Autor Wątek: Koniec gry  (Przeczytany 1610 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline HEXEN

  • Zbieracz Zwłok
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem starszy niż czas, to co jest starsze odemni
Koniec gry
« dnia: Luty 25, 2009, 08:31:37 am »
Koniec tej gry troszeczkę mnie rozczarował, nie ma żadnej zapowiedzi ( wstępu)do drakensang 2 nic porpostu smok sobie odlecial i koniec. Co do fabuły gry muszę stwierdzić, że na początku troche mnie irytowało rozwiązanie z kamerą , nie moglem sie w tym połapać, ale poradziłem sobie z tym problemem. Gra jest bardzo fajna lecz musze tu przytoczyć wypowiedzi kilku graczy i poprzeć ich , że przydalło by się więcej ekwipunku typu : broni, zbroi, oraz wiecej magi i troche mocniejszej.  POD koniec gry  jest nadmiar gotówki , z która niema już co zrobić, bo niema sensownego sprzetu by coś zakupić. Następna sprawa jak przypada na fana fajnych gier to gra byla za, krótka ;D. Co do bosa na końcu to wmiare autorzy sie troche mogę przyznać postarali niewiele lepszy jest od szczurzycy, zabicie go mi zajeło 10 min. Pozdrawiam wszystkich graczy i życzę miełego ratowania świata od zagłady :D:D:D:D:D:D.


Offline Lirael

Odp: Koniec gry
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2009, 05:45:03 pm »
Wstepu do dwójki nie ma bo z tego co słyszałem to fabuła ma się rozgrywać nieco wcześniej więc było by cięzko..;) a tego posta powinieneś chyba umieścić w temacie o rozważaniach "na temat";)pozdrawiam również..;)

 

anything