Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1395 dnia: Wrzesień 21, 2010, 11:09:14 pm »
Zwłaszcza nie radzę zagladać do tematu związanego z mangą/anime Bleach. W Polsce wyszedł 6 tom, a my dalej rozmawiamy o najnowszych rozdziałach ;-)

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1396 dnia: Wrzesień 22, 2010, 07:29:55 am »
Ale lipa. Oglądam sobie dwa epy mahou sensei negima i wszystko dobrze, ale odpalam trzeci a ty zmiana opa i wogule dziwna akcja napisy co innego anime co innego. Niby trzeci ep ale zupełnie o czym innym. I jak sprawdziłem mam tak od 3 do 12...lipa. I dziwne, że wszystkie inne mają ten sam op. Sam już z głupiałem które jest dobre a które nie.
 
Skoro wersja animowana ci się podobała to musowo musisz zapoznać się z mangą.
Miałeś racje dalszy ciąg jest jeszcze lepszy.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1397 dnia: Wrzesień 22, 2010, 11:45:04 am »
Elf Princess Rane. Kupa śmiechu w stylu Dargon Half czy Honoo no Labyrinth. Jeśli ktoś lubi tego typu humor to będzie bawił się przednie. Poziomem rozbudowania fabuły też zbliżone jest poziomem do tamtych produkcji.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1398 dnia: Wrzesień 22, 2010, 01:45:11 pm »
no to już wiem co dzisiaj będę oglądał.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1399 dnia: Wrzesień 22, 2010, 03:56:15 pm »
Gintama jestem po 6 epach i powiem, że jak narazie ciekawe jest to anime.

Offline Caladan

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1400 dnia: Wrzesień 22, 2010, 07:44:23 pm »
Oglądam Blooda. Od nowa oglądam, bo kiedyś zaczełem i nie pamiętam, na którym odcinku skończyłem. Skleroza i lenistwo.Ostatnie sezony mnie dobijają i mam ochote na coś mrocznego. Naprawdę jest ciężko teraz mnie usatysfakcjonować.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1401 dnia: Wrzesień 23, 2010, 10:45:09 pm »
Połowa Macrossa Plus - fabuła nie powala, ale muzyka Yoko Kanno już tak (jak zawsze zresztą). A już koncerty... Tylko dlatego to oglądam :-P
I'd like to be a tree

Offline FurryThales

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1402 dnia: Wrzesień 23, 2010, 10:50:52 pm »
Powoli zabieram się za kinówkę Afro Samuraja, Delinquent in Drag i Dead Leaves. Miałem też zerknąć na Amaenaide yo! i Queen's Blade, ale coś nie mogę się przemóc do tych dwóch pozycji :<

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1403 dnia: Wrzesień 24, 2010, 08:30:49 am »
Amaenaide yo! - więc już nie wiem czy to pierwszy sezon czy drugi ale pierwszy był beznadziejny pod każdym względem chyba, że lubisz dużo cycków to tam może jakoś obejrzysz. Drugi już znacznie lepszy cycki+coś tam było więc o wiele lepiej się oglądało.

Offline FurryThales

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1404 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:13:31 am »
To pierwszy sezon. Jakbym chciał obejrzeć coś dla cycków, to wybrałbym pozycję z ładniejszą kreską - ta w Amaenaide yo! wygląda mocno średnio  :wink:

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1405 dnia: Wrzesień 24, 2010, 01:19:50 pm »
Drugi odcinek Break Blade zgasił mój entuzjazm co do serii - pancerze już nie szczerbią się tak malowniczo, a bohater okazał się skrzyżowaniem klasowej pierdoły (gdy cię biją, nie oddawaj, tylko czekaj, aż się zmęczą) i Shiro z Fate/Stay Night (płacz po każdym pokonanym wrogu). Jeśli trzeci nie będzie lepszy, podziękuję, bo dość mam taniego moralizatorstwa typu 'Każda przemoc jest zła. Nie chcem, ale muszem'...
I'd like to be a tree

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1406 dnia: Wrzesień 24, 2010, 10:46:40 pm »
Iketeru Futari.Chyba jedyna szkolna komedia o napalonym,nieudolnym nastolatku-zboczeńcu i tsundere ,której natura poskąpiła wzrostu i krągłości,która mi się spodobała.Ma taką naiwną,sympatyczną atmosferę.Do tego bardzo spodobały mi się minki jakie robi Akira.Seria ma tylko 16 odcinków po 5 minut więc kończy się zanim nieustanne bicie Keisuke przez Akire zacznie się nudzić.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1407 dnia: Wrzesień 25, 2010, 09:35:38 am »
Połowa Macrossa Plus - fabuła nie powala, ale muzyka Yoko Kanno już tak (jak zawsze zresztą). A już koncerty... Tylko dlatego to oglądam :-P
Kinówka czy OAV'ka?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1408 dnia: Wrzesień 25, 2010, 10:27:27 am »
4 odcinki po ~40 minut. W sumie jednak nie jest aż takie złe, z odcinka na odcinek jest coraz to lepiej. Chyba jednak obejrzałbym nawet bez muzyki Yoko :-P
Kreska też taka, jaką lubię, typowa dla lat 90.
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1409 dnia: Wrzesień 25, 2010, 11:35:54 am »
Piękna jest scena wizualizacji aktywacji ziemskiego systemu obrony.
Macross Plus Reentry Over Earth
No i świetna piosenka do tego.
Poza tym Plus to chyba szczytowe osiągnięcie w klasycznej animacji kosmicznych walk, bez komputerowego renderu. Mam tu na myśli animację  samych myśliwców.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2010, 11:40:48 am wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

 

anything