trawa

Autor Wątek: MFKiG 2009 (Łódź)  (Przeczytany 69770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skil

Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #255 dnia: Październik 04, 2009, 09:27:40 pm »
A prelekcje, spotkania jakieś fajne były?

Mnie najbardziej podobało się spotkanie z... Przemkiem Surmą :) Wprawdzie było krótko i kameralnie, ale - i zabawnie, i interesująco. Na drugim miejscu postawiłbym spotkanie z Kasprzakami. Kas ma głowę na karku, mówi konkretnie i ciekawie. Najbardziej rozczarowały mnie spotkania, z którymi początkowo wiązałem największe nadzieje: z Marvano (kto dał to prowadzić Śmiałkowskiemu?!) i z KRLem.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Maciejaszek

  • Gość
Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #256 dnia: Październik 05, 2009, 08:14:54 am »
Było świetnie. Wspaniała impreza :)

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #257 dnia: Październik 05, 2009, 08:19:24 am »
Ja również jestem zadowolona. Obkupiłam się, poznałam ludzi z którymi do tej pory kontaktowałam się wyłącznie przez internet. Pozałatwiałam kilka czysto redaktorskich spraw. Byłam na paru panelach. Ogólnie świetnie :)

Offline jakubg

Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #258 dnia: Październik 05, 2009, 08:25:33 am »
Ja w tym roku byłem pierwszy raz i również jestem raczej zadowolony, nakupiłem trochę komiksów, byłem na kilku spotkaniach, zdobyłem autografy, które chciałem. Jedyne do czego mogę się chyba przyczepić to właśnie te kolejki po autografy, wystałem się 2 godziny po autograf do Bruna i niestety jakaś pani powiedziała, że Ivan musi już iść, na szczęście udało mi się w niedzielę. Ale poza tym wszystko zaliczam na plus ;-)

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #259 dnia: Październik 05, 2009, 09:27:29 am »
również zadowolony jestem mocno :)

aczkolwiek odwiedziłem zbyt mało spotkań (zainteresowani wiedzą ile) ;)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Oh!Kitchen Bizmo

Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #260 dnia: Październik 05, 2009, 10:21:26 am »

Offline Mefisto76

Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #261 dnia: Październik 05, 2009, 10:35:10 am »
muszę pochwalić asertywność obsługi w niedzielnym braniu autografu od rosińskiego "na babcię". stare babsko wpychało się na początek z wnuczkiem na krzywy ryj - autograf "dla wnusia". na szczęście organizatorzy zareagowali i odprawili babcię z kwitkiem. oczywiście widziałem później w przejściu "właściwego" właściciela albumu, któremu rzeczona babcia się żaliła.

Świetne!  :badgrin: Kapitalna historia, żałuję, że tego nie widziałem, choć też tam byłem  :p
Natomiast urzekło mnie w kolejce do Grzegorza jakieś malutkie dziecko, z fryzurą identyczną jak Sioban!  8)
Nie jestem w stanie powiedzieć, czy był to chłopiec, czy dziewczynka, Grzegorz nawet zrobił dość zdziwioną minę, kiedy ją/go zobaczył  :shock: Szkoda, że nie miałem pod ręką aparatu ...

 
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #262 dnia: Październik 05, 2009, 10:47:06 am »
fotki: http://www.mediafire.com/?sharekey=3a548b3e750aa1fa7432d3c9683f450a98ae1305a455f74cb16e5c9d3b204475

coś się skopało w ustawieniach stąd jakość taka sobie.

Bardzo miło spędzony czas, spotkania ze znajomymi i giełda (w tym roku bardzo interesująca) to największe plusy. Rozdawanie autografów faktycznie trochę kulało, ale pewnie organizatorzy wyciągną z tego wnioski na przyszłość.

Nie licząc panelu wydawców byłem tylko na warsztatach z KRLem (fajnie było), ale nie żałuję  :)
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #263 dnia: Październik 05, 2009, 10:49:09 am »
ale pewnie organizatorzy wyciągną z tego wnioski na przyszłość.

Wyciągną.

ramirez82

  • Gość
Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #264 dnia: Październik 05, 2009, 11:08:19 am »
To w końcu jak z tym panelem wydawców? Czy Timof, lub Kultura Gniewu mówili coś na temat swoich planów? Wiadomo mniej więcej kiedy Kultura wypuści Pana Naturalnego, czy zapowiadane komiksy Davida B. ?

Było spotkanie ze spadkobiercami Jerzego Wróblewskiego. Jakieś ciekawostki?  Co dalej po wydanym właśnie Binio Billu?
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 11:12:23 am wysłana przez ramirez82 »

Offline skil

Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #265 dnia: Październik 05, 2009, 11:21:28 am »
To w końcu jak z tym panelem wydawców? Czy Timof, lub Kultura Gniewu mówili coś na temat swoich planów? Wiadomo mniej więcej kiedy Kultura wypuści Pana Naturalnego, czy zapowiadane komiksy Davida B. ?
Nie powiedzieli nic nowego.

Było spotkanie ze spadkobiercami Jerzego Wróblewskiego. Jakieś ciekawostki?  Co dalej po wydanym właśnie Binio Billu?
W przygotowaniu "Na szlaku bezprawia" i "Śladami Kida Walkera".

qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline janjedlikowski

Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #266 dnia: Październik 05, 2009, 11:33:22 am »
muszę pochwalić asertywność obsługi w niedzielnym braniu autografu od rosińskiego "na babcię". stare babsko wpychało się na początek z wnuczkiem na krzywy ryj - autograf "dla wnusia". na szczęście organizatorzy zareagowali i odprawili babcię z kwitkiem. oczywiście widziałem później w przejściu "właściwego" właściciela albumu, któremu rzeczona babcia się żaliła.

Ja na festiwalu byłem po raz 5. Ogólne wrażenia jak najbardziej pozytywne, szczególnie z gali finałowej.
Niestety tegoroczny festiwal ubiegł mi pod znakiem czekania w kolejce po autograf i dlatego wiele paneli musiałem odpuścić.

Najbardziej urzekła mnie niedzielna kolejka Rosińki-Kasprzak. Pierwsze osoby stały już ponoć od 9 rano, więc stojąc od 11 nie miałem najmniejszych szans na rysunek i liczyłem tylko na autograf. Kiedy przyszedł Kasprzak pierwsze ok 10-15 osób dostało rysunki i tyle. Następnie te 10-15 osób wróciło na początek kolejki (jako że była to kolejka Rosiński-Kasprzak) i jak przyszedł Rosiński to znowu dostały rysunek. Stojąc więc 3,5 godz nie doczekałem się nawet na autograf jak wiele innych osób :(
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 11:36:25 am wysłana przez janjedlikowski »

ramirez82

  • Gość
Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #267 dnia: Październik 05, 2009, 11:48:33 am »
W przygotowaniu "Na szlaku bezprawia" i "Śladami Kida Walkera".



To już coś. Jakaś dobra nowinka. Dzięki. Mam nadzieje że oba wydane w jednym albumie 8)

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #268 dnia: Październik 05, 2009, 12:00:57 pm »
własnie ta rzecz mi się nie podobało w sesjach autografów. Stanąłem sobie na moment do Duchateu bo to scenarzysta i wiedziałem, że będzie szybko szło. No i dowiedziałem się, że koleś stojący przede mną stoi również w dwóch innych kolejkach.
Zawsze myślałem, że takie rzeczy to tylko w PRLu. Ja osobiście mam bardzo dziwne podejście do takich rzeczy. NIGDY nie stałem w dwóch kolejkach na raz, bo szanuje innych komiksiarzy. A takie "kolejkowanie" to jedna z najgorszych rzeczy jaka może się przydarzyć.

A w przypadku, gdy autografy są rozdawane w "jednym miejscu" to chyba stanie się dosyć nagminną przypadłością.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline skil

Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #269 dnia: Październik 05, 2009, 12:02:49 pm »
Dlatego ja właściwie nie biorę autografów. Szkoda imprezy na stanie w kolejkach po obrazek.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos