Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2085 dnia: Kwiecień 27, 2011, 09:41:10 pm »
GMTO*

Gówno Mnie To Obchodzi
Nie obchodzi mnie, że ciebie to nie obchodzi. Po co komentujesz jak troll ?

Ale jednak widać, że anime zrobiło niesamowite wrażenie na większości fanów.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2086 dnia: Kwiecień 27, 2011, 10:18:46 pm »
Nie obchodzi mnie, że ciebie to nie obchodzi.
Ghahaha, ubawiło mnie to zdanie, dla jasności nie śmieje się z Ciebie, Anfan, tylko z tego zdania, jesli pozwolisz, wstawie je sobie w podpis. Idealnie oddaje moje podejście do pewnych spraw. :D

A Madoka to był pewniak że odbije się w światku MiA. Ba chyba zrobiło wieksze zamieszanie jak Panty & Stocking.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2087 dnia: Kwiecień 29, 2011, 08:58:30 am »
Po całej tej tutaj rozmowie, aż obejrzę tą madoke :)

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2088 dnia: Kwiecień 30, 2011, 04:20:01 am »
Obejrzałem sobie właśnie OVA Sanctuary. Dobre, mocne, brutalne, męskie kino. Tyle tylko że teraz mam ochotę na więcej - ta godzinka to zaledwie zekranizowany jeden (a i tak nie do końca) tom mangi z wydanych dwunastu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2011, 04:23:17 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2089 dnia: Kwiecień 30, 2011, 04:34:16 am »
Dobrze, że mi o tym przypomniałeś. Ostatnio wygrzebuję płyty z nieobejrzanymi animcami i powoli nadrabiam zaległości.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2090 dnia: Kwiecień 30, 2011, 10:06:41 am »
To prawda Sanctuary jest dobre. Ciekawe i w swoim czasie temat jakiego szukałem w anime.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2091 dnia: Maj 02, 2011, 01:09:48 pm »
Tears to Tiara po 2 odcinkach. Na początku wydawało się poważne, a potem okazało się jakąś pół komedią. Jakby sobie zakpili z widza.

Zresztą nie wiem czy skoro bardzo podobało się Utawarerumono to również Tears to Tiara mi się spodoba. Jakoś wątpię.



Offline Van Hohenhaim

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2092 dnia: Maj 02, 2011, 02:36:45 pm »
Obejrzałem Właśnie toradora i powiem szczerze bardzo fajne, przyjemne anime, ale... pierwszy odcinek trochę gupkowaty. Reszta jest świetna po za końcówką, która jest dobra. Tyle że ja spodziewałem się zupełnie innego zakończenia przez co nawet mnie to drażniło. Miałem odczucie w stylu "dobra robimy fajne ciekawe anime, no ale żeby nie było za dobrze musimy zepsuć zakończenie więc odkręcimy kota ogonem"
JACKAL

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2093 dnia: Maj 02, 2011, 02:57:38 pm »
Toradora bym powiedział, że w kategorii romansów szkolnych/komedii to numer 1 czyli arcydzieło. Jednak to ciekawe bo też po pierwszym odcinku nie spodobało mi się. Jednak czym dalej tym było lepsze. Co do ostatniego odcinka to na szczęście już sama końcówka była świetna.

I tak najlepsze odcinki to:

- ich wycieczki (zarówno ta pierwsza jak i druga klasowa)
- i czas świąt

Oczywiście było również wiele innych doskonałych odcinków.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2011, 03:02:02 pm wysłana przez anfan »

Offline Van Hohenhaim

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2094 dnia: Maj 02, 2011, 03:20:31 pm »
hmmmmmm powiem tak. Umieścił bym to w czołówce gatunku takiego co padłeś, ale czy numer jeden? Musiał bym zapomnieć o School rumble także i Clannad(pierwszy sezon), Myself your self, Genshiken?, Lovely Complex, Special A, sola?.
A przecież według mnie każde z tych co podałem są świetne.


do tych z "?" nie jestem pewien gatunku.
JACKAL

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2095 dnia: Maj 02, 2011, 04:03:54 pm »
Oglądałem te anime co wymieniłeś oprócz Lovely Complex.

Prawdę mówiąc są całkiem inne od Toradora.

School rumble - typowa zwariowana komedia szkolna gdzie romans  nie ma znaczenia (Tenma i Harima inteligencją nie grzeszą). Chodziło tam głównie o ciągłe rozśmieszanie widza. Oceniam to 8/10.
Clannad - anime znacznie bardziej komediowe, o lekkim klimacie w porównaniu z poprzednimi Key. No i wyraźny harem w I sezonie. Ocena to 6.5/10.

Myself Yourself - fajne i ciekawe z różnorodnymi bohaterkami, ale raczej nic wielkiego (podobała mi się chociażby sama końcówka kilka lat później). Ocenił bym je 8/10.
Special A - romans shoujo, ale wizualnie brzydki i mało ciekawy. Są różne opinie, ale jak dla mnie to 2/10.
Genshiken - anime o otaku. Wyjątkowo oryginalne i perfekcyjnie zrobione więc 10/10 (ale to raczej na pewno nie jest tak zwany romans szkolny).
Sola - świetne i oryginalne. Wątki romansowe były choć zwracało się uwagę na coś ważniejszego czyli główny wątek. Oceniam to 9/10.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2011, 04:07:11 pm wysłana przez anfan »

Offline Van Hohenhaim

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2096 dnia: Maj 02, 2011, 04:53:55 pm »
Polecam w takim razie Lovely Complex nie powinieneś być zawiedziony.

Ogólnie się z tobą zgodzę z tym co napisałeś mam aby dwa zastrzeżenia:

1. Widzę u ciebie nisko ocenę co do callanada. hmmm Nie wiem ale znowu ja wystawił bym mu o wiele wyższą notę. Dla porównania Air był........(muszę jeszcze raz to obejrzeć)
2. Special a - bardzo fajane dwie psiosneki, fajne przygody przyjaciół. Dziwie się tej niskiej nocie. No ale jak powiedziałeś różne są opinnie.



========================================================================================================

Mahou Shoujo Madoka Magica/Puella Magi Madoka Magica -  czy cała seria jest tak bzdurna jak pierwszy odcinek? Czy tylko pierwszy tak odrzuca? Wogule to ta madoka o której nie dawno była tu w wielu miejscach chuczna rozmowa?

« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2011, 08:00:24 pm wysłana przez Van Hohenhaim »
JACKAL

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2097 dnia: Maj 02, 2011, 08:09:32 pm »
Mahou Shoujo Madoka Magica/Puella Magi Madoka Magica -  czy cała seria jest tak bzdurna jak pierwszy odcinek? Czy tylko pierwszy tak odrzuca?
Nic nie było bzdurnego ani w tym odcinku ani w innych. Jedyne co to strona graficzna mogła początkowo zniechęcać.

Jednak jak nie lubisz klimatów magical girl (nie oglądałeś takich anime, nie rozumiesz ich) to nie oglądaj i tego.

Choć oczywiście  samo anime jest przeciwieństwem tak zwanego typowego magical girl (oczywiście podobieństwa też są).

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2098 dnia: Maj 02, 2011, 08:17:55 pm »
Jigokudou Reikai Tsuushin - krótka i przyjemna OAVka o duchach z oryginalną i ciekawą animacją.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2099 dnia: Maj 02, 2011, 08:23:16 pm »
Chłopaki, w swoich rozmowach o romansach zapominacie o klasykach takich jak Kimagure Orange Road, Marmalade Boy czy Maison Ikkoku. Toradora! jest super, ale gdyby nie te wymienione przeze mnie tytuły, to by jej nie było.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything