Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1305 dnia: Sierpień 10, 2010, 10:37:35 pm »
Zgadza się - nie będzie. Bo będzie ci jeszcze smutniej.
Nie kłam. Bakemonogatari to świetne anime z dobrym humorem. Odcinki 13-15 równie dobre co 1-12.

A Angel Beats to chyba piątka najsmutniejszych anime jakie powstały.

Dlaczego nikt kto oglądał nie chce pisać o Angel Beats.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1306 dnia: Sierpień 10, 2010, 10:49:04 pm »
Nie kłam.
Nie kłamię, tylko żartuję. Tobie wolno, a mnie nie?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1307 dnia: Sierpień 10, 2010, 11:09:01 pm »
Nie kłamię, tylko żartuję. Tobie wolno, a mnie nie?
A niby gdzie są te moje żarty. Zresztą dla mnie żarty to co innego niż pisanie nieprawdy. Kiedy ja żartuję to zazwyczaj każdy sądzi, że poważnie mam takie zdanie na dany temat, a często jak mówię poważnie wiele osób sądzi, że się wygłupiam czy różne prowokacje wymyślam.

PS:
Poza tym dziwię się, że nikt nie chce pogadać o jednym z najpiękniejszych anime jakie powstało czyli "Angel Beats".

Smutno mi z tego powodu gdyż ja bardzo lubię rozmawiać o takich anime.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1308 dnia: Sierpień 10, 2010, 11:20:29 pm »
Już nie pamiętasz jak się tłumaczyłeś gdy cię zbluzgałem i byłem za to moderowany.
A Angel Beats! może nie wszystkim wydawać się takie piękne i godne omawiania, jak to tutaj przedstawiasz.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1309 dnia: Sierpień 10, 2010, 11:25:29 pm »
Już nie pamiętasz jak się tłumaczyłeś gdy cię zbluzgałem i byłem za to moderowany.
To już na przyszłość może się domyślisz co było żartem.
A Angel Beats! może nie wszystkim wydawać się takie piękne i godne omawiania, jak to tutaj przedstawiasz.
Nawet jeśli nie wszyscy uważają to anime za najlepsze to mi to nie przeszkadza. Więc skoro oglądałeś to dziwne, że ci się nie chce o tym pisać.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1310 dnia: Sierpień 10, 2010, 11:33:15 pm »
Zwyczajnie szkoda mi na to czasu i energii. Oglądam raczej dla siebie, a nie po to żeby potem gadać o tym ze wszystkimi naokoło i rzucać na lewo i prawo cyferkami, które rzekomo mają oddawać mój stosunek do danej serii, czyli zobrazować coś co jest moim zdaniem nie do przedstawienia przy pomocy żadnej z istniejących skal.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1311 dnia: Sierpień 10, 2010, 11:38:17 pm »
Zwyczajnie szkoda mi na to czasu i energii. Oglądam raczej dla siebie, a nie po to żeby potem gadać o tym ze wszystkimi naokoło i rzucać na lewo i prawo cyferkami, które rzekomo mają oddawać mój stosunek do danej serii, czyli zobrazować coś co jest moim zdaniem nie do przedstawienia przy pomocy żadnej z istniejących skal.
A ja właśnie głównie po to wypowiadam się na forach internetowych żeby po obejrzeniu anime napisać co o tym sądzę i porozmawiać o szczegółach. Angel Beats to bardzo ciekawe anime więc można dużo o tym napisać. Jakby nie było tak przedramatyzowane (po prostu przesadzili) to bym je ocenił 10/10, a tak tylko 9/10 i ma trochę absurdów jeśli chodzi o zachowania postaci (teraźniejszość i przeszłość).

Bo dla mnie 10/10 to anime, które prawie w całości jest takie jak lubię.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1312 dnia: Sierpień 10, 2010, 11:48:41 pm »
Tak bardzo chcesz w o nim rozmawiać, a w większości przypadków nie potrafisz lub nie chcesz nawet poprawnie napisać jego nazwy. Ten wykrzyknik na końcu jest jak najbardziej jej integralną częścią.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1313 dnia: Sierpień 11, 2010, 12:03:51 am »
Tak bardzo chcesz w o nim rozmawiać, a w większości przypadków nie potrafisz lub nie chcesz nawet poprawnie napisać jego nazwy. Ten wykrzyknik na końcu jest jak najbardziej jej integralną częścią.
No i to jest twoja wypowiedź na temat tego anime. Mądry jesteś.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1314 dnia: Sierpień 11, 2010, 06:38:29 am »
Z uporem maniaka próbujesz zmusić innych do dyskusji o anime na temat którego nikt inny nie ma zamiaru z tobą dyskutować. Odpuść sobie bo tylko prowokujesz innych do zaśmiecania wątku.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1315 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:37:15 am »
A ja oglądam "Air Gear" naprawdę ciekawe anime, szkoda tylko że ma z ang dubbingiem ><  Do oglądania skusiły mnie fajne obrazki z tego animca ;]

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1316 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:49:53 am »
Z uporem maniaka próbujesz zmusić innych do dyskusji o anime na temat którego nikt inny nie ma zamiaru z tobą dyskutować. Odpuść sobie bo tylko prowokujesz innych do zaśmiecania wątku.
No i dlatego to forum jest głupie (z winy użytkowników). Bez sensownego powodu nikt tu nie chce rozmawiać o anime. Jak ktoś oglądał to logiczne, żeby chciał porozmawiać. A jeśli powodem jest to, że ja chcę akurat porozmawiać to z wami jest gorzej niż sądziłem. Taki Haael, Tenchi (czy kto tam jeszcze oglądał).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2010, 12:05:24 pm wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1317 dnia: Sierpień 11, 2010, 12:33:42 pm »
A ja oglądam "Air Gear" naprawdę ciekawe anime, szkoda tylko że ma z ang dubbingiem ><  Do oglądania skusiły mnie fajne obrazki z tego animca ;]

Sięgnij po mangę - ładniejsza, nie tak ugrzeczniona itp. Niestety tasiemiec. Dodatkowo i tu autor stracił lekko kontrolę nad tym co rysuje i ostro spuścił z cugli miejscami ostro chorą wyobraźnię (choć Tenjou Tenge pozostaje niepobite pod tym względem - szczęśliwie)

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1318 dnia: Sierpień 11, 2010, 01:00:17 pm »
Najpierw przeczytałem kilka tomów mangi. Po zachwytach zobaczyłem, że jest i anime. Po pierwszym odcinku wywaliłem i jak najszybciej starałem się zapomnieć. Tak radykalnego spadku poziomu w stosunku do mangi nie byłem w stanie znieść.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1319 dnia: Sierpień 11, 2010, 01:53:54 pm »
No bez jaj..., ja uważam że jest fajne. :?

 

anything