Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 893004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1470 dnia: Listopad 01, 2010, 09:04:34 pm »
Nie wiem, nie oglądałem.
LoL, to po co brałeś się za OVA nie znając podstaw fabularnych i bohaterów? Takie trochę oglądanie od końca jak dla mnie, nie do zaakceptowania.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline FurryThales

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1471 dnia: Listopad 01, 2010, 10:24:11 pm »
OVA faktycznie było takie se, jeśli nie słabe. Ale tivik był spoko.
Jeśliby usunąć z tej serii wszystkie sceny walki i ten wątek o miano najlepszej Akikan, a dodać więcej komedio-romansu szkolnego z dziewczynami z puszek, byłoby fajne, moim zdaniem =P Trochę głupio się czułem jak Melon-chan wykrzykiwała któryś tam raz z kolei "Melon Melon Melon!" i inne melonowe cuda walcząc, bo nie wiedziałem czy mam się śmiać, czy nie. Za to ten gejowaty koleś, Otoya, był boski, jego majtasy na basenie też ^^
Przy okazji, nie wiedziałem, że ta seria z 2009 roku jest. Bardziej obstawiałbym 2005-2006.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1472 dnia: Listopad 01, 2010, 10:36:59 pm »
No owszem, wykonanie do najlepszych nie należało - kreska była jakaś taka koślawa. Ale dało się przyzwyczaić. Zaś do "melo melo melon!" to ja się swego czasu niemal modliłem. No ale co kto lubi.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1473 dnia: Listopad 01, 2010, 11:09:05 pm »
Ja tam oglądałem to przede wszystkim dla Yell. Głosik Mamiko Noto oraz te podteksty yuri na linii Yell->Najimi, miodzio. A po pewnej kluczowej scence w wykonaniu Yell w epie "dzień z życia akikanów" spadłem z krzesła ze śmiechu :D
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1474 dnia: Listopad 02, 2010, 12:24:22 am »
Zacząłem sobie oglądać Fortune Arterial cośtam cośtam i niestety się rozczarowałem.
Bohaterka która z początku wyglądała na nawet ciekawą Tsundere już w 2gim epie przeszła do etapu best friend a w 3cim kompletnie lovley dovley sie zrobiło... 
Czy nie ma w tym sezonie żadnej Tsundere fajnej Moo~~.
Nie licze siostrzyczki z Ore no Imouto bo mimo że ma taki Tsunderkowaty charakterek to brak jej chłopa, no chyba że weźmiemy pod uwagę możliwy incest z braciszkiem ale takie coś eliminuje dla mnie serie na starcie.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1475 dnia: Listopad 02, 2010, 12:39:32 am »
Jest jedna zarąbista tsundere, pisałem o niej w przeglądzie nowości i to nawet specjalnie do ciebie. Zainteresuj się Otome Youkai Zakuro.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1476 dnia: Listopad 02, 2010, 01:07:45 am »
Ok thx za info, jakoś umknęło mi sprawdzenie najnowszych postów w nowościach :smile: .
Ale dzizas to będzie 10 seria "Airing" a 7 z tego sezonu którą będę musiał śledzić O.o i wcale nie liczę OVA jak Black lagoon...
Kurde do niedawna nie oglądałem więcej niż 3-4 serie na raz to teraz bije rekordy swoje...

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1477 dnia: Listopad 02, 2010, 01:15:11 am »
Nie wiem ile jest serii w tym sezonie - jeśli chcesz to sobie policz i odejmij trzy. Właśnie tyle ich oglądam, plus pozostałości z poprzednich sezonów (będzie z minimum pięć tytułów).
Jeszcze jakieś pytania? :p
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1478 dnia: Listopad 02, 2010, 10:28:51 pm »
Steamboy - Spodziewałem się czegoś zdecydowanie ambitniejszego, a dostałem zwykłą przygodówkę. Efektowną, nieźle skręconą ale nic po za tym. Po seansie miałem wrażenie, że oglądałem alternatywną wersję Nadii, i to słabszą. Jedyne co bym pochwalił to niektóre wątki polityczne i postać Scarlett, która jako jedyna wzbudziła u mnie szczerą sympatię.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline FurryThales

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1479 dnia: Listopad 03, 2010, 10:13:39 pm »
Plastic Little - całkiem niezłe, kreska ładna, a kobitki... ula la ^^ Przy następnych zakupach w sklepie JPF będę musiał dorzucić do koszyka wersję mangową (: Black Magic M-66 i Prefectural Earth Defense Force nie bardzo mi podeszło. Teraz wezmę się za Ikkitousen (pierwszy sezon, od niego będzie zależeć czy będę kontynuował przygodę z kolejnymi seriami) i pewnie za coś jeszcze, a później poświęcę swój czas na Mobile Suit Zeta Gundam.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1480 dnia: Listopad 03, 2010, 10:22:38 pm »
Wcale nie są plastikowe ani małe. Ho ho, to były czasy - Secret Service 30 i opis właśnie tego tytułu, po którym nic już nie było takie samo...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1481 dnia: Listopad 04, 2010, 06:59:37 am »
Pierwsze zetknięcie się z kreską Urushihary. Pamiętam jak na VOX'ie to jeszcze oglądałem.

Black Magic jest dla fanów militariów i Shirowa więc nic dziwnego.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1482 dnia: Listopad 04, 2010, 08:11:28 am »
Urushihara, oj tak, Plastic Little i Lemnear to były pierwsze tytuły, później kolejne, aż dotarłem do Lady Inocence. W sumie to mało wydał jakiś mang, czy anime, bardziej oddał się w tworzenie gier. A szkoda.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1483 dnia: Listopad 04, 2010, 09:10:06 pm »
Rysował może i fajnie, ale fabularnie to uch... Niedawno oglądałem Lemneara i bardzo żałowałem, że nie miałem okazji zrobić tego z 10 lat temu. Po skończonym seansie poszedłem do kibla puścić pawia. Już chyba moja tapeta na ścianie i kasetony na suficie są ciekawsze fabularnie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1484 dnia: Listopad 04, 2010, 09:43:57 pm »
Zgadzam się w pełni. Komiksowy Lemnar szorował brzuchem po fabularnym dnie ale anime to się już w nim zakopał.
Ale były cycki. A cycki Urushihary potrafią zrekompensować bardzo wiele innych niedogodności.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.