Autor Wątek: Po wczytaniu stanu gry postacie bez umiejętnosci (WTF?)  (Przeczytany 1831 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Azakiel

Po wczytaniu stanu gry postacie bez umiejętnosci (WTF?)
« dnia: Luty 26, 2009, 07:54:06 pm »
Miałem paro-dniową przerwę w graniu w Drakensang, jakież było moje zdziwenie gdy po wczytaniu stanu gry 2 postacie z drużyny nie miały prawie zadnych umiejętnosci a ich punkty doswiadczenia (rozdzielone wczesniej ) uległy zresetowaniu (czyli postacie nic nie umiały ale miały około 3000 punktów).

WTF? może mi ktoś pomoże bo nie wiem czy jest sens dalej grać, np elfka (której uzywam jako czarowniczki) nie ma teraz prawie zadnych czarów (tylko podstawowe leczenie i klarum purum) , nie wiem tez czy gdzies mogę te czary odzyskać (parę lokacji jest juz zamkniętych), totalna porażka. JAkieś porady? moze ktoś tez tak miał. NAprawdę odechciewa sie grania przy takich błędach  :cry:

Offline gnut

Odp: Po wczytaniu stanu gry postacie bez umiejętnosci (WTF?)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2009, 08:00:36 pm »
To bardzo dziwne... Nie potrafię Ci pomóc, jeśli chodzi o przyczynę problemu, ale punkty możesz rozdzielić od nowa, a czary są chyba wszystkie w Ferdok i Tallon, do których zawsze możesz wracać. Oczywiście, jeśli problem będzie się powtarzał, to no fun.
Why drink and drive when you can smoke and fly?

Offline Lirael

Odp: Po wczytaniu stanu gry postacie bez umiejętnosci (WTF?)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2009, 08:02:04 pm »
Czary w Tallon poznasz znowu, ta lokacja jest chyba cały czas otwarta...a spróbuj autoseve odpalić...dziwna rzecz z tymi sevami...albo masz pirata albo jakiegoś wirusa na kompie...

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: Po wczytaniu stanu gry postacie bez umiejętnosci (WTF?)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2009, 08:06:49 pm »
Albo stało się jakieś niewyjaśnione zdarzenie niczym z archiwum X!

Offline Kreutz67

Odp: Po wczytaniu stanu gry postacie bez umiejętnosci (WTF?)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2009, 09:06:11 pm »
eh ... przecież już poruszaliśmy ten temat na forum  :roll:
crack nie jest doskonały i takie numery są na porządku dziennym ...

Offline Girwan

Odp: Po wczytaniu stanu gry postacie bez umiejętnosci (WTF?)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2009, 09:09:56 pm »
To jest tylko dowód, że nie powinno się grać w pirackie wersje gier.

Zgodnie z regulaminem nie dyskutujemy na forum o pirackich wersjach. Proszę się tego trzymać.

Azakiel masz wersję legalną czy hm .. nie do końca legalną?



Offline Sir Przymek

Odp: Po wczytaniu stanu gry postacie bez umiejętnosci (WTF?)
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 27, 2009, 07:50:53 am »
KUP ORYGINAŁ BARANIE !!!!! :evil:
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline Great Admiral Mati

Odp: Po wczytaniu stanu gry postacie bez umiejętnosci (WTF?)
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 27, 2009, 02:02:24 pm »
Na stos piratów !
[skandujący tłum] Na stos !  Na stos !  Na stos !
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Azakiel

Odp: Po wczytaniu stanu gry postacie bez umiejętnosci (WTF?)
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 27, 2009, 03:55:32 pm »
To jest tylko dowód, że nie powinno się grać w pirackie wersje gier.

Zgodnie z regulaminem nie dyskutujemy na forum o pirackich wersjach. Proszę się tego trzymać.

Azakiel masz wersję legalną czy hm .. nie do końca legalną?

Zgodnie z regulaminem nie dyskutuję o pirackich wersjach gry, nie namawiam do piractwa ani nic w tym stylu.

Więc wszelkich małoletnich krzykaczy prosze o spokoj i bez trollowania w postach.

Opisałem mój problem z grą , problem który zdarzył mi się pierwszy raz w tej grze (więc być może jest to jakiś bug). Błąd ten nie ma żadnego związku z pirackim crackiem bo żadnego cracka nie używam (gra nie jest w żaden sposób scrackowana). Wgrany jest najnowszy patch 1.3.

Na pytanie czy jest to orygnał odpowiem : i tak i nie, to po prostu obraz oryginału zamontowany na dysku przy uzyciu najnowszego daemona + YASU.

Dodam że postacie u których znikły mi umiejętnosci przez jakiś czas były w domu (tzn odzielone od reszty druzyny) stało sie to tuż przed questem z amazonkami, być moze jest to jakiś rzadko występujący błąd.


Offline Girwan

Odp: Po wczytaniu stanu gry postacie bez umiejętnosci (WTF?)
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 28, 2009, 09:38:29 am »
Obraz gry to nie wersja oryginalna gry. Wersja oryginalna uruchamiana jest z płytki instalacyjnej zakupionej w sklepie.

Blokuję temat