Autor Wątek: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe  (Przeczytany 6844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ajron

Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« dnia: Październik 05, 2009, 09:44:05 am »
A czy może ktoś napisać co się działo na spotkaniu dotyczącym polskiego stowarzyszenia komiksowego? Niestety, w jego trakcie wyjeżdżałem już z Łodzi i nie mogłem tego wyjazdu opóźnić, czego bardzo żałuję.

Będę wdzięczny za informację.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 06:58:52 pm wysłana przez graves »

Offline beanus

Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2009, 09:56:33 am »
w skrócie - składamy sie po 150 pln żeby chłopaki z Warszawy mogły zrobic festiwal w stolicy, bo jak wiesz w dwumilionowym mieście gdzie decyduje sie o budżetach reklamowych wielu poważnych firm ciężko znalezc sponsorów...

Offline skil

Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2009, 10:08:43 am »
beanus, bez przesady :roll:
to może być bardzo dobra inicjatywa, w każdym razie ja czekam tylko, aż ruszy strona i będą konkretne informacje na temat planowanych działań stowarzyszenia.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2009, 10:30:18 am »
w skrócie - składamy sie po 150 pln żeby chłopaki z Warszawy mogły zrobic festiwal w stolicy, bo jak wiesz w dwumilionowym mieście gdzie decyduje sie o budżetach reklamowych wielu poważnych firm ciężko znalezc sponsorów...

tak. masz rację. dokladnie o to nam chodzi - bo składki od np 50 osób na 100% pozwolą na zorganizowanie super wypasionego festiwalu ze znanymi nazwiskami. jakby zepsuł Ci się kalkulator -> 50x150 = 7.500zł - jezu, z takim budżetem zrobimy drugie Angoulême !!

Na przyszłość polecam zastanowić się przed napisaniem takich rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 10:33:39 am wysłana przez Ystad »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

godai

  • Gość
Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2009, 10:36:32 am »
w skrócie - składamy sie po 150 pln żeby chłopaki z Warszawy mogły zrobic festiwal w stolicy, bo jak wiesz w dwumilionowym mieście gdzie decyduje sie o budżetach reklamowych wielu poważnych firm ciężko znalezc sponsorów...

Jak się ktoś z kimś dogadywał ostatnio, to były stoiska po 600 złotych.

Offline beanus

Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2009, 10:54:09 am »
tak. masz rację. dokladnie o to nam chodzi - bo składki od np 50 osób na 100% pozwolą na zorganizowanie super wypasionego festiwalu ze znanymi nazwiskami. jakby zepsuł Ci się kalkulator -> 50x150 = 7.500zł - jezu, z takim budżetem zrobimy drugie Angoulême !!

Na przyszłość polecam zastanowić się przed napisaniem takich rzeczy.

pewnie że uprościłem, ale przyznasz ze postulat organizacji imprezy w Warszawie oraz wysokosc składki to jedyne konkrety jakie padły na spotkaniu...

Offline Jarek Obważanek

Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2009, 11:37:08 am »
dziękuję za merytoryczny udział w dyskusji. :)
Potraktowałeś imprezę, która jest dla mnie świętem, która daje mi energię na cały rok, na której spotykam wielu wspaniałych ludzi, w taki sposób, że mogłem w odpowiedzi jedynie wkleić obrazek Śledzia.

pewnie że uprościłem, ale przyznasz ze postulat organizacji imprezy w Warszawie oraz wysokosc składki to jedyne konkrety jakie padły na spotkaniu...
Beanus, na pewno byłeś na tym samym spotkaniu co Ystad i ja? Skoro masz takie podejście do tej sprawy, to proponuję, żebyś w ogóle o niej nie myślał. Pozwól takim osobom, jak Paweł Timofiejuk, Tomek Pastuszka, Jacek Jastrzębski, Szymon Holcman, Wojciech Birek, Artur Wabik i wielu, wielu innych zrzeszać się i działać w spokoju.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

godai

  • Gość
Odp: MFKiG 2009 (Łódź)
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2009, 12:00:08 pm »
Niech któryś z modów wydzieli może teksty o Stowarzyszeniu, bo z tego będzie zaraz dyskusja, a to raczej nie ten wątek.

Wydzielone.
graves


Podziękował.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 08:28:33 pm wysłana przez godai »

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 06, 2009, 10:12:46 pm »
Oficjalna informacja prasowa dotycząca Polskiego Stowarzyszenia Komiksowego oraz linki do deklaracji członkowskiej i statutu.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline graves

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 07, 2009, 03:41:04 pm »
No, no nieźle się ten PKS... ups sorry, PSK prezentuje.
Winszuję i życzę sukcesów.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline B2Ka

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 07, 2009, 04:21:18 pm »
Wspaniała inicjatywa! Mam pytanie czy ja jestem ślepy czy nie ma nigdzie informacji o tym ile kosztuje składka? No chyba, że ta informacja jest objęta jakąś tajemnicą...

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 07, 2009, 04:25:58 pm »
Mam pytanie czy ja jestem ślepy czy nie ma nigdzie informacji o tym ile kosztuje składka? No chyba, że ta informacja jest objęta jakąś tajemnicą...
W informacji prasowej tego nie było. Ale choćby w tym temacie kwota się pojawiła - 150 zł rocznie, choć nie jest wykluczone, że przy licznym odzewie w przyszłym roku wysokość składki będzie niższa.

Offline yurek1

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 07, 2009, 08:13:34 pm »
a czy ja też mogę się zapisać? pytam poważnie.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 07, 2009, 08:34:08 pm »
a czy ja też mogę się zapisać? pytam poważnie.

zapisać może się każdy. odpowiadam poważnie ;)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline yurek1

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 08, 2009, 05:47:39 am »
dziękuję.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

 

anything