Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2025 dnia: Kwiecień 09, 2011, 06:55:05 am »
Z tego co pamiętam, w wersji TV dźwięk leciał normalnie, nie tylko jęki etc. ale też charakterystyczne odgłosy towarzyszące tego typu zbliżeniom.
Od trzeciego wątku nie ma już żadnych muzyczek.
Ogólnie dosyć nudne anime. Historyjki niezbyt wciągające, choć jest kilka niezłych momentów. Od drugiej połowy poprawili scenki ero.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2026 dnia: Kwiecień 09, 2011, 05:19:33 pm »
Strike Witches 2 -Więc końcówka beznadziejnie przewidywalna, że aż zęby bolą w niektórych momentach (ach ci generałowie i ich genialnie niezawodne plany), Nie podobało mi się robienie wichesów w 3D. Kwestia gustu ale mnie osobiście bardzo to drażniło. A o cenzurze w wersji BD już pisałem i nie mam siły już tego powtarzać.
Najgłupsze w tym anime było to pokonanie
Spoiler: pokaż
ostatniego wroga przez główną bohaterkę przy użyciu miecza Sakamoto Mio.
Wiadomo, że to główna bohaterka, ale właśnie czegoś takiego nie lubię bo każdy idiotyzm w anime ma swoje granice. W ogóle nie ćwiczyła z tym mieczem, a od razu użyła jego pełną moc.

Poza tym 3D dobrze się komponowało z resztą. No i piękny OP ma anime.
No i proszę, niby rzadko robię maratony a tu juz 8 epek...
Dziwię się że wcześniej nie sięgnąłem po te tytuł bo wiedziałem o nim od dawna ale jakoś dopiero teraz mnie wzięło na Saikano.
W zupełności trafia w moje gusta, jest wojna, jest drama, jest sci-fi i jest romans... czego chcieć więcej :P
Aż nie wierzę, że dopiero teraz to po raz pierwszy oglądasz. Już wiele lat temu oglądałem to anime i to jeszcze z polskim hardubem.
Nie wiem jak teraz bym do tego pochodził, ale prawdopodobnie i tak wzruszyło by mnie niesamowicie. Powiedzieć, że to anime było trochę wzruszające to tak samo jakby powiedzieć, że anime to chińskie bajki.

Jak dla mnie to ścisła czołówka największych wyciskaczy łez (i nie mówię tylko o głównej bohaterce).
Od trzeciego wątku nie ma już żadnych muzyczek.
Ogólnie dosyć nudne anime. Historyjki niezbyt wciągające, choć jest kilka niezłych momentów. Od drugiej połowy poprawili scenki ero.
Yosuga no Sora właśnie nie ocenił bym jako nudne gdyż nawet mnie wciągnęło.
Okularnic nie lubię (przynajmniej wizualnie).

Sora przepiękna, ale nie spodziewałem się w żadnym razie takiego charakteru. To najlepszy incest jaki powstał. Niedługo napiszę coś więcej.

Co do Akiry to była fajniutka i nawet bardziej od tej pierwszej dziewczyny. A na pewno miała ładniejsze kształty.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2011, 08:53:31 pm wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2027 dnia: Kwiecień 09, 2011, 08:11:50 pm »
Aż nie wierzę, że dopiero teraz to po raz pierwszy oglądasz. Już wiele lat temu oglądałem to anime i to jeszcze z polskim hardubem.
A uwierzysz że ja w ogóle tego nie widziałem?

Cytuj
Sora przepiękna, ale nie spodziewałem się w żadnym razie takiego charakteru. To najlepszy incest jaki powstał.
A nie mówiłem?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2028 dnia: Kwiecień 09, 2011, 08:25:22 pm »
A nie mówiłem?
Niezły ale nic specjalnie nadzwyczajnego.
Choć eroscenki były najlepsze.
W sumie wolałem już alternatywną historyjkę z 7-9.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2029 dnia: Kwiecień 09, 2011, 08:41:00 pm »
Może za mało tego widziałem żeby porównywać, ale wrażenie zrobiło jak na razie najlepsze ze wszystkiego.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2030 dnia: Kwiecień 09, 2011, 09:01:08 pm »
Czytasz za mało hentajów :P
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2031 dnia: Kwiecień 09, 2011, 09:17:01 pm »
Jeśli nie zawierają moich fetyszy, tylko sam straight sex, to zwyczajnie mnie nudzą. A fetysze mam dosyć wyszukane i niestety niełatwo znaleźć coś co mnie zadowoli.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2032 dnia: Kwiecień 09, 2011, 09:23:05 pm »
Zdziwiłbyś się jak rzadko w mangach można znaleźć zwykły straight sex. Bo wszelkich rapeów do niego nie zaliczam a niestety to jest najczęstszy rodzaj aktywności seksualnej w hentajach i tu z upodobaniami Japończyków nie jest mi po drodze.
Co innego inne "rzeczy" ale to nie temat do wywlekania na widok publiczny.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2033 dnia: Kwiecień 09, 2011, 09:35:05 pm »
Zdziwiłbyś się jak rzadko w mangach można znaleźć zwykły straight sex. Bo wszelkich rapeów do niego nie zaliczam a niestety to jest najczęstszy rodzaj aktywności seksualnej w hentajach i tu z upodobaniami Japończyków nie jest mi po drodze.
W mangach (w anime może mniej, ale również) większość seksu to normalny seks. Mówiąc normalny mam na myśli przynajmniej taki bez przemocy seksualnej i futa.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2034 dnia: Kwiecień 09, 2011, 09:39:24 pm »
Zdziwiłbyś się jak rzadko w mangach można znaleźć zwykły straight sex. Bo wszelkich rapeów do niego nie zaliczam a niestety to jest najczęstszy rodzaj aktywności seksualnej w hentajach i tu z upodobaniami Japończyków nie jest mi po drodze.
Mi też nie za bardzo.

Cytuj
Co innego inne "rzeczy" ale to nie temat do wywlekania na widok publiczny.
Otóż to. Choć ja osobiście swoich fetyszy się nie wstydzę - ludzka rzecz, każdy z nas jakieś ma. Ale po co szokować innych.

W mangach (w anime może mniej, ale również) większość seksu to normalny seks.
Niestety. Ci cholerni zboczeńcy są w zdecydowanej większości.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2035 dnia: Kwiecień 09, 2011, 09:42:53 pm »
WIĘKSZOŚĆ scen seksu we wszystkich hentajach zawiera element przemocy fizycznej lub psychicznej. Jeśli nawet kończy się "przyjemnie" dla kobiety to zazwyczaj za początku i tak jest zmuszana do aktywności płciowej.
Tak wynika z mojego doświadczenia z obcowaniem z rynkiem hentaj i nie wiem czy jest się specjalnie czym chwalić ale zapewniam cię, że jest ono spore więc uwierz mi na słowo.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2036 dnia: Kwiecień 09, 2011, 09:57:00 pm »
W kwestii dopowiedzenia a propos poprzedniego posta, za "normalny sex" uważam zbliżenie płciowe pomiędzy kobietą a mężczyzną. Może być ono wymuszone, jak napisałeś powyżej, ale chodzi mi o to że nic poza dwoma osobami i ich organami płciowymi nie bierze udziału w "zabawie".
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2037 dnia: Kwiecień 09, 2011, 09:59:00 pm »
WIĘKSZOŚĆ scen seksu we wszystkich hentajach zawiera element przemocy fizycznej lub psychicznej. Jeśli nawet kończy się "przyjemnie" dla kobiety to zazwyczaj za początku i tak jest zmuszana do aktywności płciowej.
Tak wynika z mojego doświadczenia z obcowaniem z rynkiem hentaj i nie wiem czy jest się specjalnie czym chwalić ale zapewniam cię, że jest ono spore więc uwierz mi na słowo.
Owszem jest sporo przemocy seksualnej w hentajach, ale to nie jest większość. Stanowcza większość to mimo wszystko seks dobrowolny (czyli bez szantażu i przemocy w tym celu). Przemoc to będzie około 30 procent jak nie mniej. Jednak w filmach może być inaczej, a to dlatego, że wybierają tylko niektóre źródła do ekranizacji.

Najmniej przemocy seksualnej jest chyba w VN (owszem zdarzy się chwilami jakaś nie całkiem dobrowolna scena ero, ale z powodu takiej jednej sceny nie można określić całej gry jako takiej.) Większość VN to eroge (z 80 procent lub więcej) i większość eroge to gry randkowe więc tam nie chodzi o przemoc.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2038 dnia: Kwiecień 10, 2011, 03:04:11 pm »
Popieram anfana...., gdzie to większość to ja nie wiem. Jaki hentai taki sex. ;]

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2039 dnia: Kwiecień 10, 2011, 03:35:01 pm »
Zostały oficjalnie potwierdzone terminy emisji ostatnich dwóch odcinków Madoki, a konkretnie na 21 kwietnia o 2:40 czasu japońskiego w telewizji MBS. To była dobra wiadomość, gorsza niestety to ta że obydwa odcinki polecą razem pod rząd - więc tym razem nie będzie możliwości rozkoszowania się cliffhangerem oraz dzielenia każdego włosa fabuły na czworo z kilometrowymi spekulacjami co do zakończenia włącznie.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright