Autor Wątek: Overlord II  (Przeczytany 4706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline doujinshi

Overlord II
« dnia: Wrzesień 08, 2009, 01:59:01 pm »
tez macie tyle radochy wybijajac cale miasta i czyniąc prawdziwe zło?  :badgrin:

Swietnie wyszłą druga czesc Overlorda, minionki znacznie lepiej dostosowuja sie do panujących warunków, maja nowe fajne umieejtnosci, potrafia jezdzic na wilkach czy pająkach, napedzac wielkie machiny wojenne i statki, mamy nowe fajne czary, nowa wieże z fajnym wyposazeniem do wyboru i kilka mistress tez do wyboru. No i oczywiscie wszechobecny humor jest niezrównany :)

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Overlord II
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2009, 07:58:02 pm »
Humor jest rewelacyjny...zwłaszcza teksty o złych foczkach...Gra w zasadzie też niezła, jednak mnie trochę rozczarowała...Więcej w recenzji.

Offline doujinshi

Odp: Overlord II
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2009, 07:46:37 pm »
no tak, zgaadzam sie ze gra nie jest idealna, ale dla tego humoru i fajnej histori warto sie pomeczyc troche z tą kamerą i brakiem swobody, i tak ejst spory postęp od jedynki, moze w trojce bedzie tyle swobody co w oblivionie ;)

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Overlord II
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2009, 01:29:07 pm »
no tak, zgaadzam sie ze gra nie jest idealna, ale dla tego humoru i fajnej histori warto sie pomeczyc troche z tą kamerą i brakiem swobody, i tak ejst spory postęp od jedynki, moze w trojce bedzie tyle swobody co w oblivionie ;)

Szczerze mówiąc, taka gra nie potrzebuje wcale tak wielkiej swobody jak w Oblivionie, jednak nie liniowy pułap fabularny byłby mile wskazany :D

Offline freshmaker

Odp: Overlord II
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 01, 2009, 08:36:40 pm »
pytanko do zorientowanych: utknąłem w everlight tzn. brakuje mi 1 osoby do enslave-owania. czy w finale gry jest możliwość enslaveowania imperatora i czy zalicza się on do "ludności" everlight?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

 

anything