Autor Wątek: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe  (Przeczytany 6881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asu_swing

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 08, 2009, 08:15:19 am »
W przypadku takiego stowarzyszenia, składka ma wymiar bardziej symboliczny - zapłaciłem, to i mi zależy i się interesuję. Nabywam też prawo głosu.

Offline Memling

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 08, 2009, 10:23:30 am »
W jaki sposób stowarzyszenie chce wspierać twórców komiksów?
http://polskikomiks.info/ - informacje o polskim komiksie

Offline TeOdozjusz

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 08, 2009, 11:22:16 am »
Szanowni Panstwo... dajcie nam jeszcze troche czasu. Wkrotce ruszy nasza strona, gdzie wszystko bedzie czarno na bialym. Odrobina cierpliwosci, a obiecuje, ze na naszej www bedzie odpowiedz na kazde dreczace pytanie odnosnie PSK :)
Why so serious?

Offline Memling

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 08, 2009, 11:25:48 am »
Czekam.
http://polskikomiks.info/ - informacje o polskim komiksie

Offline yurek1

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 14, 2009, 10:15:11 am »
czy PSK podejmuje jakieś działania? kiedy rusza strona? wyklarowało się już wszystko a propos i na temat?
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Jarek Obważanek

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 15, 2009, 01:05:50 pm »
Na razie ruszyło forum, ale jest dostępne tylko dla członków PSK. ;)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline yurek1

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 15, 2009, 04:11:18 pm »
aha. tajne przez poufne. cała Polska czyta komiksy, hej! :)
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Memling

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 16, 2009, 10:17:05 am »
Na razie ruszyło forum, ale jest dostępne tylko dla członków PSK. ;)

Czy chodzi o zaoszczędzenie na rozmowach telefonicznych?...
http://polskikomiks.info/ - informacje o polskim komiksie

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 16, 2009, 11:15:46 am »
Nie wypowiadam się oficjalnie. Więc proszę nie traktować tego jako "głosu stowarzyszenia".

Czy chodzi o zaoszczędzenie na rozmowach telefonicznych?...

To nie jest powód. Ale faktycznie, jakby sie zastanowić, to każdy członek stowarzyszenia posiada prywatny telefon, więc chyba prościej i taniej jest napisać na forum, niż wykonać jednorazowo kilkanaście telefonów do członków Stowarzyszenia, prawda ? Nie zależy nam na sztucznym napędzaniu kosztów

Sprawa ukrytego forum -> Tak naprawdę jeżeli jest ktoś kogo interesuje to co robi stowarzyszenia, jak działa, i na jakim etapie są pewne sprawy to ten ktoś jest członkiem tegoż. Chyba dla postronnych osób nie jest ważne, czy jeden z członków PSK dzwonił wczoraj do takiego a takiego człowieka w takiej a takiej sprawie. Tak samo jak relacje z rozmów z kimś. Prawda ? :)
Jak PSK coś juz ustali i będzie mogło się podzielić informacjami z komiksiarzami, to na 100% to uczyni.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Witz Worx

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 16, 2009, 12:04:06 pm »

Sprawa ukrytego forum -> Tak naprawdę jeżeli jest ktoś kogo interesuje to co robi stowarzyszenia, jak działa, i na jakim etapie są pewne sprawy to ten ktoś jest członkiem tegoż. .

...A jeśli ktoś nie jest członkiem tegoż to nie powinien interesować się tym, co robi stowarzyszenie.

Gratuluje milowego kroku w postaci "ukrytego forum". Znakomita wiadomość.

« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2009, 12:09:47 pm wysłana przez Witz Worx »

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 16, 2009, 12:31:09 pm »
Nabijacie sie, a takie wewnetrze fora sa b. praktyczne. KZ tez takie ma i super sie to sprawdza. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 16, 2009, 12:41:16 pm »
Potwierdzam w calej rozciaglosci korzysci plynace z forum dostepnego tylko dla czlonkow stowarzyszenia. Udzielam sie na takim forum (nie chodzi o Contur) i korzysta z niego tylko ok. 60 osob nalezacych do owego stowarzyszenia. Do informowania ogółu o dzialaniach organizacji zupelnie wystarczy strona z newsami.

Offline wilk

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 16, 2009, 12:48:34 pm »
Dobra, to ja chciałbym się merytorycznie zapytać czy stowarzyszenie planuje uzyskanie statusu organizacji pożytku publicznego. Chętnie oddał bym swój 1% podatku.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 16, 2009, 12:53:43 pm »
Witz Worx forum PSK używamy do pracy, a nie do zabawy. Nie mamy zamiaru się przy jego pomocy lansować. Prowadzone na nim są dyskusje, poszukiwanie rozwiązań etc.
Członkowie Stowarzyszenia są oficjalnymi członkami (znanymi z nazwiska), dlatego na forum nie ma anonimowych pieniaczy i krytykantów ukrywających się wyłącznie za nikami (uprzedzając Twoje pytanie, odpowiem - TAK) i rzucających kłody pod nogi.

na forum gildii stworzony jest topic PSK. Jeżeli chcesz się koniecznie wypowiedzieć, masz taką możliwość.

Tak jak pisałem deko wcześniej. Jak już zostaną ustalone/załatwione konkretne rzeczy, poinformujemy o tym na forum publicznym.
Prawdopodobnie na początku grudnia będziemy mieli jakieś informacje które puścimy do szerszego kręgu odbiorców.


Co do pytania Wilka. Możliwe, ze w przyszłości, ale żadnych skonkretyzowanych planów "czy" i "kiedy" na razie nie ma.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Witz Worx

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 16, 2009, 05:03:09 pm »
Członkowie Stowarzyszenia są oficjalnymi członkami (znanymi z nazwiska),

Dla mnie wszystko jasne.

Zatem pracujcie braciszkowie mili.
Trzymam kciuki za sukcesy