Autor Wątek: Ciekawa strona do wymiany gier  (Przeczytany 8401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kalasanty

Ciekawa strona do wymiany gier
« dnia: Luty 26, 2009, 08:40:00 pm »
http://www.goozex.eu/referral.asp?idr=4876465871
Stronka umożliwiająca łatwą i przyjemną wymianę gier z mieszkańcami innych krajów europejskich.
Na starcie dostajemy 100 punktów, za które możemy sobie wybrać jakąś starszą gierkę :) - do mnie właśnie leci Fable na Xboksa.

A i jeśli skorzystacie z tego linku na górze, to ja również otrzymam 100 pkt :). Z góry dzięki.

Offline Kalasanty

Odp: Ciekawa strona do wymiany gier
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2009, 08:49:01 pm »
Widzę, że jakoś temat nie spotkał się z większym zainteresowaniem ;).
W związku z tym pozwolę sobie odświeżyć, jednocześnie wrzucając fotkę otrzymanej przed kilkoma dniami giery (przypominam - zupełnie za darmo! : )).


Jak widać - działa.

W końcu nie jest to Fable, bo tamten typek się rozmyślił.
Oddworld też dobry (szkoda, że nie działa na X360 ;s).

Offline Krova

Odp: Ciekawa strona do wymiany gier
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2009, 09:15:06 pm »
Czyli zupełnie za darmo dostałeś lipną grę, która Ci nawet nie działa

najs  :p
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Kalasanty

Odp: Ciekawa strona do wymiany gier
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2009, 09:47:12 pm »
Może i nie działa, ale mogę ją sobie sprzedać na allegro za 30 zł, a zarobione pieniądze przeznaczyć na dziwki i narkotyki.

Offline Qraq

Odp: Ciekawa strona do wymiany gier
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2009, 10:51:20 pm »
no to zarobiles kolejne punkty dzieki mnie. Prosze bardzo.

Zapragnąłem zagrac we Front Mission 4 na ps2. Grało sie na psx jeszcze w trójeczkę - wyborna turówka. Ale sie dowiedziałem z tej stronki, że wyszedł już FM5... w 2005 roku w japonii i nie opuścił jej granic. :/ na szczęście jest fanowski projekt tłumaczenia i zmierza ku ukończeniu :D

http://www.youtube.com/watch?v=UNhNOqrvbZM

ooo tak, mam straszną ochotę  8)

Offline DARKMAN

Odp: Ciekawa strona do wymiany gier
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 11, 2009, 04:31:49 am »
Front Mission 3 to bylo cos! 4 takze dobra chociaz IMHO gorsza niz 3...

Offline fin

Odp: Ciekawa strona do wymiany gier
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2009, 07:26:41 am »
Jedynka na SNESa była miazgą. Potem z dwójki zrobili chodzoną nawalanke  :sad:

Offline Kalasanty

Odp: Ciekawa strona do wymiany gier
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 19, 2009, 01:20:04 pm »
Właśnie dostałem kolejną grę - Star Wars KOTOR na xboxa, stan idealny, działa bez problemów :).

Dodam jeszcze, że przesyłka z Irlandii przywędrowała do mnie po zaledwie 3 dniach.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 01:25:33 pm wysłana przez Kalasanty »

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ciekawa strona do wymiany gier
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 27, 2009, 09:41:39 pm »
Dostałeś punkty, Klasanty? Bo zarejestrowałem się.

Powiedz(cie) mi jeszcze: mam grę gdzie są polskie napisy, pewnie gdzieś poza Polską tego nie będą chciali- jak to zaznaczyć? (O ile się da.)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Kalasanty

Odp: Ciekawa strona do wymiany gier
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 27, 2009, 09:47:46 pm »
Dostałeś punkty, Klasanty? Bo zarejestrowałem się.
Dostanę dopiero, jak dokonasz jakiegoś trade'a.
W każdym razie dzięki :).

Cytuj
Powiedz(cie) mi jeszcze: mam grę gdzie są polskie napisy, pewnie gdzieś poza Polską tego nie będą chciali- jak to zaznaczyć? (O ile się da.)
Na razie można wymieniać tylko gry angielskie, ale ponoć pracują nad jakimiś regionalnymi ustawieniami.
Ewentualnie chyba można zaznaczyć w opcjach, że chcesz się wymieniać tylko z ludźmi z Polski.

Offline geforc

Odp: Ciekawa strona do wymiany gier
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 28, 2009, 02:15:56 pm »
czyli podsumujmy , rejestruje sie , loguje , wybieram grę za 100 punktów , zostaje mi ona wysłana CAŁKOWICIE ZA DARMO nawet nie płace za wysyłke , i ciesze się oryginalną grą ?

Offline Kalasanty

Odp: Ciekawa strona do wymiany gier
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 28, 2009, 06:24:35 pm »
czyli podsumujmy , rejestruje sie , loguje , wybieram grę za 100 punktów , zostaje mi ona wysłana CAŁKOWICIE ZA DARMO nawet nie płace za wysyłke , i ciesze się oryginalną grą ?
Wybierasz grę za 100 punktów i system szuka osoby, która ma ową grę na sprzedaż. W przypadku rzadszych tytułów może potrwać to nawet kilka tygodni (np. Kotora dostałem po 1,5 miesiąca oczekiwania), dlatego warto zaznaczyć kilka/kilkanaście interesujących nas tytułów na różne platformy, wtedy czas oczekiwania i prawdopodobieństwo otrzymania gry wzrasta.
I tak, wysyłka jest gratis.

Offline geforc

Odp: Ciekawa strona do wymiany gier
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 28, 2009, 07:14:55 pm »
coś tu dziwnie mi śmierdzi :] co ma osoba ta co mi wyśle tą grę , oprócz punktów , przecież wysyłka np a irlandii do polski nie kosztuje 10 groszy ...

ok wybrałem sobie 4 gry i jestem w kolejce i z tego co widze to w raven shield jestem pierwszy w kolejce , teraz moje pytanie , co zrobić aby mi go wysłali i o co chodzi z tym "put and hold"

tutaj screen ...
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2009, 07:27:05 pm wysłana przez geforc »

Offline Kalasanty

Odp: Ciekawa strona do wymiany gier
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 28, 2009, 08:50:40 pm »
coś tu dziwnie mi śmierdzi :] co ma osoba ta co mi wyśle tą grę , oprócz punktów , przecież wysyłka np a irlandii do polski nie kosztuje 10 groszy ...
Dostaje punkty, za które może kupować inne pozycje.
Sam jestem przykładem, że system działa - dostałem już 2 gry.


Cytuj
ok wybrałem sobie 4 gry i jestem w kolejce i z tego co widze to w raven shield jestem pierwszy w kolejce , teraz moje pytanie , co zrobić aby mi go wysłali i o co chodzi z tym "put and hold"
Jak ktoś się zgłosi, że ma tę grę, system wyśle do niego zapytanie, czy zgadza się na wysyłkę do ciebie. Jeśli potwierdzi w ciągu 24h - transakcja zostaje zawarta i w ciągu kilku dni zobowiązuje się on wysłać grę.
"Put on hold" to włożenie gry do "przechowalni", odłożenie jej na później ;).

Offline geforc

Odp: Ciekawa strona do wymiany gier
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 28, 2009, 09:05:21 pm »
a gdzie znajdę taki link z odnośnikiem do mojego konta , taki jak ty dałeś w pierwszym poscie , odwdzięczysz się :]

ok już mam , możesz się odwdzięczyć http://www.goozex.eu/referral.asp?idr=51158285597 :]

 

anything