Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2175 dnia: Maj 22, 2011, 08:38:36 pm »
Po prostu żarty są strasznie seksistowskie, obracają się tylko wokół jednego tematu.
Trzeba oblukać. Sprośne komediowe serie są prze ze mnie zawsze mile widziane.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2176 dnia: Maj 22, 2011, 08:51:52 pm »
A Ty czytałeś w ogóle recenzje na Tanuki, czy tak sobie piszesz ?
A po co mi ją czytać? Nie wiem co oni potrafią? Wystarczy mi to co Ace napisał - profanacją czegokolwiek to są te koszmarki które na okrągło płodzą i przestać nie mogą. Moja myszka już więcej na tej stronie nie postanie, podobnie jak na a(le)cepie.
Rzadko kiedy moje uprzedzenia biorą górę na zdrowym rozsądkiem, ale w tym wypadku udało się - doprowadzili mnie do takiego stanu, że sam zamieniam się w jednego z nich.

A odnośnie tego anime to go nie oglądałem, ale skoro to parodia to na 90 procent jakiś gniot.
Nudno to w kółko pisać, ale to że ty czegoś nie lubisz nie oznacza automatycznie że jest gniotem. Tak przypominam, bo ostatnimi czasy znowu zdajesz się o tym zapominać i nie umieszczasz tych swoich wentyli bezpieczeństwa pod tytułem "to tylko moje zdanie".
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2011, 08:56:58 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2177 dnia: Maj 22, 2011, 09:03:24 pm »
To żeby jeszcze bardziej zirytować anfana powiem, że właśnie znalazłem wersję XviD w ludzkiej rozdzielczości i mam zamiar ją ściągnąć.
I znowu naszła mnie ochota na oglądanie HSOTD gdy znalazłem wersję uncensored w takiej samej wersji jak powyżej.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2178 dnia: Maj 22, 2011, 09:16:14 pm »
A po co mi ją czytać?

Choćby po to, by nie pieprzyć głupot : ) Oboje recenzenci ocenili dali temu anime 8/10 i bardzo im się ono podobało.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2179 dnia: Maj 22, 2011, 09:18:21 pm »
Nudno to w kółko pisać, ale to że ty czegoś nie lubisz nie oznacza automatycznie że jest gniotem. Tak przypominam, bo ostatnimi czasy znowu zdajesz się o tym zapominać i nie umieszczasz tych swoich wentyli bezpieczeństwa pod tytułem "to tylko moje zdanie".
Jakiego bezpieczeństwa znowu. Po drugie słowo "tylko" jest przesadą. A moją opinię opieram na innych parodiach co widziałem więc nie jest wcale wyjęta z kosmosu. Oczywiście to ja nie lubię większości parodii anime. Ty Tenchi możesz uważać je za dobre anime.
Oboje recenzenci ocenili dali temu anime 8/10 i bardzo im się ono podobało.
No tak, ale  trzeba przyznać, że wyjątkowo wielu czytelników oceniło to anime 1-2/10, a te oceny prawie zawsze miały większy sens niż redakcji i recenzenta.
Oboje recenzenci ocenili dali temu anime 8/10 i bardzo im się ono podobało.
Dokładnie tak.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2011, 09:22:21 pm wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2180 dnia: Maj 22, 2011, 10:14:31 pm »
Choćby po to, by nie pieprzyć głupot : ) Oboje recenzenci ocenili dali temu anime 8/10 i bardzo im się ono podobało.
Ale dlaczego stary? Skoro oni przez 90% czasu pieprzą głupoty, to ja nie mogę? Nie obchodzi mnie czy im się podobało czy nie, każdy tekst jaki kiedykolwiek wyplują jest dla mnie gównem totalnym które trzeba znieść z powierzchni ziemi. Szkoda że się nie znam na tyle na informatyce, bo bym im ten serwer położył. A jakby postawili, to bym go rozpieprzał do skutku, aż by se dali spokój i zwinęli interes.
Tak jest mój drogi - wyhodowali sobie megahejtera, moja nienawiść do nich jest tak czysta jak moja miłość do np. Touhou. I nic już tego nie zmieni.

Oczywiście to ja nie lubię większości parodii anime. Ty Tenchi możesz uważać je za dobre anime.
No, tego mi brakowało.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2181 dnia: Maj 22, 2011, 10:22:01 pm »
Po pierwszym odcinku seria zyskała u mnie najwyższy priorytet do oglądania.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2182 dnia: Maj 22, 2011, 10:26:38 pm »
Ale dlaczego stary? Skoro oni przez 90% czasu pieprzą głupoty, to ja nie mogę? Nie obchodzi mnie czy im się podobało czy nie, każdy tekst jaki kiedykolwiek wyplują jest dla mnie gównem totalnym które trzeba znieść z powierzchni ziemi. Szkoda że się nie znam na tyle na informatyce, bo bym im ten serwer położył. A jakby postawili, to bym go rozpieprzał do skutku, aż by se dali spokój i zwinęli interes.
Bez przesady. Choć znam wiele osób bardzo nie lubiących recenzji na tanuki (choćby na innych forach o anime, które odwiedzam).

Jak dla mnie takie recenzje nie podobają się głównie wtedy gdy recenzent popisuje się ( i przy okazji recenzji danego anime krytykuje wiele innych lub co jeszcze gorsze ogólnie pisze źle o anime) albo uważa się za jakiegoś wielkiego znawcę. Poza tym z częścią recenzji na tanuki się zgadzam (zarówno te wysoko oceniane jak i nisko) i dla przykładu nie uważam, że takie azunime jest lepsze. Tamtych recenzji też sporo przeglądałem i wielkich różnic nie było (choć przy niektórych tytułach się zdarzały). Po prostu na azunime jest wielokrotnie mniej recenzji.

A odnośnie samego anime to ja toleruję bardzo wiele rzeczy (na pewno takie słowo jak "zniesmaczy" dla mnie nie istnieje). Głównie co to podczas oglądania mogę mieć dosyć tych postaci i ich głupich, bajkowych zachowań.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2011, 11:06:41 pm wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2183 dnia: Maj 22, 2011, 10:38:03 pm »
Po pierwszym odcinku seria zyskała u mnie najwyższy priorytet do oglądania.
A zobaczysz jaki ubaw będzie dalej, gdy się pojawi kilka nowych postaci...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2184 dnia: Maj 22, 2011, 10:55:16 pm »
Głównie co to podczas oglądania mogę mieć dosyć tych postaci i ich głupich, bajkowych zachowań.
Różnimy się zapewne w rozumieniu "bajkowych zachowań" ale co do zasady się zgadzam. Anime najbardziej może zepsuć  skrajnie idiotyczno--nielogiczne zachowanie postaci. Wiele anime sobie odpuściłem właśnie ze względu na bohatera debila.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2185 dnia: Maj 22, 2011, 11:14:06 pm »
Taa - patrz np. Irresponsible Captain Taylor. Podziwiam ludzi którzy byli w stanie to oglądać, musieli mieć nerwy jak postronki.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2186 dnia: Maj 22, 2011, 11:51:39 pm »
Nie wiem jak w tv ale w ova nie było tak źle. No może w kwestiach uczuciowych był łagodnie ujmując irytujący ale charakter totalnego luzaka nie był taki zły.
Pod tym względem gorzej oceniam np. taki Fate Stay Night.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2187 dnia: Maj 23, 2011, 12:15:27 am »
Pod tym względem gorzej oceniam np. taki Fate Stay Night.
Nie lubiłeś głównego bohatera w tym anime ? Prawdę mówiąc dziwią mnie negatywne opinie na jego temat. Po prostu należy spojrzeć przez pryzmat przydatności/umiejętności, a nie tylko samego charakteru, a jakoś wielu fanów anime tego nie robi.

Ja właśnie tak głównie oceniam postacie czyli na zasadzie ich roli w danym anime. Oczywiście charakter ma bardzo duży wpływ, ale działanie danej postaci szczególnie. Uważam, że każdy bohater w anime powinien mieć jakąś rolę do odegrania i najlepiej jakby jego charakter nie był tak prosty jak się wydaje. Poza tym dobrze jak ma jakieś tajemnice (lub okaże się kimś innym niż jest  w rzeczywistości).

Nie są ciekawe takie postacie co w kółko się kręcą lecz ich obecność nie ma konkretnego znaczenia dla danego anime.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2011, 04:40:29 am wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2188 dnia: Maj 23, 2011, 07:04:57 am »
Dwa przykłady strasznie nienaturalnych i idiotycznych zachowań bohaterów: Sisters of Wellber i Blue Gender.
Postacie były tak irytujące, że moja ocena spadła co najmniej o 2 punkty uwzględniając tylko ten element.

Seitokai Yakuindomo - oglądam na bieżąco jak tylko się ściąga i bawię się przednio. Pełno żartów językowych, które czasami ciężko załapać ale może to też trochę wina tłumaczenia. Seria totalnie poprawia mi humor.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2011, 01:24:40 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2189 dnia: Maj 23, 2011, 03:08:48 pm »
Nie wiem jak w tv ale w ova nie było tak źle. No może w kwestiach uczuciowych był łagodnie ujmując irytujący ale charakter totalnego luzaka nie był taki zły.
Ganossa, obejrzyj TV... co prawda mówię teraz z perspektywy przynajmniej pięciu lat jak to widziałem, ale odloty z Tylorem były masakryczne. Nie będę ukrywał że zawsze byłem w stanie się z nich śmiać, bo momentami bliżej mi było do czarnej rozpaczy czy rwania włosów z głowy - tym niemniej sam fakt że tak to na mnie działało coś znaczy, wrażenia po prostu były hmm... niepowtarzalne.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2011, 03:11:59 pm wysłana przez richie »
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

 

anything