trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1290 dnia: Sierpień 10, 2010, 08:47:46 pm »
Dlaczego nikt nie odpisał na moją wypowiedź o Angel Beats ? Naprawdę nikt z was tego nie oglądał ? Specjalnie mnie ignorujecie ? Bardzo mi smutno z tego powodu.


Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1291 dnia: Sierpień 10, 2010, 08:50:16 pm »
Sorry, pomyliły mi się gatunki :wink:
A w temacie "nowego" Gall Forca, czyli Revolution. Wszelkie głębsze treści poszły w odstawkę i zostały tylko cycki i komedia. Co może i nie jest złe jeśli się wie czego się chce. Ale animacja jest niezła, designy miłe dla oka, tochę seiyū miejscami niedopasowani jak dla mnie ale nie jest tragicznie. Na MAL'u wydawało mi się, że ktoś wspominał, że seria w której są tylko babki i nie ma żadnych wątków yuri, ale już w pierwszym odcinku było smyranie się po migdałkach. Chyba, że na tym wszystko się skończyło :sad: bo pani admirał okazała się niezłą suką poświęcającą bez żalu własnych żołnierzy :smile:

Dlaczego nikt nie odpisał na moją wypowiedź o Angel Beats ? Naprawdę nikt z was tego nie oglądał ? Specjalnie mnie ignorujecie ? Bardzo mi smutno z tego powodu.
Nie oglądałem, więc nie musisz się martwić, że cię ignoruję. Jeśli będę miał taki zamiar oficjalnie cię o tym poinformuję.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2010, 09:04:30 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1292 dnia: Sierpień 10, 2010, 08:52:53 pm »
Dla mnie anime ma priorytet przed pracą i snem.
Z moja pracą niestety nic nie wygra, nie jestem szefem sam dla siebie. A co do snu - kiedyś tez inne rzeczy miały przed nim priorytet. Ale niestety starzeję się.

Dlaczego nikt nie odpisał na moją wypowiedź o Angel Beats ? Naprawdę nikt z was tego nie oglądał ? Specjalnie mnie ignorujecie ? Bardzo mi smutno z tego powodu.
Chcesz chusteczkę? Dostałem dziś wypłatę, to się szarpnę nawet na cała paczkę od razu, a co!
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1293 dnia: Sierpień 10, 2010, 08:56:26 pm »
Haael oglądał Angel  Beats, a nie odpisał.

No to ja odpiszę.

Obejrzałem ostatni odcinek Bakemonogatari i teraz chce mi się płakać :(.
Obejrzałem dzisiaj odcinki 13-15 czyli wszystkie nowe i muszę powiedzieć, że były równie świetne co odcinki 1-12. Zrealizowane wzorowo i ciekawie. Szczególnie 15 mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.
Czy w jakimś openingu czy endingu Bakemonogatari  pokazane są cycki?
W OP do 13 odcinka są urywki nagiej prawdziwej kobiety czyli nie animowanej. W 14 i 15 dziwne rzeczy pokazują z Hanekawą w OP.
Senjougahara goła przez pół odcinka,
Masz na myśli I połowę II odcinka bo tylko wtedy coś takiego było.
to jest bardzo poważne wzruszające anime o dojrzewaniu, miłości, przyjaźni, samotności i fascynacji animowanym żeńskim ciałem. Fanserwis jest jego treścią.
Anime nie jest bardzo poważne lecz trochę poważne, a trochę komediowe. Nie podkreślaj "animowanym" żeńskim ciałem gdyż te w anime są piękniejsze niż prawdziwe (nie zawsze, ale często). Wystarczy napisać żeńskim ciałem.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2010, 09:06:42 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1294 dnia: Sierpień 10, 2010, 09:02:36 pm »
W OP do 13 odcinku są urywki nagiej prawdziwej kobiety czyli nie animowanej.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1295 dnia: Sierpień 10, 2010, 09:04:25 pm »
Haael oglądał Angel  Beats, a nie odpisał.
Ja też oglądałem Angel Beats!, a nie odpisałem.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1296 dnia: Sierpień 10, 2010, 09:07:21 pm »
Ja też oglądałem Angel Beats!, a nie odpisałem.
No czyli miałem rację. Smutno mi z tego powodu. Proszę na przyszłość odpisywać na każdą moją wypowiedź w temacie "Co ciekawego oglądacie?".
http://i477.photobucket.com/albums/rr138/ganossa/80456372.jpg
Ganossa ohydne te twoje obrazki. Skończ wreszcie z tym. Zachowaj je dla siebie Ganossa i się nimi podniecaj w samotności. Ja ich nie chcę widzieć na publicznym forum.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2010, 09:17:41 pm wysłana przez anfan »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1297 dnia: Sierpień 10, 2010, 09:08:49 pm »
...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1298 dnia: Sierpień 10, 2010, 09:10:25 pm »
Muszę po dokańczać masę serii. Min. Bakemonogatari i Angel Beats. I jeszcze Isekai no Seikishi Monogatari wisi oraz Mouryou no Hako. No i o Desert Punku bym zapomniał. Damn, dużo tego się nazbierało.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1299 dnia: Sierpień 10, 2010, 09:12:44 pm »
Anfanie, twoje posty są nie na temat. Proszę przeczytaj jeszcze raz temat tego działu. Dyskutujemy to o anime, które oglądamy a nie o obrazkach jakiegoś forumowicza. Przemyśl proszę swoje postępowanie.

Isekai to sam muszę skończyć. Do połowy serii anime to ma u mnie bardzo wysokie oceny.

Trafiłem ostatnio na Kizuoibito. Najbardziej szowinistyczne anime jakie do tej pory oglądałem. Hentaje przy nim to szczyt emancypacji.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2010, 09:16:41 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1300 dnia: Sierpień 10, 2010, 09:21:41 pm »
No czyli miałem rację. Smutno mi z tego powodu. Proszę na przyszłość odpisywać na każdą moją wypowiedź w temacie "Co ciekawego oglądacie?"
Tak jest. Zaczynam od teraz i oto właśnie odpisuję:
RotFLoL. You made my day.
I koniec tych przekomarzań, bo zaraz nas moderacja pogoni.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1301 dnia: Sierpień 10, 2010, 09:29:44 pm »
Cytuj
A co do snu - kiedyś tez inne rzeczy miały przed nim priorytet. Ale niestety starzeję się.
Za mało się starasz. Ja zamierzam mieć 20 lat aż do sześćdziesiątki.

Cytuj
Muszę po dokańczać masę serii.
Na mnie czeka w zasadzie tylko Omamori Himari i nowe Evangeliony. Na ogół nie zaczynam nowej serii, dopóki nie skończę starej.

Niedyś zamierzałem oglądać do końca wszystkie serie i ani jednej nie porzucić, ale na swoje szczęście zmieniłem zdanie po pięciu odcinkach Ikki Tousen.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1302 dnia: Sierpień 10, 2010, 09:30:56 pm »
Oglądałem "Angel Beats", które jest chyba najpiękniejszym anime jakie powstało, a poza tym to ścisła czołówka najbardziej wzruszających więc chciałem o tym porozmawiać.
Chociażby o tym, że niepotrzebnie tak głupio się skończyło (wolałbym coś weselszego lub nawet happy end). Najfajniejsze postacie w anime to takie jak Yui, Yuri i Kanade. Szczególnie jak Yuri w 13 odcinku lekko się zmieniła czyli bardziej w stronę moe. Niesamowicie mi było żal tych pięknych dziewczyn i właśnie to mnie w anime najbardziej wzrusza. Owszem można powiedzieć, że bohaterowie już
Spoiler: pokaż
nie żyli, ale to żadne pocieszenie gdyż zachowywali się jak ludzie, którzy po prostu żyli w innym świecie więc znikanie można uznać ZA ICH ŚMIERĆ i dlatego to mnie tak bardzo wzruszało bo jestem wrażliwy na smutne sceny z ładnymi, sympatycznymi, miłymi dziewczynami.


http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=character&charid=12093  - Tenshi
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=character&charid=12092  - Yuri
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=character&charid=15118  - Yui


Oczywiście innych ślicznych dziewczyn w tym anime też mi było bardzo żal.
To jest moja szczera wypowiedź bo od początku jak oglądam anime takie rzeczy mnie bardzo wzruszały.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2010, 09:34:42 pm wysłana przez anfan »

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1303 dnia: Sierpień 10, 2010, 09:59:10 pm »
Ej, ja nie oglądałam Angel Beast ale też nie odpisałam! Chcę do kółeczka, bo będzie smi smutno  ): Tak smutno, że sobie chyba to Bakemonocośtam pooglądam. Może nie będzie mi już tak smutno.

I koniec tych przekomarzań, bo zaraz nas moderacja pogoni.
Jak tylko przestanie się tarzać ze śmiechu, to pewnie pogoni...
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1304 dnia: Sierpień 10, 2010, 10:04:41 pm »
Ej, ja nie oglądałam Angel Beast ale też nie odpisałam! Chcę do kółeczka, bo będzie smi smutno  ):
Ależ zapraszamy, zapraszamy serdecznie i cynamonowo.

Cytuj
Tak smutno, że sobie chyba to Bakemonocośtam pooglądam. Może nie będzie mi już tak smutno.
Zgadza się - nie będzie. Bo będzie ci jeszcze smutniej.
Loli time is anytime and anytime is loli time.