trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1995 dnia: Marzec 25, 2011, 08:45:42 pm »
Nie,nie chodziło mi o ciebie.Gdybyś widział kilka  komentarzy amerykańskich fanów jakie kiedyś czytałem na,jeśli mnie pamięć nie myli, Youtube... na tym tle ty właściwie nie powiedziałeś o tej serii nigdy nic złego.
Aha, uffff. :)

Cytuj
Mi właśnie o taki rodzaj mroku chodzi.Klimat  ponury ale nie do przesady.Podawany z umiarem ale stopniowo coraz więcej.Jednak nie na tyle by popaść w skrajności.Cały czas na końcu ciemnego tunelu widać światło.Madoka niemal idealnie trafia w moje gusta pod tym względem.
No mówię, to po prostu ja się nie potrafię wkręcić do końca i tyle.

Cytuj
A co do Rozen Maiden to też uważam ze potrafiło być mroczne.Suigintou między innymi za swoją mroczność trafiła na moją listę ulubionych postaci.
No tak, z postaci ona ładowała morku na maksa, ale ja bardzie miałem na myśli całą tę otoczkę związaną z Alice Game i same pytania, na które nigdy nie udzielono odpowiedzi.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1996 dnia: Marzec 29, 2011, 09:07:17 pm »
Jeden odcinek Lovely Complex i już ubawiłem się świetnie. Taki właśnie animacyjny humor jest mi wyjątkowo bliski. Mam nadzieję, że podobny poziom utrzyma się do końca i za bardzo nie przedramatyzują rozlazłymi romansidłami. Ale jednak 24 odcinki to dużo.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1997 dnia: Marzec 30, 2011, 01:56:47 am »
Dwa dni... :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2011, 05:28:26 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1998 dnia: Marzec 30, 2011, 09:01:11 am »
Już nie ten zapał.
Poza tym jeśli nie ma bezpośredniej kontynuacji do następnego odcinka to nie mam aż takiej motywacji żeby siedzieć przy serii pół nocy.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1999 dnia: Marzec 30, 2011, 10:39:29 am »
Sam nie pamiętam już kiedy ostatnio obejrzałem 12 odcinków w jeden dzień.Kiedyś to była norma,teraz 6 odcinków dziennie to wiele jak na mnie.To chyba po prostu kolejny dowód na to ze się pomału starzeje.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2000 dnia: Marzec 30, 2011, 12:26:13 pm »
Bo zaraz przyjdzie Anfan i zabroni wam oglądać animu...

Sam mam ostatnio tendencję do niekończenia serii. Obejrzę 10 odcinków i mi się odechciewa. Po połowie roku wracam i oglądam końcówkę/drugą połowę. Tak naprawdę wcale nie jest mi przez to gorzej, bo pamięć mam raczej dobrą, a wszystko rozchodzi się o odpowiednie nastawienie. W tej chwili uzbierał mi się całkiem spory folder 'Do dokończenia'.
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2001 dnia: Marzec 30, 2011, 06:28:09 pm »
Sam nie pamiętam już kiedy ostatnio obejrzałem 12 odcinków w jeden dzień.Kiedyś to była norma,teraz 6 odcinków dziennie to wiele jak na mnie.To chyba po prostu kolejny dowód na to ze się pomału starzeje.
A ja powiem, że ostatnio żadnego anime nie oglądałem (dlatego nic nie napisałem w tym temacie). Ale zazwyczaj jeśli już mam zamiar oglądać serię TV to tak żeby zmieścić się w maksymalnie 1-3 dni (dni wolne od pracy oczywiście). Czyli przykładowo 12 odcinkowe anime najlepiej w jeden dzień.

Ale co ważne to ile obejrzę odcinków w jeden dzień w bardzo dużym stopniu zależy o czym jest anime, jaka jest jego konstrukcja (pojedyncze odcinki jako osobne historie czy łączone) i jak wciąga. Te najlepsze anime (jak chociażby Shiki) to oglądam po więcej niż 10 odcinków na dzień.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2002 dnia: Marzec 30, 2011, 08:36:55 pm »
Ja stwierdziłem po anfaniastemu że serii żadnej nowej nie obejrzę póki nie wyjdzie wersja DVD więc wziąłem się za mój ulubiony okres czyli lata 90.
Na pierwszy ogień poszło Nuku Nuku :)

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2003 dnia: Marzec 30, 2011, 08:38:19 pm »
Ja oglądam 2 odc na dzień w porywach 4.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2004 dnia: Marzec 30, 2011, 08:43:09 pm »
Ja oglądam 2 odc na dzień w porywach 4.
podobnie choć jak trafię na coś na prawdę trafiającego w mój gust i mam wolny weekend to jeszcze robię maratony choć już bardzo rzadko.

Offline obik

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2005 dnia: Marzec 30, 2011, 09:19:31 pm »
u mnie to raczej zależy od dnia - może obejrzę coś koło 6 epów czegokolwiek, po czym mam koło tygodniową przerwę. Mam za mało czasu i momentami chęci by coś obejrzeć.
Kiedyś co było to już nawet nie będę pisać.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2006 dnia: Marzec 30, 2011, 11:12:38 pm »
No i patrzcie - niechcąco swoim głupawo-żartobliwym komentarzem wywołałem mini dyskusję. :) Napisałem niby że dwa dni, ale przecież sam już nie maratonuję. Sześć odcinków to maksymalny maks, potem zaczynam się nudzić choćby anime byłe nie wiem jak świetne i muszę porobić coś innego.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2007 dnia: Kwiecień 02, 2011, 07:44:52 pm »
Ichigo Mashimaro. Już od jakiegoś czasu przymierzałem się do tej serii, bo czytałem o niej wiele dobrego, ale nie spodziewałem się, że aż tak mi się spodoba. Liczyłem na sympatyczną seryjkę, którą można obejrzeć dla relaksu, a dostałem coś więcej, bo sporo odcinków rozwalało mnie na łopatki i gdzieś przy połowie z nich turlałem się na podłodze ze śmiechu. Anime przedstawiane jest raczej jako "slice of life", a dla mnie to przede wszystkim niezła komedia. Prawdę mówiąc nie pamiętam lepszej 12/13-odcinkowej, na pewno częściej miałem banana na twarzy niż oglądając Level E (które i tak uważam za dobre anime). Polecam obadać pierwszy odcinek i samemu ocenić.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Lord Kupa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2008 dnia: Kwiecień 02, 2011, 08:51:05 pm »
Z Ichigo Mashimaro najbardziej zapamiętałem Miu - chyba najbardziej wkurzającą i irytującą postać w historii anime (oczywiście z charakteru, a nie jej odbioru przeze mnie). Niektóre jej numery były totalnie poniżej pasa. Zdumiewające, że żadna z pozostałych bohaterek jej nie zabiła w trakcie trwania serii... Ja bym zabił :biggrin: .

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2009 dnia: Kwiecień 02, 2011, 08:59:35 pm »
Więc muszę w końcu odpalić płytkę z tym animcem bo w szufladzie leży już od jakiegoś czasu. Ale może najpierw skończę Lovely Complex.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

 

anything