Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892504 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CoraX

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2445 dnia: Czerwiec 22, 2011, 12:05:04 am »
S;G odcinek 12 OMG  :shock:
OMFG  :shock: :sad:
To jest totalnie nieprzewidywalne. Przynajmniej moje podejrzenia co do Moeki się potwierdziły...

BTW. Po tym odcinku zacznie się (a w zasadzie już się zaczęło, z tego co przeglądam fora inrenational) domniemanie piątego dna w każdym elemencie tego anime, tak jak to było z evangelionem. Seria przerosła moje oczekiwania, a to mi się nie zdarzyło od kilku lat.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2011, 12:42:51 am wysłana przez CoraX »

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2446 dnia: Czerwiec 22, 2011, 01:12:48 am »
Ja ciągle jestem jednak zdania że moga ja na tym etapie mocno ją uwalić, wszystko zależy od tego jak to teraz się potoczy i czy całość wydarzeń które nastąpią ułożą się w jakąś logiczną całości, czy po prostu będą zlepkiem wymuszonych zwrotów akcji...
Na takim etapie padły właśnie moim osobistym zdaniem Death Note i Code Geass, gdzie poświęcili logikę i płynność fabuły dla niekoniecznie logicznych zwrotów akcji właśnie.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2447 dnia: Czerwiec 22, 2011, 04:47:24 am »
Prawie po całości Astarotte no Omocha. Uczucia mam bardzo, bardzo mieszane, choć oglądało się nader sympatycznie i wciągało. W czym rzecz? Ano już widzę na tanuku recenzję grzmiącą z daleka o tej serii, że to "marzenie pedofila". Biorąc pod uwagę ich sposób myślenia, trudno się będzie temu dziwić - główna bohaterka ma 10 lat, jej narzeczony 23, a w dodatku ma także 10-letnią córkę. Po ekranie co rusz przelatują loli pantsu (choć pokazywane normalnie, naturalnie, mimochodem, a nie nachalnie jak większość dzisiejszego fanserwisu), zaś jedna z bohaterek bardzo lubi owych pantsu nie nosić wcale i namawia do tego koleżanki (całkiem skutecznie zresztą). Ponadto jest tam kilka żartów, które średnio pasują do takiej a nie innej obsady serii. Ale jest i druga strona medalu. Ciekaw jestem czy autor owej recenzji zada sobie trud dostrzeżenia, że wzmiankowany tytuł to przede wszystkim bardzo miła, ciepła i wzruszająca opowieść o miłości, przyjaźni, dorastaniu, wzajemnym zrozumieniu czy chęci pomagania innym. Zdarzały się takie sceny, przy których autentycznie miałem świeczki w oczach, a w gardle stała mi jakaś podejrzana klucha, której nijak nie dało się przełknąć. Dlatego w sumie już mi bardzo tej serii żal, bo wkrótce zostanie okrzyczana drugim Kodomo no Jikan albo i jeszcze gorzej. I znowu całkiem niesłusznie.
Na uwagę zasługuje obsada serii. W roli głównej, czyli jako loli tsundere Lotta występuje sama Kugyu, zaś supportuje ją Yukarin, używając jednej ze swoich najbardziej loli-moe tonacji. To co te panie potrafią razem wyczyniać sprawia, że człowiekowi nogi miękną w kolanach.
Edit: 11 odcinek to moc. Jeżeli scenarzyści planowali wydusić z widza ostatnią łzę, to udało im się to wyśmienicie. Jak tanuk faktycznie sobie po tej serii radośnie pojedzie, to gotów jestem wydać moje ostatnie zaoszczędzone pieniądze na jakiegoś hackera, który w końcu rozpieprzy im tę stronę w drobny mak. Mogę sobie i być "postępakiem, który ślepo łyka wszystko co przychodzi od Japończyków", jak to mi Grisznak ostatnio napisał, ale oni wyjdą już tylko na zwykłych tępaków.
No, po takiej dawce wzruszeń będzie się fajnie spało.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2011, 06:11:47 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2448 dnia: Czerwiec 22, 2011, 07:46:16 am »
I po cholerę przejmujesz się ich zdaniem. Też to oglądam, również uważam, że jest uber kjutne, nie widzę tam nic zboczonego a 11 odcinek także mnie lekko wzruszył.  I mam w nosie co myślą inni bo mi się podoba.
Podobnie jak w Kodomo. Tylko zboczeniec może nie dostrzegać w tych seriach nic innego poza pożywką dla pedofili.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2449 dnia: Czerwiec 22, 2011, 06:34:29 pm »
No jak to, jak to - wszak to my jesteśmy zboczeńcami.
A tak na serio, ja po prostu nie mogę wchodzić na ich stronę i tyle.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2450 dnia: Czerwiec 22, 2011, 06:56:16 pm »
Star Ocean EX - anime na podstawie drugiej części gry ze studia Square Enix. Główny bohater jest członkiem załogi kosmicznego statku badawczego, który ma za zadanie zbadać ruiny na pewnej niezamieszkałej planecie. Przez przypadek aktywuje jakiś teleporter i trafia sam na inną planetę gdzie wszyscy biorą go przez przypadek za legendarnego bohatera, który ma uchronić świat przed katastrofą. Anime z grubsza odpowiada temu co znamy z gry, choć niestety kończy się gdzieś w połowie gry, a zakończenie wymyślili na siłę.

Offline Zegarmistrz

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2451 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:07:53 pm »
Cytuj
Jak tanuk faktycznie sobie po tej serii radośnie pojedzie, to gotów   jestem wydać moje ostatnie zaoszczędzone pieniądze na jakiegoś hackera,   który w końcu rozpieprzy im tę stronę w drobny mak.

I tak cię nie stać.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2452 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:10:38 pm »
Zapewne znajdą się i tacy co nawet nie zażądają honorarium  :wink:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2453 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:16:43 pm »
Chętnie oddam ataki Chińskiego Botnet'u na serwer TS3 który prowadzę...

Offline Zegarmistrz

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2454 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:25:51 pm »
Mało prawdopodobne. Z jednej strony to jest trudna robota. Z drugiej strony: Tanuk jest za mały i za słabo broniony, żeby ktoś to zrobił za frajer. Co to za przyjemność położyć jakąś stronkę średniej wielkości w jakiejś Polsce, kiedy można rozwalać Play Station Network? Z trzeciej strony: nawet jeśli Tenchi skrzyknie bandę script kiddies, to albo będzie ona za mała i atak będzie nieoczuwalny, albo firma, z której wynajmujemy serwery zorientuje się, że ktoś ich atakuje i się z nim rozprawi.

Z piątej strony: hipotetycznie możliwe jest, ze Tenchi dom sprzeda i faktycznie sobie wynajmnie dobrego hakera. Ale Tanuk ma backupy na nośnikach optycznych. Możemy go przywrócić w kilka minut. Tego nie shakujesz. Musiałbyś się włamać i ukraś płytki...

I wtedy będzie nowa śpiewka: jakbym umiał się do domów włamywać i ludzi okradać...

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2455 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:34:09 pm »
Spadnie na was plaga cyfrożernych moli mutantów!
Padniecie Ty i Twoje popleczniki!
Nie Tobie się mierzyć z siłą Wielkiego Animu!
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Zegarmistrz

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2456 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:36:56 pm »
Szatan mnie ochroni. W nim moja nadzieja.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2457 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:41:04 pm »
HA! HA! HA! HA! [szyderczy śmiech zwiastujący rychły koniec]
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Zegarmistrz

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2458 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:43:14 pm »
No dobra. Zdradzę, że recenzontowi podobało się Astarotte. Jednak Tenchiego pewnie i tak szlag trafi.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2459 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:48:40 pm »
A będzie coś o niewyżytych pedofilach  :shock:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.