy zobaczyć czym jeździ Vienio z Molesty żeby zmienić zdanie.

Maciek, takie rzeczy to na PW. Bo szkoda wymieniac nazwę tego mocno zasłużonego zespołu na forum :(
Tu się nie zgadzam. Lepiej się przekonać kto jaki jest i stracić szacunek niż mieć złudne wyobrażenie.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Komentarze do "Szukam"
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 08, 2009, 11:13:33 pm »
Tu się nie zgadzam. Lepiej się przekonać kto jaki jest i stracić szacunek niż mieć złudne wyobrażenie.

Oki, ale nie wszystkim to do szczęścia jest potrzebne. Ktoś pomyśli "zespół rockowy?, a to mnie nie interesuje, bo ja słucham POPu, więc nie musze tego wiedzieć". A jakby była podana nazwa to mijając jakis plakat tego zespołu pomyślałby "o to te ch**je co nie chcą bulić, nie znam ich, nie wiem co śpiewają, ale to ch**je". i po co tak ?
A jak ktoś jest naprawdę zainteresowany to zapyta odpowiedniej osoby i się dowie. I dlatego uważam że nie podawanie na forum publicznym nazwy zespołu jest bardzo dobrym rozwiązaniem

głupie przemyślenia, ale moje. i jestem z nich dumny :P
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Archie

Odp: Komentarze do "Szukam"
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 08, 2009, 11:30:09 pm »
Oki, ale nie wszystkim to do szczęścia jest potrzebne. Ktoś pomyśli "zespół rockowy?, a to mnie nie interesuje, bo ja słucham POPu, więc nie musze tego wiedzieć". A jakby była podana nazwa to mijając jakis plakat tego zespołu pomyślałby "o to te ch**je co nie chcą bulić, nie znam ich, nie wiem co śpiewają, ale to ch**je". i po co tak ?
A może znajomy lub ktoś z rodziny tego kogoś lubi ten zespół, chodzi na koncerty i spyta się przy jakiejś okazji, czemu za cudzą pracę nie lubią płacić :p. Niewykluczone, że zawstydzą się i następnym razem zaproponują uczciwe pieniądze.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."