trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1215 dnia: Lipiec 07, 2010, 06:30:34 pm »
W tym wypadku zgadzam się z anfim. Panienki w tym animcu były jakieś takie kompletnie nijakie.

koty są fajne, jestem pewny że gdyby nie rozmowy z nimi to nie oglądałbym następnych odcinków z takim zainteresowaniem.
swoją droga, dwie główne bohaterki polubiłem bardziej niż np te z Toradory, triguna czy higurashiego


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1216 dnia: Lipiec 07, 2010, 09:24:44 pm »
koty są fajne, jestem pewny że gdyby nie rozmowy z nimi to nie oglądałbym następnych odcinków z takim zainteresowaniem.
swoją droga, dwie główne bohaterki polubiłem.
Koty i tylko koty są fajne w tym anime. Bohaterki (i bohater) podobnie głupi/e jak w To Love-Ru.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1217 dnia: Lipiec 08, 2010, 10:05:28 am »
Obejrzałem sobie ostatnio Tales of Vesperia ~The First Strike~. Jest to Prequel do gry o tym samym tytule i pokazuje wydażenia sprzed kilku lat przed wydażeniami z gry. Główny bohater  Yuri Lowell jest świerzo upieczonym rycerzem i zostaje przydzielony do ochrony miasta, które jest często atakowane przez potwory, a do tego nie powstają one w naturalny sposób. Anime ma tylko jeden odcinek, ale za to trwający ok. 2 godzin. Animacja jest świetna, ale niestety czasami akcja bardzo się ciągnie. Kolejnym plusem jest to, że pokazana jest większość postaci z gry i to co robili przed spotkaniem bohaera.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1218 dnia: Lipiec 12, 2010, 10:24:57 pm »
B gata H kei. Ale durnowate :).
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1219 dnia: Lipiec 12, 2010, 10:40:36 pm »
I właśnie paradoksalnie przez to świetne.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1220 dnia: Lipiec 13, 2010, 04:08:50 pm »
B gata H kei. Ale durnowate :).
A ja sądziłem, że to realistyczne anime. Nie wiem czy warto czekać na wersję BD żeby obejrzeć.


Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1221 dnia: Lipiec 15, 2010, 06:51:12 pm »
Cytuj
A ja sądziłem, że to realistyczne anime.
Udało Ci się mnie zaskoczyć. Punkt dla Ciebie.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1222 dnia: Lipiec 15, 2010, 09:00:21 pm »
Udało Ci się mnie zaskoczyć. Punkt dla Ciebie.
Na podstawie krótkich streszczeń tego anime (bez spoilerów oczywiście) i pisania o pewnej oryginalności (szczególnie głównej bohaterki) miałem nadzieję, że to chodzi o większą realistyczność zachowań.


Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1223 dnia: Lipiec 16, 2010, 09:26:18 am »
Cytuj
Na podstawie krótkich streszczeń tego anime (bez spoilerów oczywiście) i pisania o pewnej oryginalności (szczególnie głównej bohaterki) miałem nadzieję, że to chodzi o większą realistyczność zachowań.
Zamiast napalonego faceta jest napalona dziewczyna i to tyle jeśli idzie o nowostki ale ogląda się przyjemnie.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1224 dnia: Lipiec 16, 2010, 04:17:56 pm »
Skończyłem B gata H kei i teraz biorę się za Omamori Himari. Czuję się jakiś taki... zboczony :).
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1225 dnia: Lipiec 16, 2010, 11:06:26 pm »
Oglądaj. Nie zawiedzie cię pod względem miłych dla oka scenek. Tylko odpuśc sobie ostatnie dwa pseudopoważne odcinki (te w których przypomniało im się że potrzebna jest jakaś fabuła żeby sensownie skończyć), bo to żenada.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1226 dnia: Lipiec 19, 2010, 10:22:40 am »
Powolutku lecę z Macrossem, Kara no Koyoukai + zacząłem Baccano. Wszystko po ep dziennie przed snem.
Wszystkie serie fajne, ale za każdym razem, gdy słyszę "Watashino Kare wa Pairoto" w wykonaniu Minmay z Macrossa, chce mi się tłuc łbem o ścianę (przez 30 ep śpiewa to po kilka razy w każdym...).
I'd like to be a tree

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1227 dnia: Lipiec 19, 2010, 05:19:00 pm »
Ostatnio obejrzałem Dogs - Stray Dogs Howling in the Dark. Jest to 4 odcinkowe anime, które jest wprowadzeniem do mangi Dogs. Każdy odcinek jest poświęcony historii jednej osoby, które się spotykają w mandze. W pierwszym odcinku mamy podstarzałego  byłego mafijnego zabójcy, który wraca do miasta gdzie została zabita jego przyjaciółka przez jego byłego ucznia. W drugim mamy pechowego zbieracza informacji, który przez przypadek robi kompromitujące zdjęcie głowie rodziny mafijnej. W trzecim mamy historię dziewczyny, która jest wychowywana przez zabójcę swojej rodziny. Ostatni odcinek opowiada o człowieku, który szuka drogi do podziemnej części miasta i przez przypadek trafia na dziewczynę ze skrzydłami ściganą przez dwóch bandytów. To anime to połączenie klimatów mafijnych z fantastyką. Każdy odcinek trwa 15 minut (nie ma nawet żadnego openingu) za to każda minuta jest pełna akcji. Naprawdę przyjemnie się to ogląda.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1228 dnia: Lipiec 20, 2010, 01:12:59 am »
Wszystkie serie fajne, ale za każdym razem, gdy słyszę "Watashino Kare wa Pairoto" w wykonaniu Minmay z Macrossa, chce mi się tłuc łbem o ścianę (przez 30 ep śpiewa to po kilka razy w każdym...).
"Kyu, kyu, kyu, kyu, watashi no kare wa..."
Cudowny kawałek, mogę na okrągło. :)
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1229 dnia: Lipiec 20, 2010, 02:18:54 am »
"Kyu, kyu, kyu, kyu, watashi no kare wa..."
Cudowny kawałek, mogę na okrągło. :)
Wszystkie piosenki w Macross Frontier były świetne.