Autor Wątek: Draknesang 2  (Przeczytany 18567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gnut

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 22, 2009, 06:47:33 pm »
Zabiłaś Drizzta ?????????!!!!!!!!!! Jak moża zabić Drizzt Do'urdena ???? To postać legenda w D&D ... Powinnaś sie dać spalić na stosie za to co zrobiłaś wiedźmo


A... no tak, zabiłam, ale tylko w pierwszej części, w drugiej, jak mnie spotkał ze swoimi sejmitarami w moich łapkach i spytał mnie o moje karygodne zachowanie, to go bardzo przeprosiłam i mi wybaczył... i zostaliśmy przyjaciółmi  :)
Co nie zmienia faktu, że straszna ze mnie wiedźma  :oops:
Why drink and drive when you can smoke and fly?

Offline lannister

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 22, 2009, 08:40:57 pm »
Baldur's Gate powinni wprowadzić do szkół jako "lekturę" obowiązkową !!! (sorry za offtop)

Offline Nehan

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 22, 2009, 11:54:23 pm »
Jeśli już wspominamy o NWN to tylko pierwsza część razem z dodatkami była dobra ... bo w wypadku drugiej części poszli na prostote ... brak klimatu niestety ... Zdecydowanie lepszy BG 1 i 2 a nawet Icewind Dale 1 i 2 (chociaż to bardziej H&S ) ale klimacik miał .
ROTFL'n'LOL, nwn1 to największa zbrodnia popełniona na erpegach ewer
nwn2 daje radę, mask of the betrayer - najlepszy erpeg od czasów tormenta

Cytuj
Zabiłaś Drizzta ?????????!!!!!!!!!! Jak moża zabić Drizzt Do'urdena ???? To postać legenda w D&D ... Powinnaś sie dać spalić na stosie za to co zrobiłaś wiedźmo
aż chyba zainstaluję i jeszcze raz zabiję
drizzt = jeden z najbardziej żenujących bohaterów w fantastyce (no, ale w ddkach ma mocną konkurencję, co książka, to nowy faworyt)

Offline Sir Przymek

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 23, 2009, 12:16:41 am »
ale mi pojechałeś ....  :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: Pewnie jakbym napisał że NWN2 jest dobry a jedynka słaba wtedy byś twierdził na odwrót... Ale prawda jest taka że dwójka to pomyje po jedynce . Nudy z drętwą fabułą
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline Nehan

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 23, 2009, 12:51:59 am »
tak, rzeczywiście, tak cię nienawidzę, że musiałem nasrać ci na głowę,nigga please.
w jedynce fabuły nie było, a akcja wyglądała - masz trzy (cztery?) strony, idź po kolei przebij się przez co tam jest, zabierz Ważny Przedmiot Ratujący Świat(tm). i tak cztery razy - chyba, do końca nie dotarłem, zasnąłem na początku trzeciego aktu czy czegoś tam (i tak byłem dzielny). ta gra to dno den, jedyne co ją ratuje to mody (ale do dwójki też są, więc po co się przejmować)
dwójka fabularnie też nędznie, ale przynajmniej coś się dzieje, są jakieś (nie)spodziewane zwroty akcji, npce nie są kanon foderem czy co i zdarza się im powiedzieć coś ciekawego, nawet jeśli są tanimi imitacjami tych z plejnskejpa. ma to ręce i nogi
a mask of the betrayer to cudowny utwór mistrzostwo świata, jest i supcio fabuła, i genialni npce (one of many!!!1111), i dialogi, i inne sfery, i (niestety) dużo epickiej walki jakby ktokolwiek jej kiedykolwiek potrzebował. z pewnością najlepszy dodatek w historii, a jako samodzielna gra przebija te wszystkie wiedźminy i inne przehajpowane srekty masifekty

Offline Lirael

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 23, 2009, 06:29:24 am »
No chłopaki najlpeszym dodatkiem był TB!! a jak nie to będą bęcki!!! :P a tak na serio to rzeczywiście dodatek maski do NWN2 jest bardzo dobry wreście nie ratujemy świata tylko swój tylek...a to już jest  potężny zwrot w fabule..;) towarzysze są nieźli co prawda jest ich tylko 4 ale są dopracownani całkiem nieźle:) a co do Drizztza to postać by mogła byc duzo lepsza gdyby nie była taka cukerkowata...trochę krwi niewninnych na rękach itp...chcociaż w sostanim tomisku chciaż coś mu "drgnęło "z rudą więc może jeszcze będą z niego ludzie;)

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 25, 2009, 02:55:01 pm »
NWN2 + dodatek maska zdrajcy były dobre pod względem fabularnym i interakcją z npc. Poza tym możliwość wyboru ścieżki dobra/zła, nawet jeśli prowadziły do jednego celu. W drakensang brakuje mi tych cech - po co są ci towarzysze, tylko do rąbania/leczenia? To mnie zawiodło, zwłąszcza, że reklamowali się hasłem "spadkobierca BG2".

Offline Kreutz67

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 25, 2009, 06:57:36 pm »
( ... ) po co są ci towarzysze, tylko do rąbania/leczenia?

he, he ... no ja tam lubię od czasu do czasu zabrać Gwandali łuk i puścić ją biegiem po jakieś sprawunki  :D

Offline Lirael

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 25, 2009, 06:59:18 pm »
khem...no taaak..wiesz...podobno to da się leczyć...;P

Offline Kreutz67

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 25, 2009, 07:07:55 pm »
khem...no taaak..wiesz...podobno to da się leczyć...;P

pewnie masz racje  :D
ale ta odrobina przyjemności ... no, po prostu należy mi się po ciężkim dniu pracy  ;-)

Offline Great Admiral Mati

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 25, 2009, 07:10:50 pm »
Tja,na pewno szerzenie herezji i niszczenie światów fantasy bardzo męczące jest .................
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Lirael

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 25, 2009, 07:34:06 pm »
No trochę herezji jeszcze nikomu nie zaszkodziło..;)a ja też muszę się przyznać że po ciężkim dniu roboty jak przydzwonię jakiemuś brzydalowi z mieczyka to mi się humor poprwaia..już nie mówiąc o tym że jak się rozbierze pewną amazonke i każe zrywać kwiatki to uśmiech się sam cisnie na usta..:D

Offline Kreutz67

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 25, 2009, 07:44:23 pm »
już nie mówiąc o tym że jak się rozbierze pewną amazonke i każe zrywać kwiatki to uśmiech się sam cisnie na usta..:D

heh ... i to ja niby miałem się leczyć  :lol:

Offline Great Admiral Mati

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 25, 2009, 07:49:52 pm »
Wszystkich was na stos,zbereźnicy jedni !
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Freya

Odp: Draknesang 2
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 26, 2009, 03:03:36 pm »
W Drakensang 2 chciałabym:

1) Postać kobiecą dla rasy Krasnoludów ;)
2) Duuużo więcej interakcji między członkami drużyny - jakieś złośliwości, dogryzanie sobie, wymiana poglądów. Coś co by pokazywało, ze drużyna jest ze sobą zżyta. W koncu nie codziennie ratuje się świat, a takie wydarzenia mocno integrują przecież ;)
3) Więcej unikatowych przedmiotów np. broń czy zbroje. Z jakimis premiami, większą ochroną, ale równocześnie takie, ktorych nie da się kupić u każdego przygodnego kupca. Przyznam, że byąłm zawiedziona możliwościami unikatowych nagród w grze i walczyłam dalej zwykłym poczciwym toporem przez większą część gry. Az do momentu kiedy dostałam nową broń od Cyklopa bodajże.
4) Może ciut ciekawszą muzykę. Ta nie była zła, miała nawet niezłe fragmenty, ale jakby była bardziej tajemnicza, to byłoby super ;)
5) Więcej dowcipnych akcentów jak Prancelot czy Rakorium.
6) I żeby po wykonaniu głównego wątku nie zamykały się lokacje, bo nie lubię być uwięziona w jednym miejscu.

I to chyba tyle, bo już się czepiam. Gra bardzo udana.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 03:07:30 pm wysłana przez Freya »

 

anything