trawa

Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 7627 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shinmoteuchi

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubisz to mala, oj lubisz
Killzone 2
« dnia: Styczeń 26, 2009, 09:59:31 pm »
Dobra, pogadajmy o best PS3 Shooter EVER!

Przyznać się! Kto już grał w Bete i kto zrobil preordera??


Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2009, 08:08:17 am »
Recke na naszej kopii prasowej pisze Odkurzacz... ma deadline dośrody, więc w piątek powinna ukazać się już na łamach GGK :).
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline odkurzacz

Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2009, 10:33:35 am »
Była mała obsówa ale tekst jest już w poczekalni i lada moment powinien się ukazać. Gra wygląda naprawdę świetnie i jest to absolutny must have. Co do multi to jak na razie nie dane mi było pograć online (serwery są jeszcze nieczynne) ale z tego co widziałem w grze przeciw botom na mapach wieloosobowych to będzie kozacko i mój Warhawk mocno się zakurzy :D

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2009, 03:53:02 pm »
Recenzja napisana przez Odkurzacza już wisi. Przeczytacie ją TUTAJ.

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2009, 08:37:15 pm »
Odk: a twoje wrażenia "poza konkursem" ? :) W luźniejszej formie ? :)
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Harun

Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 03, 2009, 04:24:37 pm »
Ja już swoją kopię KZ2 zakupiłem. Single jak i multi miażdżą. Graficznie również niesamowita, na pewno lepsza od girsów 2. Jedyne do czego można się przyczepić to sterowanie. Na początku problem jest się połapać co, gdzie i jak ale obecnie gra mi się już całkiem przyjemnie. Obecnie kończę już kampanie single i zabieram się za granie w multi. Sam gameplay w single bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Momentami jest naprawdę ciężko, a gra w obecnych czasach coraz łatwiejszych produkcji nie poddała się temu trendowi i trzyma poziom.

Offline Krystian2727

Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 06, 2009, 04:50:01 pm »
Witam. Mnie najbardziej w K2 zaskakuje to jak wygląda gra która:
-działa w rozdzielności 720 p
-trzyma animacje głównie w 30 fps
-ma słaby antyaliasing
-żałosna fabułe
-momentami wykańczająco infantylne dialogi
a mimo to zapiera dech w piersiach i jest w mojej opinii najlepiej wygladającym tytułem na kosole w ogóle. Arcydzieło.

Offline Harun

Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 07, 2009, 10:43:20 am »
Cytuj
-działa w rozdzielności 720 p
-trzyma animacje głównie w 30 fps
to fakt gra nawet na mojej 40" bravi wygląda nieziemsko mimo że nie obsługuje full hd
Cytuj
-ma słaby antyaliasing
jakoś nie zauważyłem żeby aa było bardzo słabe moim zdaniem jest na dobrym poziomie.
Cytuj
-żałosna fabułe
-momentami wykańczająco infantylne dialogi
Fakt faktem dialogi czasem są śmieszne ale co do fabuły kampanii się nie zgodzę moim zdaniem całkiem fajna i ma wojenny klimacik. Wiadomo do MGS4 nie ma co porównywać ale nie jest taka zła.

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 10, 2009, 11:06:22 am »
Witam. Mnie najbardziej w K2 zaskakuje to jak wygląda gra która:
-działa w rozdzielności 720 p
-trzyma animacje głównie w 30 fps
-ma słaby antyaliasing
-żałosna fabułe
-momentami wykańczająco infantylne dialogi
a mimo to zapiera dech w piersiach i jest w mojej opinii najlepiej wygladającym tytułem na kosole w ogóle. Arcydzieło.

Uuuu... MS fanboys atack ? ^^
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Krova

Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 10, 2009, 01:55:34 pm »
Uuuu... MS fanboys atack ? ^^
Zwłaszcza ten fragment o zapieraniu dechu w piersiach i byciu arcydziełem.   :roll: Mi tu pachnie raczej innym fanbojstwem, skoro fakty o 720p i 30fpsach ktoś tu odbiera jako atak : >
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Harun

Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 15, 2009, 09:34:49 am »
Nu panowie gracze, że tak powiem skończyłem kampanie i mogę powiedzieć jedno gra ryje beret jak żadna inna. Obecnie zacząłem grać na poziomie trudności elite. Gra jest jeszcze bardziej wymagająca niż na weteranie, brak celownika gdy naparzamy z biodra, a zginąć można od dosłownie kilku kuleczek.
Co do MP mogę powiedzieć tyle - maksymalny czad. Grałem w Cod4, BF:BC, UTIII ale dopiero MP w killzonie wciągnął mnie na maksa. W skrócie wygląda to tak mamy 5 trybów rozgrywki i możemy grać w każdy z nich pojedynczo, lub ..... we wszystkie naraz. Wygląda to w ten sposób iż lądujemy na mapie a konsola losuje tryb. Po wygranej lub przegranej naszej frakcji w danym trybie losuje kolejny. Mecz kończy się zwykle po 7 rundach ale może ich być znacznie więcej w zależności od tego jak ustawi to host. Dodatkowo polecam odwiedzić stronkę killzone.com gdzie znajdują się nasze statystyki z mp oraz z sp. Jeśli kolekcjonujecie intel wroga podczas gry w kampanię możecie podejrzeć co w nim jest.
 

Offline fin

Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 15, 2009, 10:20:59 am »
W skrócie wygląda to tak mamy 5 trybów rozgrywki i możemy grać w każdy z nich pojedynczo, lub ..... we wszystkie naraz. Wygląda to w ten sposób iż lądujemy na mapie a konsola losuje tryb. Po wygranej lub przegranej naszej frakcji w danym trybie losuje kolejny. Mecz kończy się zwykle po 7 rundach ale może ich być znacznie więcej w zależności od tego jak ustawi to host.
Czyli nigdy nie mieliście na konsolach czegoś takiego jak mixed server ?  :neutral:

Offline DARKMAN

Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 17, 2009, 04:06:16 pm »
Hehehe tak jak to skomentowal Yahtzee -> Killzone 2 = "Gears of World War 2"

Offline Harun

Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 22, 2009, 09:01:45 am »
DARKMAN biorąc pod uwagę singla można się zgodzić ale multi w porównaniu z tym w GOW2 jest o klasę lub dwie lepsze tak samo zreszą z grafiką i doczytywaniem się leveli.

Offline Krova

Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 22, 2009, 11:18:53 am »
No multi wygląda o wiele ciekawiej niż to z Gearsów, które mi totaaalnie nie przypadło.
/人◕ ‿‿ ◕人\