Autor Wątek: ARQ  (Przeczytany 136372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: ARQ
« Odpowiedź #165 dnia: Luty 20, 2015, 10:36:17 am »
Przeczytaj Rorka tom 0. To jest ta sama klasa graficzna co Cromwell Stone.
Niestety nie mam CS, więc nie mam z czym porównać ;). Oczywiście Rork 0 wymiata. Zastanawiałem się tylko czy jest jakiś komiks Andreasa, który można porównać z tymi dziełami... i wydaje mi się, że ostatnim, który może się zbliżyć do tego poziomu jest Cyrrus Mil (swego czasu robiłem research w googlu komiksów Andreasa niewydanych w Polsce ;) )

Offline bosssu

Odp: ARQ
« Odpowiedź #166 dnia: Luty 20, 2015, 11:51:06 am »
A co tam. Dla kolegów z branży wszystko!!! :biggrin:  Mam nadzieję, że o niczym istotnym nie zapomniałem. Pominąłem Koziorożce, które są zapowiedziane i ARQ, który najprawdopodobniej zagości w przyszłym roku u nas.

A żeby podkręcić atmosferę to jeszcze wrzucę pewną kolekcję

Offline Death

Odp: ARQ
« Odpowiedź #167 dnia: Luty 20, 2015, 12:21:20 pm »
Problem z Arq jest tylko taki, że drugi tom chodzi za 250 zł. Generalnie to lepiej kupić teraz, bo jak wyjdzie trójka, to będzie jeszcze droższy.

Offline wilk

Odp: ARQ
« Odpowiedź #168 dnia: Luty 20, 2015, 12:31:49 pm »
Ładna kolekcja bosssu. Dodałbym jeszcze takie niekomiksowe cacko:





Offline bosssu

Odp: ARQ
« Odpowiedź #169 dnia: Luty 20, 2015, 12:34:41 pm »
Ładna kolekcja bosssu. Dodałbym jeszcze takie niekomiksowe cacko:
eee..nie moja....znalezione w sieci :roll:  a puzzle ładne 40 euro z tego co widziałem 75 ( z plakatem)
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2015, 12:41:40 pm wysłana przez bosssu »

Offline mack3

Odp: ARQ
« Odpowiedź #170 dnia: Luty 20, 2015, 12:37:34 pm »
Problem z Arq jest tylko taki, że drugi tom chodzi za 250 zł. Generalnie to lepiej kupić teraz, bo jak wyjdzie trójka, to będzie jeszcze droższy.
myślę, że jak wypuszczą trójkę, to zrobią dodruk dwójki.
Kolekcja zacna rzecz jasna :) A ma ktoś może z Was białego kruka jakim jest Fantalia?

Offline Death

Odp: ARQ
« Odpowiedź #171 dnia: Luty 20, 2015, 12:59:19 pm »
Oni nie zrobili nawet dodruku Cromwella.
Swoją drogą...Cromwell Stone wyprzedał się w 3 miesiące i dodruku nie ma. Jest za to dodruk Indiańskiego lata, które widziałem 2 lata po premierze w Matrasie za -50% w ilości sztuk: 4. Dziwny jest ten świat.

Offline mack3

Odp: ARQ
« Odpowiedź #172 dnia: Luty 20, 2015, 01:14:30 pm »
Oni nie zrobili nawet dodruku Cromwella.
Swoją drogą...Cromwell Stone wyprzedał się w 3 miesiące i dodruku nie ma. Jest za to dodruk Indiańskiego lata, które widziałem 2 lata po premierze w Matrasie za -50% w ilości sztuk: 4. Dziwny jest ten świat.
Myślę (mam nadzieję), że przygotowują się do dodruku na przysżły rok. Może mieli taki zamiar (pisali, że rozważają), ale zdecydowali się na wypuszczenie 2 innych Andreasów i "nie chcieli przesycać rynku" ;)
CS na pewno będzie wznowiony... pytanie tylko kiedy ;)
PS. Marzy mi się jakiś wielki format CS ;)

Offline marceli

Odp: ARQ
« Odpowiedź #173 dnia: Luty 20, 2015, 04:56:26 pm »
Wcześniej czy później CS dodrukują. Nie ma bata  :biggrin:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline donTomaszek

Odp: ARQ
« Odpowiedź #174 dnia: Luty 20, 2015, 10:34:29 pm »
Panowie, przestancie!
Katujecie nas takimi zdjeciami. Kolekcje super, zdjecie nr 2 gdzies juz widzialem, a puzzle sa imponujace.
Egmont wspominal cos o Coutoo i bardzo sie ciesze, bo to swietny komiks. Bardzo w stylu Andreasa, ale nieco mroczniejszy, a przynajmniej jak go takim odbieram. Policyjny thriller. Chociaz posiadam go, to chetnie wezme wersje pl, bo moje wydanie oryginalne tlumaczyl znajomy z pracy francuz, wiec wiecie.
A tak przy okazji, marzac sobie, to ja bym bardzo chcial Le Triangle Rouge. Graficzne, "geometryczne" cudo.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

ramirez82

  • Gość
Odp: ARQ
« Odpowiedź #175 dnia: Luty 20, 2015, 10:49:58 pm »
PS. Marzy mi się jakiś wielki format CS ;)

Jak wielki? Tak wielki?



Offline vision2001

Odp: ARQ
« Odpowiedź #176 dnia: Luty 20, 2015, 11:06:39 pm »
"nie chcieli przesycać rynku" :wink:
Hehehehe. No tak. Francuzami nas nie chcą atakować, ale za to zaleją rynek superhero z DC ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Death

Odp: ARQ
« Odpowiedź #177 dnia: Luty 20, 2015, 11:11:42 pm »
Śmiechy śmiechami, ale powiedzcie, żebyście nie chcieli taaakieeeegooooo Cromwella? :)

Offline misiokles

Odp: ARQ
« Odpowiedź #178 dnia: Luty 20, 2015, 11:23:34 pm »
Czytałbym! :evil:

Offline wilk

Odp: ARQ
« Odpowiedź #179 dnia: Luty 21, 2015, 07:42:53 am »
Śmiechy śmiechami, ale powiedzcie, żebyście nie chcieli taaakieeeegooooo Cromwella? :)
W sam raz do powieszenia na ścianie. Jak się dana plansza znudzi to przewracam na kolejną. ;)

 

anything