Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1695 dnia: Styczeń 06, 2011, 02:34:57 pm »
Rozumiem, opinia nie taka zła. Przekonam się sam.


A czy oglądał ktoś ova Cg? Code Geass Hangyaku no Lelouch Special Edition: Black Rebellion?    i    Code Geass Hangyaku no Lelouch R2 Special Edition: Zero Requiem?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1696 dnia: Styczeń 06, 2011, 06:13:30 pm »
Ichiban Ushiro no Daimaou za mną. To jest genialne w swojej klasie :D Wreszcie główny bohater, którego da się lubić - kuty w miarę na 4 kopyta i wie czego chce. Wreszcie majtkowy humor, przy którym uśmiałem się jak norka i prawie tarzałem po podłodze (praktycznie każda wypowiedź Korone to majstersztyk). Sama Korone to kolejny ewenement - tyle wycisnęli ze znienawidzonego przeze mnie stereotypu, że aż ją polubiłem :) Reszta postaci choć sztampowa też daje radę (z drobnymi wyjątkami jak ten blondynek -  Hiroshi bodajże). Bardzo ładny chardes, ładna i płynna animacja, w miarę fajne walki. W kategorii "Action, Comedy, Ecchi" pure win.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1697 dnia: Styczeń 06, 2011, 06:16:49 pm »
Nie przeszkadzał ci ten niestrawny mix ninja, magii, superbohaterów i robotów?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1698 dnia: Styczeń 06, 2011, 06:17:24 pm »
O dziwo nie - sam byłem zaskoczony.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1699 dnia: Styczeń 06, 2011, 07:47:34 pm »
Ichiban Ushiro no Daimaou za mną. To jest genialne w swojej klasie :D Wreszcie główny bohater, którego da się lubić - kuty w miarę na 4 kopyta i wie czego chce.
Faktycznie lepszy niż większość aczkolwiek znowu ta jego dziwaczna nieśmiałość w stosunku do dziewczyn niestety również była.
To jest naprawdę chore, że zawsze ci chłopcy się zawstydzają i nie wiedzą jak zachować w stosunku do dziewczyn.
Wreszcie majtkowy humor
Dlaczego majtkowy. Co rozumiesz przez to pojęcie ? Masz na myśli cały ten erotyczny humor ?
(praktycznie każda wypowiedź Korone to majstersztyk). Sama Korone to kolejny ewenement - tyle wycisnęli ze znienawidzonego przeze mnie stereotypu, że aż ją polubiłem :)
Takie postacie jak Korone są właśnie genialne gdyż zawsze takie spokojne/opanowane i nigdy nie denerwują widza.
Ale faktycznie teksty erotyczne miała genialne. Te bezpośrednie rozmowy  o seksie w komedii ecchi bardzo mnie zdziwiły.
W kategorii "Action, Comedy, Ecchi" pure win.
Faktycznie jedna z najlepszych choć jednak jak pisałem jeśli chodzi o fabułę i niektóre postaci mogli się bardziej postarać.

Podobała mi się również taka dziewczyna (ta z największymi piersiami) gdyż była wyjątkowo sympatyczna i fajnie, że nauczyła się władać potworami (i to w jaki sposób).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2011, 07:51:37 pm wysłana przez anfan »

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1700 dnia: Styczeń 06, 2011, 08:04:33 pm »
Korone była głównym, jeśli nie jedynym powodem dla którego obejrzałem (no, "trochę" poprzewijałem...) tę serię. Reszta była wysoce sztampowa, momentalnie aż do bólu ale Korone po prostu mnie rozkładała na łopatki (w dobrym tego słowa znaczeniu).
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1701 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:51:27 am »
W specialach z BD też rozwala. Polecam na przykład ten.



Nic lepszego niż dwie najfajniejsze bohaterki w niedwuznacznych ujęciach.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1702 dnia: Styczeń 07, 2011, 09:59:23 am »
Widziałem te speciale, ale zbytnio mi się nie podobały. Dało się zauważyć trochę gorszą kreskę  i bardziej statyczną animację.

Zresztą czy nie jest dziwne, że tylko z niektórymi dziewczynami pokazują fanserwis ? Nie było żadnego fanserwisu z Lily Shiraishi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 10:03:37 am wysłana przez anfan »

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1703 dnia: Styczeń 07, 2011, 01:32:42 pm »
Cytuj
Skończyłem Shiki i jestem pod wrażeniem. Nie wierzyłem, że da się tyle wyciągnąć z tak banalnej bądź co bądź historii. Dało się  Świetne postacie, rozbudowane, niejednoznaczne, bardzo dobra muzyka, oprawa graficzna też niczego sobie. Serię oglądnąłem w dwa dni - jakbym zaczął w weekend to pewnie odszedłbym od ekranu dopiero po ostatnim epku. Gdyby nie drobne niuanse to było by 10/10 a tak jest 9.5/10.
No całkiem, całkiem... Vampiry same sobie były winne bo za wiele chciały, a vilidżersi to dali czadu jak psychole czy co; bardzo trafne były słowa tej z rożowymi włosami, Megumi chyba, gdy ją dorwali nie da sie ukryć że powiedziała im prawdę w twarz.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1704 dnia: Styczeń 07, 2011, 04:54:19 pm »
Zresztą czy nie jest dziwne, że tylko z niektórymi dziewczynami pokazują fanserwis ? Nie było żadnego fanserwisu z Lily Shiraishi.
Akurat jej nie lubiłem, działała mi na nerwy, więc nie przeszkadza mi że nie występuje w specialach.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1705 dnia: Styczeń 07, 2011, 04:57:15 pm »
Akurat jej nie lubiłem, działała mi na nerwy, więc nie przeszkadza mi że nie występuje w specialach.
Czym ciebie denerwowała ? Ja akurat uznałem ją najsympatyczniejszą bohaterkę.

Poza tym z wyglądu mi się szczególnie podobała.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1706 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:05:18 pm »
Czekaj, źle. Pomyliło mi się z inną bohaterką. Pani przewodnicząca akurat ani mnie ziębiła, ani grzała. Jak była na ekranie to fajnie się patrzyło na jej ZR, ale jakby jej w serii nie było w ogóle, to nawet bym chyba tego nie zauważył.
No i wracając do tego od czego wyszliśmy, to przecież Lily jest w ostatnim specialu. Tylko szkoda że nie widać jak podziałały na nią magiczne ciasteczka. A że jej nie rozebrali... Dzięki temu zachowała godność stanowiska które piastuje. :p
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1707 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:13:15 pm »
No i wracając do tego od czego wyszliśmy, to przecież Lily jest w ostatnim specialu. Tylko szkoda że nie widać jak podziałały na nią magiczne ciasteczka. A że jej nie rozebrali... Dzięki temu zachowała godność stanowiska które piastuje. :p
Po prostu na kilka sekund ją pokazali więc nawet nie chciałem o tym wspominać. Ciekawe dlaczego z innymi bohaterkami pokazywali sceny fanserwisowe, a z nią dosłownie nic. W serii TV tak samo. Prawdę mówiąc w wielu anime coś takiego jest i niestety najczęściej nie ma fajnego fanserwisu z tymi bohaterkami, które mi się najbardziej spodobały.


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1708 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:32:21 pm »
Widać interesujesz się nie tymi bohaterkami co trzeba. Czasem też tak mam.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1709 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:42:50 pm »
Po zagadce Ganossy z ciekawości obejrzałem pierwszy ep Super Atragona.
Fabuła cieniutka, kreska nieco zapóźniona, ale za to idealnie wpasowująca się w moje gusta.

Fajne i tyle :wink:
I'd like to be a tree