trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 893027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1230 dnia: Lipiec 20, 2010, 02:27:58 am »
Sięgnij głębiej, ten utwór pochodzi z pierwszej serii. Zamierzchłe lata 80-te czy jakoś tak. O rimejkach nawet boje się myśleć, jak to brzmi. Pewnie umc umc techno-trance z tamtego okresu.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1231 dnia: Lipiec 20, 2010, 07:57:35 am »
Anfan jest ortodoks czystej wody i nie zniży się do naszego poziomu. A Frontier był słaby, tak jak i jego piosenki.

Watashino Kare wa Pairoto może się z czasem przejeść. Za to opening z  tym nisko śpiewanym "Makulos" jest świetny.
Sam od dwóch dni słucham wszystkich płyt z Siódemki.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1232 dnia: Lipiec 20, 2010, 01:28:45 pm »
Anfan jest ortodoks czystej wody i nie zniży się do naszego poziomu. A Frontier był słaby, tak jak i jego piosenki.

Watashino Kare wa Pairoto może się z czasem przejeść. Za to opening z  tym nisko śpiewanym "Makulos" jest świetny.
Sam od dwóch dni słucham wszystkich płyt z Siódemki.
Co ty znowu za bzdury piszesz. Przestań na mój temat takie brednie wypisywać. Ta piosenka (Watashino Kare wa Pairoto) zresztą była również w Macross Frontier, a samo anime było świetne, a jeśli chodzi o animację to arcydzieło.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1233 dnia: Lipiec 20, 2010, 02:58:31 pm »
Obejrzałem sobie Fullmetal alchemist brotherhood i powiem, że było rewelacyjne. Dawno czegoś tak świetnego nie widziałem. Dla mnei pod każdym względem było rewelacyjne. Cała fabuła akcja.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1234 dnia: Lipiec 20, 2010, 09:33:04 pm »
Nyan Koi!
piękne, dawno się tak nie uśmiałem, nawet główny bohater mnie nie denerwował bo wspaniałe koty ratowały sytuację (a jeden z nadwagą, który nie umiał ptaka upolować i zaczyna płakać chowając łepek w łapki rozśmiesza mnie za każdym razem jak sobie o nim przypomnę).
I gdyby tylko twórcy postanowili to skończyć w 12 odcinków, w momencie gdy główny bohater przemieniony w kota tulony przez Mizuno przemienia się w człowieka i NIE skacze w krzaki a pozostaje w jej ramionach (ubrany ! ;))  dałbym 10/10 a tak tylko 9.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1235 dnia: Lipiec 20, 2010, 09:42:32 pm »
Właśnie obejrzałem 5 odcinek Mayoi Neko Overrun! Po prostu strata czasu. Nie ma w tym anime chyba ani jednej rzeczy, która by mi się spodobała. Po prostu dno dna.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1236 dnia: Lipiec 20, 2010, 09:48:11 pm »
Nyan Koi!
piękne, dawno się tak nie uśmiałem, nawet główny bohater mnie nie denerwował bo wspaniałe koty ratowały sytuację (a jeden z nadwagą, który nie umiał ptaka upolować i zaczyna płakać chowając łepek w łapki rozśmiesza mnie za każdym razem jak sobie o nim przypomnę).
I gdyby tylko twórcy postanowili to skończyć w 12 odcinków, w momencie gdy główny bohater przemieniony w kota tulony przez Mizuno przemienia się w człowieka i NIE skacze w krzaki a pozostaje w jej ramionach (ubrany ! :wink: )  dałbym 10/10 a tak tylko 9.
Ja ten gniot oceniłem 1/10.
Irytowało mnie i to nieźle to anime. Szczególnie główny bohater i te durne dziewczyny (szczególnie głupie tsundere). Męski bohater w tym anime to takie popychadło, a nie lubię takich w anime.

Owszem koty były fajne, ale to stanowczo za mało żebym wyżej je ocenił.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1237 dnia: Lipiec 20, 2010, 11:08:32 pm »
Właśnie obejrzałem 5 odcinek Mayoi Neko Overrun! Po prostu strata czasu. Nie ma w tym anime chyba ani jednej rzeczy, która by mi się spodobała. Po prostu dno dna.
Itou Kanae jako Fumino (nikai shine!) plus jej cudowne ZR. Nie potrzeba było nic więcej.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1238 dnia: Lipiec 25, 2010, 06:38:16 pm »
Znajomy namówił mnie na obejrzenia pierwszego z tych nowych NGE. Faza na serię przeszła mi już dawno temu, do tego spodziewałem się zwykłego odgrzewania kotleta z paroma nowymi scenami. Ale jak zobaczyłem to w full HD na stosunkowo dużym ekranie z dobrym nagłośnieniem...
No po prostu dobre to było, i to bardzo. Za jakiś czas biorę czteropak i ruszam na seans drugiej części. Takich rzeczy nie powinno się oglądać na 15" lapciaku z cieniutkimi głośniczkami.

Poza tym dorwałem się do kinowego Macrossa. Sytuacja jak powyżej - spodziewałem się zwykłego streszczenia, a tu takie cuda. Kreska jest piękna! Po leciutkim przejrzeniu kilku scen wiem, że następny wieczór rezerwuję dla Hikaru, Minmay i Misy.
I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1239 dnia: Lipiec 25, 2010, 06:51:30 pm »
Znajomy namówił mnie na obejrzenia pierwszego z tych nowych NGE. Faza na serię przeszła mi już dawno temu, do tego spodziewałem się zwykłego odgrzewania kotleta z paroma nowymi scenami.
To tak jak ja. W dodatku po raz kolejny odgrzewanego kotleta. A tu całkiem miła niespodzianka.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1240 dnia: Lipiec 25, 2010, 06:53:52 pm »
II film kinowy Evangelion jest dużo lepszy od tego pierwszego mimo, że pierwszy też bardzo mi się spodobał. Evangelion: 2.22 to absolutne arcydzieło i najlepszy film kinowy anime jaki kiedykolwiek powstał.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1241 dnia: Lipiec 25, 2010, 07:29:06 pm »
II film kinowy Evangelion jest dużo lepszy od tego pierwszego mimo, że pierwszy też bardzo mi się spodobał. Evangelion: 2.22 to absolutne arcydzieło i najlepszy film kinowy anime jaki kiedykolwiek powstał.

Są różne opinie na ten temat.
Choć nie przeczę, że też jest bardzo dobra.

Poza tym dorwałem się do kinowego Macrossa. Sytuacja jak powyżej - spodziewałem się zwykłego streszczenia, a tu takie cuda. Kreska jest piękna! Po leciutkim przejrzeniu kilku scen wiem, że następny wieczór rezerwuję dla Hikaru, Minmay i Misy.
Na Ai Oboete Imasu ka łezka w oku się może zakręcić.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1242 dnia: Lipiec 25, 2010, 07:35:36 pm »
Taa, ten kawałek wciąż porusza, nawet po tylu latach.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1243 dnia: Lipiec 25, 2010, 07:43:38 pm »
Bo to jest po prostu pięknie nakręcona scena.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1244 dnia: Lipiec 26, 2010, 09:01:47 am »
"tayutama kiss on my deity" - czy to jest tak cienkie dalej jak i pierwszy odcinek?

 

anything