Autor Wątek: Blood Angels + Inquisitorial Mandate combo  (Przeczytany 3074 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline b52

Blood Angels + Inquisitorial Mandate combo
« dnia: Czerwiec 28, 2009, 07:04:17 pm »
Witam wszystkich 40K forumowiczow!

Myslalem o zastosowaniu nastepujacej koncepcji w BA, ewentualnie w innych zakonach.

Chodzi o przedmiot Inquisitorial Mandate z WH, ktory raz na gre daje +1A w promieniu 2D6. Niestety aby tego uzyc wlasciciel nie moze sie ruszac w danej turze. Z drugiej strony, przedmiot mozna aktywowac na poczatku tury a dopiero potem ruszyc reszte armii.

W rezultacie:

- DC w szarzy wyciaga 50 atakow
- assault Squad 40
- termici z clawami 25

Dodatkowo do armii mozna dodac Corbulo i wtedy assault squady zamieniaja sie w berzerkerow na jump packach :D.

Koszt zestawu to inqi+mndate=60pts, czyli nie az tak duzo IMHO, mozna zrezygnowac np z jednego attack bike i czegos jeszcze.

Co o tym sadzicie?

Krangil

  • Gość
Odp: Blood Angels + Inquisitorial Mandate combo
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2009, 07:53:24 pm »
Raz na bitwę +1A i to w losowym obszarze za 60pkt, mnie to jakoś nie przekonuje.

Offline Dropsik

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 137
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • For the Emperor!
Odp: Blood Angels + Inquisitorial Mandate combo
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2009, 11:35:38 am »
za 60 punktow masz 1 attack bike z MM i 10 punktow na jakas melte, flamery czy cus. a ten 1 atak w 2d6 cali jest zbyt losowy. jestem na nie.
pozdro
- Zapiałes?
- z rozbiciem...

Offline xbit

Odp: Blood Angels + Inquisitorial Mandate combo
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2009, 08:37:37 am »
ja tez jestem na nie... - po co Ci po ataków na DC? :D wystarczy Dante w ich pobliżu (przeżuty na trafianie) i 40 ataków wystarcza na wszystko, co się rusza/jeździ/lata :D

 

anything