Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 893182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2010 dnia: Kwiecień 02, 2011, 09:07:29 pm »
Z Ichigo Mashimaro najbardziej zapamiętałem Miu - chyba najbardziej wkurzającą i irytującą postać w historii anime (oczywiście z charakteru, a nie jej odbioru przeze mnie). Niektóre jej numery były totalnie poniżej pasa. Zdumiewające, że żadna z pozostałych bohaterek jej nie zabiła w trakcie trwania serii... Ja bym zabił :biggrin: .
Mam dokładnie to samo. Gdyby przyszła do mnie w gości, to cały ten czas spędziłaby związana i zakneblowana w szafie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2011 dnia: Kwiecień 02, 2011, 09:46:17 pm »
Mam dokładnie to samo. Gdyby przyszła do mnie w gości, to cały ten czas spędziłaby związana i zakneblowana w szafie.
Znaczy się, chciałbyś jej jak najlepiej dogodzić?
Doceniam, doceniam, Miu zasługuje na wszystko co najlepsze :D
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2012 dnia: Kwiecień 02, 2011, 09:58:46 pm »
Blame! - 6 odcinków, które w sumie trwają ok 30 minut, których akcja dzieje się bez ładu i składu (to co było w pierwszym rozdziale mangi jest na końcu, to co na środku jest na początku, a koniec jest na środku). Właściwie to nawet nie jest anime, ale kilka scen z życia jednej z bohaterek - Cibo (była naukowcem w mieście odwiedzonym przez głównego bohatera, a potem towarzyszy mu w wędrówce). Do tego walk jest bardzo mało i nawet nie są tak dynamiczne jak w mandze. Jeśli nie ktoś nie zna mangi to nawet niech się do tego nie bierze.


P.S. Warto obejrzeć Munto TV?

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2013 dnia: Kwiecień 02, 2011, 10:12:59 pm »
Jeśli masz problemy z bezsennością, to jak najbardziej. Bardziej od tego usypiał mnie chyba tylko Lodoss TV.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2014 dnia: Kwiecień 02, 2011, 10:13:35 pm »
P.S. Warto obejrzeć Munto TV?
Nie, wynudziło mnie to kosmicznie po pierwszych epach.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2015 dnia: Kwiecień 03, 2011, 08:43:38 am »
Oglądał ktoś Akahori Gedou Hour Rabuge?
Nie chodzi mi o to czy to jest dobre anime ale czy jest śmieszne.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2016 dnia: Kwiecień 06, 2011, 09:03:02 pm »
Obejrzałem I odcinek Yosuga no Sora w wersji BD i muszę przyznać, że był świetny.

Jak na razie praktycznie wszystko mi się w nim podobało.


Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2017 dnia: Kwiecień 07, 2011, 11:38:15 am »
Strike Witches 2 - by nie drażnić anfana, skończone więc można oceniać. Więc końcówka beznadziejnie przewidywalna, że aż zęby bolą w niektórych momentach (ach ci generałowie i ich genialnie niezawodne plany), Nie podobało mi się robienie wichesów w 3D. Kwestia gustu ale mnie osobiście bardzo to drażniło. A o cenzurze w wersji BD już pisałem i nie mam siły już tego powtarzać.
Poza tym seria na tym samym poziomie co pierwsza. Ogląda się miło i przyjemnie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2011, 03:21:50 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2018 dnia: Kwiecień 07, 2011, 12:55:21 pm »
Obejrzałem 4 odcinki Yosuga no Sora w wersji BD i główną wadą była końcówka 4 odcinka czyli ta scenka ero (bo poza tym bardzo fajnie się to oglądało).

Nie wiem jak można scenkę ero zagłuszyć jakimś beznadziejnym dźwiękiem ? Przecież wystarczyło zwyczajnie to pokazać i wszystko było by świetnie. A nawet pomijając ten maksymalnie psujący nastrój dźwięk to sama scena jakaś dziwaczna była. Nie tyle, że beznadziejnie krótka to choćby te zachowania jakieś idiotyczne.

Jednym słowem to było niepotrzebne. Mam nadzieję, że takie zepsucie scenki ero to wyjątek w tym anime.

PS:

Może się nie znam, ale według mnie chociażby ten kadr ze scenki ero (koniec 4 odcinka) wygląda idiotycznie i niestety tak beznadziejnego i znacznie gorszego pokazywania seksu jest mnóstwo w Visual Novel

http://img290.imagevenue.com/img.php?image=189064962_sora_122_139lo.jpg
     
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2011, 04:15:35 pm wysłana przez anfan »

Offline CoraX

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2019 dnia: Kwiecień 07, 2011, 05:45:14 pm »
Ten kadr wygląda mi całkowicie naturalnie, nie wiem co ci się w nim nie podoba. Ale to już kwestia gustu. Piszesz o dziwnym dźwięku, możesz mi przypomnieć o jaki dźwięk chodzi, bo oglądając serię TV nie przypominam sobie niczego podobnego.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2020 dnia: Kwiecień 07, 2011, 06:37:54 pm »
Ten kadr wygląda mi całkowicie naturalnie, nie wiem co ci się w nim nie podoba. Ale to już kwestia gustu. Piszesz o dziwnym dźwięku, możesz mi przypomnieć o jaki dźwięk chodzi, bo oglądając serię TV nie przypominam sobie niczego podobnego.
Scenki z Akirą były 10 razy lepsze.

Ale nie podoba mi się, że wyłączają głos podczas tych scenek czyli w tle zamiast tego są jakieś inne rozmowy (lub tak jak pisałem wcześniej muzyka).

Offline CoraX

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2021 dnia: Kwiecień 07, 2011, 07:13:12 pm »
Z tego co pamiętam, w wersji TV dźwięk leciał normalnie, nie tylko jęki etc. ale też charakterystyczne odgłosy towarzyszące tego typu zbliżeniom.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2022 dnia: Kwiecień 07, 2011, 07:16:06 pm »
Z tego co pamiętam, w wersji TV dźwięk leciał normalnie, nie tylko jęki etc. ale też charakterystyczne odgłosy towarzyszące tego typu zbliżeniom.
Zapewne źle pamiętasz, ale nieważne już. Obejrzę całość, ale po prostu spodziewałem się lepszego (bardziej romantycznego ) ukazania tych scenek.

Offline CoraX

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2023 dnia: Kwiecień 07, 2011, 07:22:50 pm »
Właśnie obejrzałem te scenkę w wersji bez cenzury i faktycznie tak jest jak piszesz. Staram się teraz znaleźć gdzieś wersje tv.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2024 dnia: Kwiecień 08, 2011, 11:59:02 pm »
No i proszę, niby rzadko robię maratony a tu juz 8 epek...
Dziwię się że wcześniej nie sięgnąłem po te tytuł bo wiedziałem o nim od dawna ale jakoś dopiero teraz mnie wzięło na Saikano.
W zupełności trafia w moje gusta, jest wojna, jest drama, jest sci-fi i jest romans... czego chcieć więcej :P