Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1365 dnia: Sierpień 25, 2010, 10:36:59 pm »
O_o. Castle Fantasia 2 to pierwszy eroge z jakim miałem do czynienia, więc z sentymentu oblukam jak wyszła ekranizacja.
Bardzo fajne sceny erotyczne, ale przez cenzurę nic nie widać (a nie ma wersji bez cenzury).

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1366 dnia: Sierpień 26, 2010, 02:27:17 pm »
Obejrzałem sobie rano Kirarę krótką OAVkę na podstawie mangi Toshiki Yui.
Fabuła obejmuje praktycznie tylko początek mangi więc lepiej traktować tytuł jako dodatek do niej ale bardzo miły dodatek.
Designy są ładne, animacja solidna a muzyka całkiem przyjemna. Czas poświęcony na pewno nie uważam za stracony.

ps. jeśli ktoś znajdzie wersję z angielskimi napisami będę wdzięczny jeśli da mi sygnał.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1367 dnia: Sierpień 30, 2010, 10:37:50 am »
Połowa Drrr! Historia niechronologiczna i opowiadana z wielu ust. Raz jest lepiej, raz gorzej (sinusoida), ale te pojedyncze epickie momenty wynagradzają konieczność oglądania odcinków marnych. A ponoć jeszcze najlepsze przede mną :wink:

Spoiler: pokaż
2/4chan + eksperymenty na ludziach + irlandzka legenda - w sumie ciekawy miks


No i plus za epizod z parą z Baccano! i ich głośne Suuugoooiiii! ;-)
I'd like to be a tree

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1368 dnia: Sierpień 31, 2010, 08:00:51 am »
Masa fajnych momentów. Ogólnie anime na duży +.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1369 dnia: Wrzesień 02, 2010, 12:52:58 pm »
Final Approach- dopiero jestem po 1ep ale mogę stwierdzić że to jakiś absurd, no może gdy spojrzy się na to z względu na niż demograficzny to coś w tym jest ale mimo wszystko... Mimo wszystko będę kontynuował... xD

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1370 dnia: Wrzesień 02, 2010, 08:00:03 pm »
Cytuj
Final Approach- dopiero jestem po 1ep ale mogę stwierdzić że to jakiś absurd, no może gdy spojrzy się na to z względu na niż demograficzny to coś w tym jest ale mimo wszystko... Mimo wszystko będę kontynuował... xD
Słaba seria, taka na dwóję z plusem. Irytowała mnie ta niekonsekwencja w realizmie. Raz anime było realistyczne, raz nie, twórcy nie mogli się zdecydować i dlatego nie mogłem się dobrze do tego nastawić.
Przymknąwszy oko na irytujące momenty braku realizmu, wychodzi z tego lekka i sympatyczna komedia romantyczna dla nołlajfów. Mam odczucia podobne, jak przy "Princess Lover".
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1371 dnia: Wrzesień 03, 2010, 04:29:21 pm »
Koniec Durary. Seria bardzo fajna, wciągająca i w ogóle ciekawa. Jedyny minus - wszystko opierało się na bardzo naiwnych, dziecinnych wręcz założeniach. Nie tylko prawa fizyki (rzucanie ludźmi i nie tylko), ale i (głównie) psychologia kuleje
Spoiler: pokaż
Wpada gówniarz i boi się go cały gang. Nabożny szacunek do admina itd.


Kilka wątków wydaje się być niedokończonych. Może czeka nas jakaś OVA?

[edit]
Jin-Roh, wersja z BD - w życiu nie widziałem niczego lepiej narysowanego. Tła wypalają gały, animacja świetna.No i to wszystko bez zbyt wielkiej pomocy komputera. Orgazm przezoczny...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2010, 11:10:26 pm wysłana przez Sir_Ace »
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1372 dnia: Wrzesień 09, 2010, 12:04:28 pm »
Obejrzałem 2 sezony amadeyio czy jakoś tak. Drugi o niebo lepszy ale i tak nic dobrego. No i następnie samurai chaplo - narazie fajne jest.

Offline CoraX

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1373 dnia: Wrzesień 09, 2010, 02:18:54 pm »
Normalnie to tak jakbyś się przesiadł z syrenki do Toyoty  :smile: Samurai Champloo jest bardzo fajne, i poziom wzrasta z kolejnymi epizodami.

Offline Lord Kupa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1374 dnia: Wrzesień 09, 2010, 02:48:58 pm »
Samurai Champloo jak dla mnie był trochę nierówny. Od czasu do czasu zdarzały się odcinki, które zwyczajnie mnie nudziły, ale to były wyjątki. Reszta epów była na całkiem wysokim poziomie i oglądałem je z nieukrywaną przyjemnościom. Ogółem seria jak dla mnie na 7/10 choć było by wyżej gdyby nie to że
Spoiler: pokaż
Mugen i Jin przeżyli jatkę na końcu, bo to było przesadzone. Na zgonie głównych bohaterów seria by tylko zyskała.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1375 dnia: Wrzesień 09, 2010, 04:09:15 pm »
Samurai Champloo jak dla mnie był trochę nierówny. Od czasu do czasu zdarzały się odcinki, które zwyczajnie mnie nudziły, ale to były wyjątki. Reszta epów była na całkiem wysokim poziomie i oglądałem je z nieukrywaną przyjemnościom.

Też miałem takie wrażenie, za pierwszym razem nawet przerwałem w okolicach 9-10 odcinka. Potem kupiłem wszystkie od AG i nie żałuję. A odcinek gdy grali w baseball był absolutnym mistrzostwem


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1376 dnia: Wrzesień 09, 2010, 04:47:06 pm »
[edit]
Jin-Roh, wersja z BD - w życiu nie widziałem niczego lepiej narysowanego. Tła wypalają gały, animacja świetna.No i to wszystko bez zbyt wielkiej pomocy komputera. Orgazm przezoczny...
Starsze kinówki w HD wyglądają naprawdę genialnie. Oglądałem pierwszy moovik Patlabora w 720p i dokładnie takie uczucie jak opisujesz. Dopiero teraz można w pełni podziwiać kunszt graficzny tych tytułów.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1377 dnia: Wrzesień 09, 2010, 11:27:05 pm »
I to jest właśnie paradoks. Poza dosłownie kilkoma nowymi seriami na Blu-ray'u najbardziej skorzystały starsze tytuły. Coś, co zostało wymodelowane w komputerze, nie nabierze nagle szczegółów - będzie tylko większe i ostrzejsze. A przy starociach wszystkie te linie, które kiedyś ginęły w szumie czy zlewały się z tłem, stają się widoczne. Poza tym ręcznie nakładane kolory (na tłach), dopracowane gradienty. Inna sprawa, że nawet wśród staroci mało jest filmów tak dopracowanych jak Jin-Roh. No i nie dla każdego opłaca się zdobywać 4.5-gigowy release od Thory...

Z rzeczy bardziej przyziemnych zabrałem się w końcu za Monstera. Kiedyś czytałem kawałek mangi, i póki co Madhouse niczego nie spieprzył. Oby tak dalej, chciałoby się powiedzieć ;-)
I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1378 dnia: Wrzesień 09, 2010, 11:38:43 pm »
Dobrze wiedzieć, mam to na liście "do obejrzenia" na raczej wysokiej pozycji.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1379 dnia: Wrzesień 10, 2010, 11:17:03 am »
Normalnie to tak jakbyś się przesiadł z syrenki do Toyoty  :smile: Samurai Champloo jest bardzo fajne, i poziom wzrasta z kolejnymi epizodami.
No właśnie odczułem takie wrażenie :wink:



Samuri chaploo to naprawdę fajne, fajne anime.Jedno z lepszych.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2010, 07:36:19 pm wysłana przez Jackal »