trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1665 dnia: Styczeń 01, 2011, 07:12:53 pm »
Obejrzałem w całości Ichiban Ushiro no Daimaou i jednak jest różnica w urodzie dziewczyn pomiędzy Otome Youkai Zakuro, a Ichiban.

Mimo, że tu też były ładne, a kreska bardzo dobra to jednak ten styl był całkiem inny i już nie tak piękny.

Dziewczyny z charakteru były bardzo fajne. Poza tym mimo, że to mocne ecchi to jednak wszystkie (oprócz jednej) miały normalne/małe piersi.

Fabuła była ciekawa choć końcówka na siłę przyśpieszona co mi się nie podobało i niestety zbyt płytkie to jakieś było. Muzyka fajna w tym OP/ED. Za to w wersji BD jakość grafiki była naprawdę doskonała. Animacja wysokiej jakości choć miałem wrażenie, że chociażby wybuchy średnio wyglądały.

Brakowało lepszych walk w tym anime (choć złe też nie były).

Jednak był genialny fanserwis. Kilka przykładów.

- bezpośrednie pokazywanie całkowitej nagości
- wiele genialnych tekstów erotycznych o seksie itp (głównie dzięki Korone)
- tentacle które zdejmują nawet majtki
- molestowanie dziewczyn (w tym loli)
- zabawiająca się sama ze sobą dziewczyna
- inne odniesienia do seksu

Oczywiście fajnego fanserwisu było o wiele więcej więc mam nadzieję, że każdego zachęciłem do tego anime.

Szkoda, że z Lily Shiraishi nie było żadnego fajnego fanserwisu gdyż była taka sympatyczna i piękna (to może jakiś zwyczaj, że z najfajniejszymi dziewczynami nie ma fanserwisu).

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=character&charid=13366

Oceniam je ogólnie 8/10.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2011, 07:15:55 pm wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1666 dnia: Styczeń 01, 2011, 09:04:30 pm »
W ramach walki ze zgonem po sylwestrowym oglądnąłem sobie P&SwG. Dziwne, porąbane, kontrowersyjne, ale imo naprawdę dobre. Było kilka słabszych epizodów (które ledwo dało się oglądać), ale większość była co najmniej dobra a nawet bardzo dobra. Do tego naprawdę świetna ścieżka dźwiękowa (z kapitalnym utworkiem w 10 epku). Ogólnie mocne 8/10. A Panty rulez :P
No i czekamy na nowy sezon.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2011, 09:19:42 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1667 dnia: Styczeń 02, 2011, 06:04:42 pm »
Pora dać szansę dla Shiki. Mangę czytałem jakiś czas temu, ale mnie najnormalniej znudziła. Może z animowaną wersją będzie lepiej.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1668 dnia: Styczeń 02, 2011, 06:59:23 pm »
Poczekam aż wszystko wyjdzie na DVD. Szczególnie po tej wiadomości.
http://www.sankakucomplex.com/2011/01/01/shiki-guro-finale-delivers-crushing-ending/
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1669 dnia: Styczeń 02, 2011, 08:56:47 pm »
To ile to ma epków w końcu?

Offline CoraX

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1670 dnia: Styczeń 02, 2011, 11:44:31 pm »
22

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1671 dnia: Styczeń 03, 2011, 08:23:31 am »
Sora No Otoshimono i Sora No Otoshimono Forte - dwie serie po 12 odcinków (a niedługo ma wyjść jeszcze film kinowy) z taką fabułą, że zmieściłaby się w 6 odcinkach 1 serii.  Co tu dużo pisać jak dla mnie  strata czasu. Głównemu bohaterowi (dosłownie) spada z nieba na głowę panienka android-anioł i ogłasza, że od teraz jest on jej panem i spełni każde jego życzenie (prawie jak DearS). Od tego momentu pomaga mu ona we wszystkich głupotach jakie wymyśli (głównie w celu podglądania gołych panienek albo ich obmacywania). Potem pojawia się jeszcze jeden pseudo anioł, który ma odzyskać tą pierwszą na zlecenie poprzedniego właściciela. W drugiej serii to samo tylko, że pojawia się jeszcze panienka w tym samym celu...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1672 dnia: Styczeń 03, 2011, 12:59:51 pm »
Brzmi jak kalka DearS.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1673 dnia: Styczeń 03, 2011, 03:56:31 pm »
Bardzo fajna seria, momentami wydaje się autentycznie zboczona. Mowa oczywiście o Otoshimono, bo DearS jeszcze nie widziałem, ale widzę z waszych słów że chyba też do mnie trafi.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1674 dnia: Styczeń 03, 2011, 04:05:12 pm »
Niekoniecznie, z tego co pamiętam to nie jest aż tak zboczona. Po prostu konstrukcja fabuły jest identyczna.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1675 dnia: Styczeń 03, 2011, 04:19:34 pm »
Ojej. Czyżbym nagle dostał etykietkę człowieka który ogląda tylko zboczone serie? :)
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1676 dnia: Styczeń 03, 2011, 04:33:11 pm »
Napatoczyłeś się tylko, nic osobistego.

Po 15tu odcinkach Shiki stwierdzam, że anime jest sporo lepsze od mangi. Animacja, kolor i muzyka zrobiły swoje i muszę przyznać, że wciągnęło mnie bardzo.

Offline Caladan

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1677 dnia: Styczeń 03, 2011, 07:48:03 pm »
Film Haruhi dawno temu oglądałem, ale akurat obejrzałem coś równie dobrego, a może czasem bardziej magicznego i ciepłego. Jakiś czas temu znalazłem mangę Literature Girl, która mnie zadziwiła mnie niezmiernie swoim sposobem opowiadania historii szkolnej. Tak jak God knows only..... jest miłym wietrzykiem dla haremówek(126 chapter jest świetny swoją drogą xD).
Wracając do tematu dawno nie widziałem serii, któy potrafiłą naraz wyrzucić taką burzę emocji i uczuć. Sama Lliterature Girl jest przesłodka. Jest niczym anioł dla pogubionych duszyczek. Jednakże anime miało jeden mankament, a jakim jest sam szpital. Inaczej anime pochłonełoby i dałbym 10/10, a powinenem xD.
Tooko powoli robi się dla mnie bóstwem. 9.5/10

Musashi movie- Już miałem w oczach Vagabonda, który moim mniemaniu jest najlepszą mangą jaką czytałem. Nie, zrobili ambitną ekranizację w formie dokumentu historycznego, który ma dużą wartość intelektualną nie powiem. Bawili się animacją, która jest mroczna i dobrze  zrobiona, ale czemu tego było mały skrawek całego filmu, a  główny seans polegał na patrzeniu na profesorka i jego pomocnicę. Największy zawód ostatnich  2 lat. 6/10. Jest to okrutna i niesprawiedliwa ocena. Kto powiedział ,że istnieje sprawiedliwość.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1678 dnia: Styczeń 03, 2011, 09:17:31 pm »
Bardzo fajna seria, momentami wydaje się autentycznie zboczona. Mowa oczywiście o Otoshimono, bo DearS jeszcze nie widziałem, ale widzę z waszych słów że chyba też do mnie trafi.
Otoshimono naprawdę ci się podoba ? Dla mnie to gniot do potęgi (główny bohater to totalny ohydny zboczeniec z rodzaju tych mocno irytujących widza).

Natomiast Dears było znacznie lepsze gdyż miało fajniejszy fanserwis, bohaterów i było dla starszych widzów. Sora no Otoshimono co niestety widać jest dla młodszych widzów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2011, 09:23:12 pm wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1679 dnia: Styczeń 03, 2011, 09:19:48 pm »
...Literature Girl...

Zainteresowałeś mnie tą "dziewczynką z książkami": ) Jutro obadamy.