trawa

Autor Wątek: czarny ekran  (Przeczytany 2318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline beldin2

czarny ekran
« dnia: Marzec 16, 2009, 03:39:22 pm »
Po włączeni8u gry pokazuje się czarny ekran. Kodeki dżwiękowe mam dobre. Problem rozwiązuje uruchomienie gry w trybie Safe Mode ale wtedy nie mogę zmienić ustawień graficznych. Jak pozbyć się problemu w taki sposób aby możliwe było wprowadzenie własnych ustawień graficznych?

Offline Great Admiral Mati

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2009, 04:25:05 pm »
Wybacz,ale z powodu szerzenia się mroku i zła na forum muszę zapytać : pirat ?
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline HEXEN

  • Zbieracz Zwłok
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem starszy niż czas, to co jest starsze odemni
Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2009, 04:26:42 pm »
Wyglada mi tu na dwie sprawy :
1. jaka masz karte graficzna ? bo zdaje mi sie ze masz za słaba i wtedy na minimalu ci gra idzei i dlatego niemozesz juz zmieniac ustawien,
2. Ewentualnie wina sterownikow, tylko niepisz ,ze masz najnowesze ( nowe nieznaczy lepsze ) ocen jaka masz karte i poszukaj doniej sterow wszystkich jakie wyszly, poprobuj na sterach starszych, bo jak mowielem masz karte starsza to nowe stery ci pogorsza sprawe.


Offline beldin2

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2009, 04:54:57 pm »
Karta jest troche za słaba, ale gra na niej chodzi. Sterowniki nie są najnowsze tylo najlepsze (wybierane metodą prób i błędów) 6.14.10.9371. Ustawień nie chce zmienić na lepsze tylko na gorsze. Gra w Safe Mode włącza się na średnich ustawieniach problem w tym że troche pływa.

Offline Sir Przymek

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2009, 08:27:29 pm »
napisz jaki masz komp , i czy masz ORYGINAŁ ... jesoo GAM szykuj zapałki
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php

Offline beldin2

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 16, 2009, 08:32:06 pm »
Orginał. P4 3GHZ 2GB RAM G5900
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2009, 08:35:25 pm wysłana przez beldin2 »

Offline Lirael

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 16, 2009, 08:37:22 pm »
Powinno raczej pójść...a masz Vistę czy Xp?

Offline beldin2

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 16, 2009, 09:03:03 pm »
Mam xp i nie powinno pójść ale poszło. Prosze czytać pierwszy post.

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 17, 2009, 10:37:36 am »
coś unikasz odpowiedzi na pytanie czy masz oryginał...

Offline beldin2

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 17, 2009, 11:16:00 am »
Orginał. P4 3GHZ 2GB RAM G5900

Offline Lirael

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 17, 2009, 11:17:23 am »
No czytam pierwszy post i nic tam nie napisałeś o systemie...mi na Xp śmiga aż miło ale Vista zajmuje 1giga ramu więc stąd moje pytanie....bo myślałem że system nie daje rady...ale skoro masz xp to nie wiem czemu Ci nie praży...

Offline HEXEN

  • Zbieracz Zwłok
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem starszy niż czas, to co jest starsze odemni
Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 17, 2009, 12:37:37 pm »
Orginał. P4 3GHZ 2GB RAM G5900
No to jak masz taki sprzęt to tu niewidze problemu, jak kozystasz z xp to tez niewidze problemu, sa trzy rozwiazania albo masz zamalo miejsca na dysku  c :  bo xp potrzebuje okolo 300 mb minim aby mogl pozadnie fukcjonowac, a potem sie wali juz system, albo faktycznie masz zaslaba karte grficzna i  gra ci sie odpala ale juz sie tnie przy randeowaniu shaderow, ostatnia niemila opcja wersja twojej gry powiedzmy , ze odbiega od standartow forumowych .. pozdro


Offline one

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 22, 2009, 05:21:05 pm »
Przed kupnem gry, oprocz czytania opinii, jęssi tylko mozna, to jak radzicie warto zapoznac sie z demo. Zainstalowałem i :
Spełniam wymagania gry
OS Windows XP | CPU: E2160 |RAM: XP = 4GB | Karta graficzna: GeForce 8600 | dzwiek na płycie ga-p31-ds3l

Po uruchomieniu demo uruchamia sie intro i jak się skonczy tylko mignie pasek ładowania gry [tak sadze] i czarny ekran, komp wisi a monitor przechdozi w tryb czuwania =brak sygnalu. Garsc porad jakie znalazłe w necie nie działa, gnany checia zagrania udalo mi się wypozyczyć na testy karte GF9800GT. Nic nie zmeniajać w systemie, sterowniki 182.50_geforce_winxp_32bit_internat ional_whql obsługują obie karty wiec bez problemu przeszła podmiana kart i...działa elegancko !!
Sprawdziłem pare starszych sterownikow ale ewidentnie przyczyną jest model karty graficznej. W trybie bezpiecznym to nawet intro się nie uruchamia :-(
Wymagania gry spełniona moja konfiguracja:
OS Windows XP | CPU: E2160 |RAM: XP = 4GB | Karta graficzna: GeForce 8600 | dzwiek na płycie ga-p31-ds3l
jakieś sugestie oprocz wymiany karty ? Raczej trudno w takim razie kupować gre "w ciemno" ;-)
One
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2009, 06:27:41 pm wysłana przez one »