trawa

Autor Wątek: Pomsta za Ardo Ulwina Neisbeck  (Przeczytany 3031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kristoferplx

Pomsta za Ardo Ulwina Neisbeck
« dnia: Wrzesień 04, 2009, 08:30:35 pm »
Mam problem z ta misja poniewaz jak pokonam juz yangrima i ducha ognia to caly czas wyskakuje tyle oochroniarzy neisbeck i sobie rady nie daje
moze mam najpierw wykatowac neisbeckow a pozniej wziac sie za yangrima?

Offline Great Admiral Mati

Odp: Pomsta za Ardo Ulwina Neisbeck
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2009, 10:46:45 am »
Albo zostawić misję na później i zdobyć więcej doświadczenia.
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline kristoferplx

Odp: Pomsta za Ardo Ulwina Neisbeck
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2009, 11:11:26 am »
to znaczy mam isc szukac robic reszte misji z tallon?

Offline Ferreto

Odp: Pomsta za Ardo Ulwina Neisbeck
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2009, 02:27:03 pm »
Niezależnie czy wykończysz Yangrima czy nie, ilość ochroniarzy też tego wymagających pozostanie stała. Kwestia tego,kogo bić naprzód to jedynie kwestia tego,kto jest groźniejszy dla Ciebie.Tak więc zastanawianie się od kogo zacząć nie bardzo Ci tu pomoże,skoro z samymi ochroniarzami sobie nie radzisz.
Moja rada - faktycznie nie spiesz się z tym zadaniem. Spokojnie rób co masz do zrobienia w Tallon,szczególnie że zdobyty tam przepis na maść na oparzenia bardzo się przydaje w walce z tematu,nie wspominając o samym dodatkowym doświadczeniu czy lepszym wyposażeniu.
         

Offline kristoferplx

Odp: Pomsta za Ardo Ulwina Neisbeck
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 08, 2009, 05:37:43 pm »
Spoko juz to wypelnilem i zaszedlem juz dalej teraz musze szukac kluczy do drzwi w portalu czy cos w tym stylu