trawa

Autor Wątek: WARZONE 3ed  (Przeczytany 12082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Malekith

WARZONE 3ed
« dnia: Lipiec 02, 2003, 01:16:30 pm »
Ma ktoś pojęcie czy ten system ma jakąś przyszłość w Polsce?
Słyszałem o gościu (z Warszawy jeśli pamięć jeszcze mi służy), który próbował zostać dystrybutorem W3 na Polskę ale Amerykanie pokazali mu wała, wiem, że ma jeszcze próbować ściągać to nie bezpośrednio ale od Niemców, słyszał ktos coś więcej?

Offline Alchemik

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2003, 02:12:06 pm »
No tak dystrybucje produktow Excelsior na wschodnia Europe ma jakas niemiecka firma zabawkarska. Wiec raczej kiepsko bedzie z ta gierka lokalnie. Co do historii o probie dystrybucji to fakt cos tam slyszalem - ale gosc nie mial wystarczajaco duzo kasy by zostac dystrybutorem (minimalna inwestycja to ok 15,000$). Ale nie ma co sie martwić:) - powoli nadchodzi kres dominacji GW. Wlasnie sie dowiedzialem, że znaleźli sie dystrybutorzy na Polskę następujących gier - Void, Celtos i ... Confrontation!!!! To dopiero będzie:) Voida i Celtosa dystrybuować będzie ISA a Confrontation firma Mythos.
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Janek Pietkiewicz

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2003, 02:23:57 pm »
Cytat: "Alchemik"
Wlasnie sie dowiedzialem, że znaleźli sie dystrybutorzy na Polskę następujących gier - Void, Celtos i ... Confrontation!!!! To dopiero będzie:) Voida i Celtosa dystrybuować będzie ISA a Confrontation firma Mythos.

W tym momencie spadłem z krzesła i zacząłem tarzać się po ziemi z radości.
Fajnie.

Offline Pokpoko

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2003, 02:27:46 pm »
serio?znaczy sie że wszystki ete zafajne figsuy beda miały oficjalnego przedstwiciela w polsce?? :D  :)

Jankiel

  • Gość
WARZONE 3ed
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2003, 09:41:32 am »
3 ed będzie pewnie taka sama, jak druga. Wydaliśmy coś koło 200 zł na rulebooka do drugiej ed. Chronopii i okazało się, że zmienili tylko koszty jednostek i moze kilka charakterystyk. Ale koszty i statsy są w armybuilderze.

Offline Alchemik

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 03, 2003, 12:20:42 pm »
Tak firmy maja juz oficjalnych przedstawicieli w Polsce. Z tego co wiem zaczeli juz tlumaczenia podrecznikow:) ISA planuje wydanie polskiej wersji w 2004, na razie bedzie sprzedawac wersje angielska. A Mythos od razu bedzie dystrybuowal z polska instrukcja. O I-Kore bede mial wiecej info za 3 tyg, a jesli chodzi o Confrontation to premiera i pierwsze pokazy maja byc chyba na tym konwencie w Slupsku - Gryfon 2003. Z tego co wiem chcieli robic pokazy na Teleporcie ale sie nie wyrobili.
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Pokpoko

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 03, 2003, 01:00:47 pm »
Cytat: "Alchemik"
Tak firmy maja juz oficjalnych przedstawicieli w Polsce. Z tego co wiem zaczeli juz tlumaczenia podrecznikow:) ISA planuje wydanie polskiej wersji w 2004, na razie bedzie sprzedawac wersje angielska.

a czy podręczniki beda darmowe w pdf tak jak angileska wersja?(mnie tam pies,bo angileksi dobrze znam ale to świetny sposób promocji)

Offline Alchemik

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 03, 2003, 01:13:05 pm »
Z tego co wiem I-Kore upodabnia sie całkowicie do GW - podreczniki są sprzedawane, podstawowa instrukcja znajduje sie w pudle za ok. 300pln - podręczniki armii ok 60-70pln, na figsy dla początkującej armii ok 300pln z tej strony nie spodziewałbym się rewelacji. Natomiast Mythos z figurkami Rackhama (czyli Confrontation) to juz cos innego - instrukcja za free (szkoda że nie figsy:) podobno do gry starczają 2-3 blistery - tego nie wiem napewno bo nie położyłem na tym łapy.

Jeśli chodzi o ceny to szykuje się mała rewolucja:).

Wszystkim zainteresowanym wiadomo że juz w tym miesiącu GW podnosi ceny wszystkich blisterów o 1 funta. Radośnie wiec ceny w Polsce idą także o te 6.50pln - figurki z I-Kore mają być minimalnie tańsze, te z Confontation ok 30pln za blister.

Co jeszcze z ciekawostek - u I-Kore część figurek jest plastikowa:( figurki z Confrontation sa w całości metalowe i co ciekawe składają się z kilku części dzięki czemu można je kleić w różnych układach.
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Pokpoko

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 03, 2003, 01:18:58 pm »
niech se sprzedają te rulbuki...ja sciągnołem tego od Void ai codexy do Vasy i Syntha...i wystarczy(jeszcze tylko przeczytać :) )...a figsy I-Kore sa czesto lepsze od GWnianych....np Shuriken guard do vasy,tylko pojazdy to beczka śmiechu(brzyydkie)

Offline Alchemik

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 03, 2003, 01:44:52 pm »
Hello, no tak po latach gdy w sklepach byly tylko GWniane figurki kazda inna wyadje sie boska:) pojazdy maja faktycznie zabawne. Tak przy okazji dla nie wtajemniczonych poogladajcie sobie www.i-kore.com, www.rackham-store.com i zobaczcie jakie inne figurki na tym swiecie sie robi:) ja nie moge sie juz doczekac na system sf Rackhama (po tym jakie zrobili figurki do fantasy spodziewam sie szoku) ma to być alternatywny świat w którym II Wojna Światowa ciągle trwa - autorem większości szkiców modeli jest Paolo Parente. http://www.rackscan.net tu znajdziecie 2 szkice wystarczy kliknac z lewej strony na ikonce AT-43 - sorki strona po francusku.
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Pokpoko

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 03, 2003, 02:00:49 pm »
ładne :D wiadomo czy beda polacy?..a z gier innych firm to ja bym Jovian Chronicles poprosił w polsce :) tu figsyhttp://www.dp9.com/Products/decalminisJC.htm-ja chceee storm ridera 8) ....

Offline eBra

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 03, 2003, 02:11:28 pm »
Cytat: "Alchemik"

Co jeszcze z ciekawostek - u I-Kore część figurek jest plastikowa:( figurki z Confrontation sa w całości metalowe i co ciekawe składają się z kilku części dzięki czemu można je kleić w różnych układach.


 :lol: Wiecie ze wole plastikowe modele, dlatego od razu sie tym zainteresowalem. Napisalem do I-Kore i szybko dostalem odpowiedz - wszystkie modele sa metalowe.

Przy okazji potwierdzono ze ISA jest dystrybutorem I-Kore na Polske

Offline Pokpoko

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 03, 2003, 02:14:11 pm »
Cytat: "eBra"

 :lol: Wiecie ze wole plastikowe modele, dlatego od razu sie tym zainteresowalem. Napisalem do I-Kore i szybko dostalem odpowiedz - wszystkie modele sa metalowe.

Przy okazji potwierdzono ze ISA jest dystrybutorem I-Kore na Polske

??nawet na stronie mieli napisane(jak sklep działał)że część figsów jest z masy plastikowej(albo żywicy...kto by pamiętalł)

Offline Alchemik

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 03, 2003, 02:14:26 pm »
Nie mam pojecia, na razie widzialem tylko tego ruska, niemca w "power armorze" i he, he pół nagą essesmankę :) ale to chyba zart rysownika:)
gra ma miec akcenty okultystyczne i fantasy??? Z pierwszych informacji wynika, ze Niemcy nie przegrali wojny gdyż udalo im sie zastosowac magie nekromatyczna - ozywiaja po prostu zmarlych zolnierzy - tak wiec mamy juz jeden fajny element fanatycznych martwiakow:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Alchemik

WARZONE 3ed
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 03, 2003, 02:16:30 pm »
Ja tez do nich pisalem i odpowiedzieli ze figsy w pudlach podstawowych sa plastikowe (tak samo jak ja w GW) - no wiec nieladnie - kretacze:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl